Akbank Kredi Kartı Başvurusu İptal Etme

Bu sayfadan Akbank kredi kartı başvurusu iptali ile Akbank'a yaptığınız başvuruların iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu İptal Etme

Son zamanlarda özellikle internet reklamlarında sıkça karşımıza çıkan "Akbank anında onaylı kredi kartı" reklamı ile bir çok kişi internetten veya farklı yöntemleri kullanarak Akbank kredi kartı başvurusu yapmaktadır. Eğer başvurunuzun değerlendirilmesini beklemeden Akbank kredi kartı başvuru iptali yapmak ve Akbank kredi kartını gelmeden iptal ettirmek istiyorsanız aşağıda yer alan yöntemleri kullanabilirsiniz.

Akbank kredi kartı başvuru iptal etme

Akbank kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra kartınız onaylandı diye SMS ile bilgilendirici bir mesaj aldıysanız, yaklaşık  1 hafta içerisinde yeni kartınız basım ve üyelik işlemleri tamamlanarak adresinize Akbank kuryeleri ile gönderilecektir. Kartınızı başvuru yaptıktan sonra kapatma ve iptal etme hakkına sahipsiniz. Ayrıca kartınız elinize ulaşmadan da iptal ettirmek istiyorsanız, Akbank müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 444 25 25 veya 0850 222 25 25 numaralı telefon araması yapabilir, kredi kartı başvurusunun iptal edilmesini talep edebilirsiniz.

Başvuru Durumu Sorgulama

Kredi kartı veya banka kartı başvurusu yaptığınızda, başvurunuzun hangi aşamada olduğunu doğrumak için Akbank başvurum nerede sayfasına gidebilir, Akbank internet veya mobil şubeye giriş yaparak kredi, kredi kartı ürünlerine yaptığınız başvuru sonuçlarının hangi aşamaya geldiğini sorgulayabilirsiniz.

Daha önce kullanmış olduğunuz kredi kartınızı iptal etmek istiyorsanız, Akbank kredi kartı iptal etme sayfamıza da göz atabilirsiniz.

Yorum yap: