Akbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama

FAİZ ORANI
TAHSİS ÜCRETİ
TOPLAM ÖDEME
FAİZ TUTARI
YILLIK MALİYET
BANKA KOMİSYONU
TEMİNAT
KEFİL SAYISI
KREDİLENDİRME ORANI
AYLIK TAKSİT
Sponsorlu bağlantılar

Giderek artan ihtiyaçlarımız, zevklerimiz ve hobilerimiz için nakit sıkıntısı yaşayabiliyoruz. İsteklerimizi geçekleştirmek için de en büyük finansal kuruluş olan bankalar, yardımımıza koşuyor. Bankalar, tüketici kredisi adı altında bireysel ihtiyaç kredisi veriyor. İhtiyaç kredisi düşük faiz oranlarıyla sunulur ve ihtiyaçlara en hızlı cevap veren kredi türü olduğu için bankalarda en sık tercih edilen kredidir. İsteklerini karşılamak için kredi çekmeye karar verdiyseniz, Akbank ihtiyaç kredisi hesaplama konumuzu dikkatlice inceleyebilirsiniz. Kredi başvuru sürecini planlı bir şekilde yönetmek istiyorsanız, sitemizden hesaplamalarınızı yapabilir, kredi detaylarını inceleyebilirsiniz. Bankalar, ihtiyaç kredileri ile hem vatandaşın isteklerini gerçekleştirmesinde yardımcı oluyor hem de kendilerine artı gelir sağlıyor. Akbank ihtiyaç kredisi nedir, hangi kanallar aracılığı ile başvuru yapılır ve gerekli belgeleri merak ediyorsanız, sayfamızı inceleyebilirsiniz. 60 aya varan vadeler ile Akbank'tan siz de ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

 

Akbank Kredi Hesaplama

Tüm isteklerinizi kolayca karşılayabilmek için kişiye özel ödeme planı ve düşük faiz oranlarından yararlanarak, Akbank ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Eğitimden tatile, beyaz eşyadan düğün masrafınıza kadar çeşitli ihtiyaçlarınızı bireysel ihtiyaç kredisi ila rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. % 2.38 faiz oranlarından başlayarak, 60 ay vade seçeneği ile tüketici kredisine başvurabilirsiniz. Akbank müşterisi olan ya da olmayan her vatandaşımız, tüketici kredisinden yararlanabilir. Akbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemlerini sitemizden yapabilir ve güncel faiz oranlarını görebilirsiniz. 

 

İlginizi çekebilir:

Akbank kredi faiz oranları 2019

Akbank müşteri hizmetleri

 

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? 

Vatandaşlarımız düşük tutarlı ihtiyaçlarını karşılamak için bankaların bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yaparlar. Kredi başvurunuzu gerçekleştirmek için pek çok kanalı kullanabilirsiniz. Akbank üzerinden kredi çekmek isteyen vatandaşlarımız, aşağıdaki yolları kullanarak tüketici kredilerini rahatlıkla çekebilirler. 

 

Akbank Şubelerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Yurt içinde 779 şubesiyle hizmet veren Akbank, vatandaşın isteklerini dikkate alarak hızla büyümeye devam ediyor. Sizler de, en yakın Akbank şubesine giderek düşük faizli bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

 

Akbank Direkt Kredi İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Şubelerde sıra beklemek ve zaman kaybetmek istemiyorum diyorsanız, Akbank Direkt üzerinden kredi başvuru yapabilirsiniz. Krediniz onaylanırsa belgesiz, imzasız ihtiyaç kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Paranızın anında hesabınıza aktarılmasını istiyorsanız vakit kaybetmeden Akbank Direkt Krediye başvurabilirsiniz. Akbank direkt üzerinden hem başvuru yapma imkanı sağlarken hem de ne kadar kredi kullanabileceğinizi de gösteriyor. Ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenmek istiyorsanız lütfen tıklayınız!

 

Akbank Web İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank müşterisi olan ya da olmayan her vatandaşımız web üzerinden tüketici kredisine başvuru yapabilir. Web üzerinden yapmış olduğunuz başvuruların sonuçları anında cep telefonuna iletilecektir. Sizler de, avantajlı faiz oranlarından ve vade seçeneklerinden yararlanmak isterseniz Akbank web üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Akbank Sms İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Teknolojik gelişmelerle birlikte tek bir kısa mesaj atarak kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Akbank tüketici kredisine sms ile başvuruda bulunmak istiyorsanız yapmanız gereken; aralarında birer boşluk bırakarak Kredi ve T.C. kimlik numaranızı yazarak 4425’e sms atmak.

 

Akbank ATM  İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank yurt içinde 4.900 atm’si ile hizmet vermektedir. Size en yakın olan atm’ye giderek bireysel ihtiyaç kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için izlemeniz gereken adımlar şu şekildedir;

Giriş- İhtiyaç Kredisi Başvurusu. Karşınıza gelecek olan sayfaya cep telefon numaranızı ve T.C. kimlik numaranızı girerek başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Başvuru sonucunuz anında cep telefonuna iletilecektir.  Akbank kartı ve diğer banka kartlarından Akbank atm’lerinden 10 Bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.

 

Akbank Direkt İnternet İle İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Kredi başvurusu yaparken şubelerde sıra beklemek istemiyorsanız, Akbank Direkt İnternet’İ kullanabilirsiniz. Direkt internete giriş yaparak anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Direkt internet üzerinden yapacağınız kredi başvurularının sonuçları, saniyeler içinde cep telefonunuza iletilecektir.

 

Akbank ihtiyaç kredisi başvuru sayfası üzerinden daha detaylı bir şekilde incelemelerinizi yapabilirsiniz.

 

İhtiyaç Kredisi Çekmek İçin Kredi Notu Kaç Olmalı?

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler kredi çekmek için kredi notunun kaç olduğunu merak etmektedir. Öncelikle şunu söyleyelim, her bankanın çalışma şartları farklı olduğundan dolayı kredi notu ve kredi için gerekli olanlar değişiklik göstermektedir. Ancak ortalamayı söylemek gerekirse bir kişinin bankakardan ihtiyaç kredisi kullanması için kredi notunun 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. Bunun yanı sıra sicilin temiz olması (geçmiş ödemelerinizin düzenli olması, Sgk'lı çalışan olmak veya ek gelir sahibi olmak kredi başvurusunu olumlu etkilemektedir. Siz de Akbank kredi hesaplama yaparak ödeme planınızı öğrenmek için bu sayfamızı kullanabilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm bankaların kredi faizlerini öğrenebilir, hesaplamalar yapabilir ve en uygun krediyi hemen bulabilirsiniz.

Tüm bankaları karşılaştır: İhtiyaç kredisi hesaplama

Akbank İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler

Akbank ihtiyaç kredisinden 18 yaşını dolduran ve istihbaratında herhangi bir olumsuzluk olmayan her vatandaşımız yararlanabilir. Başvuru sırasında banka tarafında istenen belgeler şu şekildedir;

  1. T.C. kimliği, sürücü belgesi ya da pasaport fotokopisi
  2. İkametgah belgesi
  3. Kredi başvurusu yapan şahıs üzerine, son dönemde alınan elektrik, su, doğalgaz ya da telefon faturası
  4. Gelir belgesi           
  • Ücretli çalışanlar: Sgk belgesi, son ay da alınmış maaş bordrosu 
  • Kamu çalışanları: gelir belgesi ve çalıştığına dair belge
  • Emekli vatandaşlarımız: Emekli kartı ve banka hesap cüzdanı
  • Serbest meslek çalışanları ya da şirket ortakları: Son yıl da alınan vergi levhası, bilanço, oda kayıt belgesi ve gelir belgesi
  • Menkul gelir sağlayan vatandaşlarımız: Faiz gelirli hesap cüzdanı

Akbank bireysel tüketici kredisi çekmek isteyen vatandaşlarımız yıllık kredi hayat ya da  uzun süreli hayat sigortalarından yararlanabilirler. Hayat sigortası yaptırırsanız, yaşanabilecek olumsuzluklara karşı kredinizi garanti altına almış olursunuz.