Aktif Bank Kart Şifresi Alma

Yeni bir banka veya kredi kartına sahip olduysanız, Aktif Bank kart şifresi alma yollarından birini kullanarak sizler de, kartınızı daha güvenli hale getirebilirsiniz.

Aktif Bank Kart Şifresi Alma

 Aktif Bank, ülkemizde henüz az sayıda şubesi olmasına rağmen çok sayıda hizmet vermektedir. Aktif Bank bünyesindeki kartlara sahip olarak bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Aktif Bank kart şifresi alma nasıl gerçekleşir öğrenerek sizler de, kartınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz. Belirlemiş olduğunuz yeni şifre ile güvenliğinizi sağlayarak alışveriş yapabilir, nakit ihtiyacınızı karşılayabilir ve e- büntenleri takip ederek bilet satın alabilirsiniz. Aktif Bank’ın çeşitli kredileri ve kartlarını kullanarak sizler de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kusursuz hizmet anlayışı ve geliştirdiği vizyonu ile büyüyen Aktif Bank, sayısız kartı ile çeşitli avantajlar sağlıyor. Kart ve şifre alma hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. 

 

Aktif Bank Yeni Kart Şifresi Oluşturma
 
Aktif Bank müşterilerine pek çok kart imkanı sağlıyor. Sahip olacağınız bu kartlarla ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Haberimizin devamında Aktif Bank kartları için nasıl şifre alacağınızı öğrenebilirsiniz. N kolay banka kartı, N kolay cüzdan kartı için aşağıdaki yolu kullanarak kart şifresi oluşturabilirsiniz.
 
1. Sms ile şifre alma:SIFRE boşluk kart numaranızın son dört hanesi boşluk üç haneli cvv numaranızı yazarak 3050’ye kısa mesaj yollayabilirsiniz. Kartlar hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye 0850 724 30 50 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. 

Passolig kredi kartı, passolig banka kartı ve passolig cüzdan ön ödemeli kartınız için şifreyi aşağıdaki yolu kullanarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. 
 
Sms ile şifre alma:SIFRE boşluk kart numaranızın son dört hanesi boşluk üç haneli cvv numaranızı 6030’a kısa mesaj atabilirsiniz. Passolig kartları hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye 0850 724 33 44 passolig iletişim merkezinden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Passolig müşteri hizmetleri

Size gönderilen kartların belirli şifre ile gelmektedir. O şifreleri değiştirerek daha güvenli hale getirebilirsiniz. Kart şifrelerinizi banka çalışanı dahil hiç kimseyle paylaşmayınız. Şifrenizi oluşturduğunuz kartlar ile atm’lerden nakit çekebilir, dilediğiniz yerden alışveriş yapabilirsiniz Aktif Bank kart şifresi alma konusunda paylaştığımız bilgileri okuyarak, sizler de güvenliğiniz için şifre oluşturmaya başlayabilirsiniz. 

İlgili: Aktifbank müşteri hizmetleri

Yorum yap:

Yorumlar

2 yorum yapılmış

emin dülgeroğlu

şifremi kaybettim

2021-11-16 14:57:45 -
emin dülgeroğlu

bireysel internet şb. şifremi unuttum

2021-11-16 14:54:38 -