Aktif Bank Kredi Başvurusu

Türkiye'nin en büyük özel yatırımlı bankası ile sizler de, çeşitli kredilerden yararlanabilirsiniz. Aktif Bank kredi başvurusu hakkında detaylı bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Başvurusu
  Türkiye genelinde 10 adet şubesi olan ve gittikçe büyümeye devam eden Aktif Bank, vatandaşlar için çeşitli kredi imkanı sunuyor. Ülkemizin en büyük özel sermayeli bankası olan Aktif Bank kredi başvurusu için haberimizi okuyabilirsiniz. Ülkemizin önde gelen kuruluşlarından olan Aktif Bank, hangi kredileri veriyor? Başvuru kanalları nedir? İşte, Aktif Bank kredileri hakkında merak edilenler.


Aktif Bank kredi başvurusu

Aktif Bank’ın çeşitli kredileri ile sizler de ihtiyaçlarınızı bir an önce giderebilir, hayallerinize kavuşabilirsiniz. Aşağıdaki tablodan Aktif Bank N Kolay Krediler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aktif Bank kredi başvuru yolları aşağıda yer almaktadır. Ayrıca N Kolay Kredi internet bankacılığından da (https://www.nkolaykredi.com.tr/) başvurunuzu kolaylıkla yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.


Ptt’den emekli kredisi

Günümüzde maaşını ptt’den alan pek çok emekli vatandaşımız var. Emekli maaşını ptt’den alan vatandaşlara büyük bir fırsat sunan Aktif Bank, emeklilere özel ihtiyaç kredisi veriyor. Ekonomik şartların giderek zorlaşmasıyla emekli vatandaşlar da zor geçinmeye başladı. Hiçbir kefil olmadan, nakit ihtiyacınızı Aktif Bank ihtiyaç kredisi ile giderebilirsiniz. Eğer sizler de emekli maaşınızı ptt’den alıyorsanız, size en yakın ptt şubesine giderek 60.000 TL’ye kadar kredi alabilirsiniz. Ptt şubesine giderek, başvuru formunuzu doldurun ve ihtiyaç kredinizi anında kullanmaya başlayın.

 

İnternetten anında kredi

Şubelerde sıra beklemekten sıkıldıysanız Aktif Bank,  şubelere gitmenize gerek kalmadan, https://www.nkolaykredi.com.tr adresinden, 30.000 TL’ye kadar kredi imkanı sağlıyor. Belirttiğimiz adrese giriş yaparak, başvuru formunuzu doldurun, evraklarınızı onaylayın, kredinizi hemen kullanmaya başlayın. Ücretsiz verilen N kolay banka kartı ile de paranızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz.

 

Taksitli alışveriş kredisi

 Aktif Bank’ın anlaşmalı olduğu beyaz eşya, mobilya, doğal gaz vb. gibi pek çok sektörde taksitli kredi imkanından yararlanabilirsiniz. N kolay taksit sayesinde, 500- 30.000 TL arası kredi kullanabilir, 36 aya kadar olan vade imkanlarından yararlanabilirsiniz. Aktif Bank N kolay taksit avantajından yararlanmak isterseniz; TAKSİT boşluk T.C. numaranızı yazarak 3050’ye kısa mesaj yollamanız yeterli olacaktır. Kredi numaranız size sms olarak iletilecektir ve sizler de, bu numarayı kullanacağınız sektöre ileterek, taksitli alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz. Aktif Bank kredi taksit ödemelerinizi ise T.C. numaranızla ve ıban numaranızla tüm ptt matiklerinden yapabilirsiniz.

 

Kredili destek hesabı


Aktif bank müşterilerine kredi, kart, fatura ödemeleri ve alışverişlerinde kullanabileceği limit tanımlıyor. Ücretsiz vereceği N kolay banka kartıyla da nakit ihtiyacınızı kolaylıkla giderebilirsiniz. https://register.aktifbank.com.tr adresinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

 

N kolay taşıt kredisi

48 ay vade imkanı ve uygun faiz oranıyla, 7 yaşını geçmemiş her türlü araç için Aktif Bank taşıt kredisinden yararlanabilirsiniz. Kredilendirme oranı, fiyatı 100.000 TL ve altında olan araçlar için en fazla % 70, fiyatı 100.000 TL üstünde olan araçlar için de araç ederinin 100.000 TL’ye kadar olan kısmı için en fazla % 70, 100.000 TL’nin üstünde olan kısmı için de en fazla % 50 olacaktır. T.C. kimliğiniz başvuru için yeterli olacaktır. Ödemelerinizi tüm ptt şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

 


Sitemizde yer alan bilgilere göz atarak bankalara kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Aktif Bank başvuruları genellikle Ptt şubeleri üzerinden yapılmaktadır. Aktif Bank’ın yukarıda bahsetmiş olduğumuz kredilerinden yararlanabilirsiniz. Aktif Bank kredi başvurusu ile nakit ihtiyacınıza son verebilirsiniz. İnternet adresinden, şubelerden veya sms ile kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diğer bankalar:

Akbank kredi başvurusu
Ziraat Bankası kredi başvurusu

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat