Aktif Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

Aktif bank internet bankacılığı şifre alma konusunda bilgi sahibi olarak, dilediğiniz banka işleminizi gerçekleştirebilir ve sınırsız hizmetten yararlanabilirsiniz.

Aktif Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma

 Günümüzde çalışma şartlarının zor olması ve bireylerin yeterince vakit bulamaması, bankacılık işlemleri için internet kullanmamıza neden oldu. Bireyler bulundukları her yerden, internet üzerinden pek çok banka hizmetinden yararlanabiliyor. Lakin, internet üzerinden herhangi bir banka hizmetinden yararlanmamız için bir şifreye sahip olmamız gerekiyor. Her banka kendi sistemini kullanarak, çeşitli yollarla şifre oluşturmanızı istiyor. Bugünkü yazımızda hızla gelişme gösteren Aktif Bank internet bankacılığı şifre alma konusuna değindik. Sizler de güvenli bir ortamdan ve zaman kaybetmeden banka işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, haberimizi okumaya devam edebilirsiniz.

 
 
Aktif Bank İnternet Şubesi
 
 
Belirtilen adrese girerek, bulunduğunuz her yerde internet üzerinden bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İster bilgisayarınızla ister cep telefonunuzla, internet olan her yerden kolaylıkla dilediğiniz işlemi yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat boyunca belirli işlemlere ulaşabilir, bilgi sahibi olabilir ve işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İşleminizi gerçekleştirmeniz için öncelikle internet bankacılığı şifresi almanız gerekmektedir. Aktif Bank ise şubelere gitmenize gerek kalmadan, internet üzerinden şifre almanıza olanak sağlıyor. Peki, internet üzerinden şifre nasıl alınır? Haberimizin devamını okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.
 
 
Aktif Bank İnternet Bankacılığı Şifre Alma 
Hızlı ve güvenli bir şekilde banka işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, Aktif Bank’ın internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığını kullanabilmeniz için şifre almanız gerekmektedir. Bunun için yukarıda belirttiğimiz Aktif Bank linkine girerek şifre alabilirsiniz. Aktif Bank’ın internet bankacılığı için iki şekilde şifre alabilirsiniz. Bu yöntemler;
 
1. Kart ile şifre alma:Sahip olduğunuz kart bilgilerini girerek internet şubesi için kullanıcınızı oluşturabilirsiniz. Bu bilgilerinizde passolig internet şubeyede kolaylıkla giriş yapabilirsiniz. Kart numaranızın son 6 hanesini ve bankada kayıtlı olan cep telefon bilgilerinizi girerek, kullanıcınızı oluşturup, şifre belirleyebilirsiniz. https://online.aktifbank.com.tr adresinden kart ile internet bankacılığı başvurunuzu yapabilirsiniz.
2. Kartsız şifre alma: https://online.aktifbank.com.tr/default.aspx?lang=tr-TR adresinden, T.C. numaranızı ve bankada kayıtlı olan cep telefon numaranızı girerek kullanıcı adınızı oluşturup, şifre alabilirsiniz. Bu bilgilerinizi Aktif Bank ve passolig internet şubelerine kolaylıkla giriş yapabilir, dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 
 
ŞİFREMİ UNUTTUM DİYENLERE:
 
Aktif Bank internet bankacılığı için kullanmış olduğunuz şifreyi unuttuysanız; 0850 724 30 50 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcisiyle görüşebilir veya Aktif Bank şubelerine giderek yardım alabilirsiniz. Aktif Bank ülkemizde az sayıda şubesiyle hizmet verdiği için müşteri temsilcisi ile görüşmeniz size zaman kazandıracaktır. Aktif Bank internet bankacılığı şifre alma ve şifreyi unutmanız durumda ne yapmanız gerektiğini haberimizde paylaştık. Sizler de internet adresi üzerinden kolaylıkla şifre alabilirsiniz. 

İlgili: Aktifbank müşteri hizmetleri

Yorum yap:

Yorumlar

5 yorum yapılmış

Bülent Gökmen

İnternet Bankası şifre almak istiyorum

2022-01-07 14:58:14 -
Bülent Gökmen

Şifre almak istiyorum

2022-01-07 14:52:21 -
Pervin uruk

İnternet isferisi almak istiyorum

2022-01-01 16:54:46 -
Yaşar ESERLİ

internetbankacılığı için şifre almak istiyorum

2021-12-20 17:41:07 -
Mustafa Çalışkan

İnternet banka şifre alma

2021-12-14 13:10:43 -