Aktif Bank Eft Saatleri Ve Ücretleri 2021

En iyi yatırım bankası olan Aktif Bank ile sizler de EFT işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Aktif Bank eft saatleri 2021 yılında belirli saatlerde ücretlerde yapılmaktadır. Haberimizi okuyarak Aktif Bank eft işlem saati ve ücretleri konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Aktif Bank Eft Saatleri Ve Ücretleri 2021

  Türkiye’nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası olan Aktif Bank ile bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirmeniz çok kolay. İnternet bankacılığı, mobil bankacılığı, müşteri iletişim merkezleri ve şubelerden işlemlerinizi daha kısa sürelerde gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin; bu ortamlardan gün içinde kolaylıkla para transferi yani eft yapabilirsiniz. Lakin, eft işlemleri bankalarda belirli saatler arasında yapılmaktadır. Sizler için, Aktif Bank eft saatleri 2021 ve ücretleri hakkında araştırma yaptık. zamanım yok diyenlere, çok kısa sürelerde eft işlemini yapabileceği elektronik ortamlar hakkında bilgi vereceğiz. Sizler de Aktif Bank’ın müşteri hizmetlerini ve internet bankacılığını kullanarak eft işleminizi çok kısa sürelerde yapabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken, Aktif Bank eft saatleri.


AKTİF BANK EFT SAATİ 2021
 
Aktif Bank eft saatleri hakkında bilgi sahibi olarak, belirtilen saatler arasında işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve kolay bir şekilde internet üzerinden işlemlerinizi yapabilirsiniz. Eft işlemlerinizi şubelere gitmeden internet bankacılığı ve mobil bankacılığını kullanarak daha hızlı yapabileceğinizi unutmayın.

 

Tüm bankalar: eft saatleri
 
 
#Dikkat: Saat 16:00'dan sonra yapılacak eft işlemleri için Aktif Bank geç eft adı altında ekstra komisyon alabilmektedir.
 
Aktif Bank’ın 16:30’a kadar devam eden işlem saati ile eft yapmak artık çok daha kolay. Aktif Bank eft işlemi için günlük ve anlık limiti 200.000 TL olarak belirlemiştir. 
 
 
Aktif Bank’ın 2021 yılı güncel eft ücretleri, yukarıdaki tabloda yer almaktadır. İnternet şubelerinden, müşteri iletişim merkezinden ve şubelerden eft işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aktif Bank eft saatleri 2021 belirli saatler arasında yapılmaktadır. Sizler de bu saatlere dikkat edere geç eft ücreti ödemekten kurtulabilir, zaman kaybetmeden elektronik ortamlardan işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat