sponsorlu bağlantılar

Akbank borç transfer kredisinde 12 ay vade

Akbank ile diğer bankalara olan borçlarınızı kapatarak tek bir bankadan ödeme kolaylığı sağlanmaktadır. Borç transferi Akbank için aşağıdaki konuyu inceleyebilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2017-03-19 12:10:12

sponsorlu bağlantılar

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Akbank sayesinde diğer bankalara olan borcunızdan kurtulabilir ve tek bir bankaya taksitlendirme ile tüm borçlarınızı kapatabilirsiniz.

Kredi Kampanyaları

İstediğiniz banka olsun, ihtiyaç kredisi borçları, kredi kartı borçları, bireysel mevduat borçları vs. hepsine çözüm Akbank'ta var. Akbank borç transfer kredisi ile artık rahata kavuşabilirsiniz.

Düşük faizlerle birlikte masrafsız olarak sizlere sunulan taksitli borç transfer kredisi için 12 aya varan vade seçenekleri de sunulmaktadır. Akbank borç transfer kredisi faiz oranı ise %1,84 olarak uygulanmaktadır.

Akbank borçve transfer kredisi başvuru

Akbank'tan borç tranfer kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız Akbank Direkt ile uygulama üzerinden başvurunuzu iletebilirsiniz. Diğer yandan size yakın olan bir Akbank şubesine uğrayarak da başvurunuzu bankaya iletmeniz halinde banka size hızlı çözümler sunacaktır. 

LİMİT NEDİR?

Akbank borç transfer kredisinde alt limit olarka 200 lira belirlerken üst limit ise 20.000 TL'dir. 

10.000 TL borcunuzu Akbank'a tranfer ederseniz %1,84 faiz oranından faydalanarak 12 ay vadeden yararlanabilirsiniz. Aylık olarak 957 TL ödemeniz ile Akbank'tan borç kredisi kullanabilirsiniz. 

Kredi kampanyaları ve haberlerini sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz.
Dilerseniz kredi kampanyaları kategorimizi incelemeye devam edebilirsiniz.

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA