Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019


Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019

Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler bu sayfada bulunan Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 bilgilerine göz atarak en uygun faizlerle kredi çekebilir. 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlı krediler Akbank'ta sizleri bekliyor.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları 2019
05 Kasım 2018 Pazartesi 12:24 tarihinde paylaşıldı.
 Akbank, Türkiye'de hizmet veren özel bankalar arasında yer almaktadır. Akbank'ta her zaman uygun faiz oranlı krediler sizleri bekliyor. Siz de ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019'a ait bilgilere aşağıdan ulaşabilir, diğer bankaların faizleriyle Akbank'ın faizlerini karşılaştırabilir ve en uygun krediye başvurunuzu yaparak ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Geçtiğimiz yıl ihtiyaç kredisi vadesi 48 aya kadar verilebilirken, BDDK'nın almış olduğu kararla birlikte en fazla 36 ay vadeli kredi verilebilmektedir. Siz de 36 aya varan vadeler ve uygun faiz oranlarıyla kredi çekmek istiyorsanız hemen Akbank kredi başvurusu yapın ve kredinizi kullanın.

Akbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Akbank ihtiyaç kredilerinde faiz oranları %2,82'den başlamaktadır. Diğer bankalara göre oldukça düşük faiz oranı olarak görülen Akbank'tan siz de kredi başvurusu yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Eğitim kredisi, ev hanımlarına özel kredi, çalışanlara özel kredi, emeklilere özel kredi gibi ihtiyaç kredilerin yanı sıra Akbank'tan taşıt, konut, esnaf ve bir çok farklı kredi çeşidi de bulunmaktadır. Ayrıca Akbank'ın bazı dönemlerde duyurduğu kredi kampanyalarını da takip ederek daha uygun faizli kredilerden yararlanabilirsiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yaptığınızda banka kredi başvurusu yapan kişinin kredi notunu, kredi sicilini, geçmiş ödemelerini, finansal durumunu, aylık gelirini sorgulamaktadır. Bu sorgulama işlemi Kredi Kayıt Bürosu (KKB) yani bilinen ismiyle kredi notu sisteminden gerçekleşmektedir. Bir kişinin bankalardan ihtiyaç kredisi kullanabilmesi için kredi notunun en az 1400 seviyesinde yer alması da gerekmektedir. Eğer kredi notunuz düşük seviyedeyse kredi başvurusu yapmadan önce ilk olarak kredi notunuzu yükseltmek için çaba sarf etmelisiniz. Aşağıda bulunan ihtiyaç kredisi hesaplama tablosunu inceleyebilirsiniz, faiz oranları kredi vadesi ve miktarına göre değişebilmektedir.

Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama:

 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
5.000 TL

 
36 AY

 
2,88

 
244 TL

 
10.000 TL

 
36 AY

 
2,82

 
484 TL

 
15.000 TL

 
36 AY

 
2,88

 
734 TL

 
25.000 TL

 
36 AY

 
2,88

 
1.211 TL

 
30.000 TL

 
36 AY

 
2,82

 
1.453 TL

 
50.000 TL

 
36 AY

 
2,82

 
2.423 TL


Yukarıda bulunan Akbank ihtiyaç kredisi hsaplama tablosu 05.11.2018 tarihinde eklenmiş olup banka piyasa koşullarına göre faiz oranlarını değiştirebilmektedir.  Kredi kullanmadan önce faiz oranlarının güncelliğini bankada kontrol ediniz.


 Ayrıca bkz.

 
Kredi faiz oranları


Kredi Başvurusu Kaç Günde Sonuçlanır?

Bankalara kredi başvurusu yapıldığında hızlı bir şekilde değerlendirme süreci başlar. Kredi notunuz incelendikten sonra bir kaç kritere daha göz atılır ve kredi değerlendirme merkezi kredinin sonucunu belirler. Kredi başvuruları yoğunluk olmadığı günlerde genellikle aynı gün içerisinde sonuçlandırılır. İhtiyaç kredilerinde yoğunluk dönemlerinde ise kredi başvuru değerlendirme süreci 3 güne kadar uzayabilmektedir. Konut ve taşıt kredilerinde bu süreç 1 haftayı bulabilir.

Akbank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank'a kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler Akbank şubelerinden, sms göndererek, internet veya mobil şubeden, çağrı merkezinden, atm cihazlarından yapabilirsiniz. Bankaya kredi başvurusu yapıldıktan sonra banka değerlendirme sonrasında başvuru yapan kişiye olumlu yada olumsuz dönüş yapacaktır. Siz de Akbank'tan en uygun faiz oranlarıyla kredi kullanmak istiyorsanız Akbank kredi başvurusu sayfasına göz atabilir ve seçtiğiniz başvuru kanallarından başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Bu sayfada yer alan bilgileri inceleyerek siz de Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranları 2019 hesaplamasını yapabilir, kredi başvurusu yaparak en uygun faizlerle Akbank'tan kredi çekebilirsiniz.Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.