Akbank Kredi Faiz Oranları


Akbank Kredi Faiz Oranları

Bankaların kredi karşılaştırmalarını yaparak bu sayfadan Akbank kredi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere göz atabilir, en uygun faizli ihtiyaç, taşıt ve konut kredisine başvurunuzu yapabilirsiniz.

Akbank Kredi Faiz Oranları
06 Kasım 2018 Salı 11:14 tarihinde paylaşıldı.
 Kredi başvurusu yapmadan önce bankaların faiz oranlarını karşılaştırarak en uygun faizli krediyi kullanabilirsiniz. Siz de internet üzerinden faiz oranları ve kredi kampanyalarını inceleyip karşılaştırarak, kredi kullanırken cebinizden daha fazla faiz parasının çıkmasını önleyerek kar edebilirsiniz. Bu sayfadaki bilgilere göz atarak Akbank kredi faiz oranları 2019 yılına ait verilere ulaşabileceğiniz gibi, alt başlıklara da göz atarak kredi hesaplamaları, bankaların faiz karşılaştırmaları, kredi için gerekli belgeler ve kredilerle alakalı güncel bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Akbank Kredi Faiz Oranları

Geçtiğimiz yıl kredi faizleri doların artışıyla beraber oldukça yüksek seviyelere çıkmıştı. Doların düşüşe geçmesiyle beraber bankaların kredi faizleri de artık yavaş yavaş "normal" seviyeye dönüş yapmaya başladı. Bankalardan kredi çekmek isteyen bir çok kişi, öncelikle kredi faizlerini araştırmakta, bankaların faizlerini karşılaştırarak en uygun faizli krediyi tercih etmektedir. Akbank, ülkemizde hizmet veren özel bankalar arasında yer almaktadır. Kuruluşundan beridir Akbank her zaman uygun faizli krediler ve kredi kampanyalarıyla oldukça büyük bir kitleye hizmetini sunan bir bankadır. Siz de Akbank'ı tercih ederek uygun faizlerle kredinizi kullanabilirsiniz. Aşağıda bulunan ihtiyaç, taşıt ve konut kredisi faizlerini inceleyebilir, kredi hesaplamalarına göz atabilir ve Akbank kredi başvurusu yapabilirsiniz.


 
Kredi ismi

 
Faiz Oranı

 
En fazla vade

 
Akbank ihtiyaç kredisi

 
%2,79

 
36 ay

 
Akbank taşıt kredisi

 
%2,73

 
48 ay

 
Akbank konut kredisi

 
%2,59

 
120 ay

 

 Tüm bankaları karşılaştır:

 
Kredi faiz oranları


Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Akbank ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve konut kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler Akbank internet şubesini (https://www.akbank.com) kullanarak kredi başvurusu yapabilir. Ayrıca sms ile, müşteri hizmetlerinden, Akbank şubelerinden veya mobil şubeden de kredi başvurunuzu bankaya iletebilirsiniz. Kredi başvurusu yapıldıktan sonra banka başvuru yapan kişinin sicilini, kredi notunu, geçmiş ödemelerini, finansal durumunu, aylık geliririni gibi bilgileri incelemektedir. Bu inceleme sonrasında krediye olumlu yada olumsuz olarak dönüş yapılacaktır. İhtiyaç kredileri genellikle aynı gün sonuçlandırılırken, taşıt ve konut kredilerinde bu süre 1 haftaya kadar çıkabilmektedir. Konut kredisinde ise alınacak kredi miktarı, evin değerini en fazla %80'i, taşıt kredilerinde ise aracın kasko değerinin %70'ine kadar kredi verilebilmektedir. Araç kredisi ve ev kredisi alabilmek için yukarıda yer alan oranlarda peşinatınız olması gerekmektedir.

Ayrıca taşıt kredisi en fazla 5 yaşında araçlara verilmektedir, yani 2019 yılında araç kredisi kullanarak araba satın almak istiyorsanız alacağınız araç 2014 model ve üzerinde olması gerekecektir. 
Yukarıda bulunan Akbank kredi faiz oranları 2019 yılına ait bilgiler Akbank'ın resmi internet sitesinden alınmıştır. Faiz oranı gibi bilgiler piyasa koşullarına göre belirlendiğinden dolayı Akbank faizleri piyasaya göre anlık olarak değiştirebilmektedir. Kredi başvurusu yapmadan önce lütfen güncel faizleri kontrol ediniz.

İlginizi çekebilir: Akbank kredi başvurusu
Bu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.