Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Aktif Bank'ın kredi kartları sayesinde siz de çeşitli fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Aktif Bank kredi kartı başvurusu yaparak fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Yeni nesil bankacılık vizyonuyla hızla büyümeye devam eden Aktif Bank, spor severler için kredi kartı imkanı sunuyor. Passolig ve paso kredi kartı ile sizler de sporu e- bültenlerden takip edebilir, biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Aktif Bank kredi kartı başvurusu yaparak sizler de stadyumlara kolaylıkla girebilir, dilediğiniz yerde nakit çekebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. 662 çalışanı ile bankacılık sektörüne büyük katkılar sağlayan Aktif Bank, kredi kartlarını ulaşım aracı olarak kullanma imkanı da sunuyor. Aktif Bank kredi kartları hakkında detaylı bilgiler haberimizde yer almaktadır. 


Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu
Siz de kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan yollardan kart başvurunuzu yapabilir ve hemen kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri: Aktifbank müşteri hizmetleri

 

 
1. Aktif Bank passolig kredi kartı:Sahip olduğunuz passolig kredi kartı ile dilediğiniz stadyuma girebilir, e- bültenleri takip edip bilet alabilir, yurt içi ve yurt dışında nakit olarak, şehir içi taşımacılığında ulaşım kartı olarak kullanabilir ve dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.
 
2. Aktif Bank passo kredi kartı:Passo Kartınıza herhangi bir kart ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. Nakit ve taksitli avans çekebileceğiniz, MasterCard- Visa amblemi bulunan mağazalardan alışveriş yapabileceğiniz passo kredi kartınızı; Kahramanmaraş, Gaziantep ve Bolu  illerinde ulaşım aracı olarak da kullanabilirsiniz. Passo kredi kartınız ile nakit çekmek istiyorsanız, atm’lerde maestro/ electron amblemi olmasına dikkat ediniz. 
 
Aktif Bank şubeleri:Passolig ve passo kredi kartına sahip olmak istiyorsanız Aktif Bank şubelerinden alabilirsiniz. Aktif Bank ülkemizde 10 şubesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Aktif Bank’ın hangi illerde hizmet verdiğini, aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz.
 

 Türkiye'deki Aktif Bank şubeleri
 

Antalya/ Muratpaşa

Adana/ Seyhan

Ankara/ Çankaya

İstanbul/ Kadıköy

Bursa/ Nilüfer

Gaziantep/ Şehitkamil

İstanbul/ Şişli

İzmir/ Konak

Kayseri/ Melikgazi

İstanbul/ Bakırköy

 
İstanbul’da 3 şubesi bulunan ve bazı illerimizde de hizmet veren Aktif Bank kredi kartı ile sizler de nakit ihtiyacınıza son verebilirsiniz. Aktif Bank kredi kartı başvurusu ile sizler de şubelere giderek, kartınıza kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Diğer bankaların kredi kartı başvuru sayfalarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Benzer içerik: Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu
 

Yorum yap:

Yorumlar

1 yorum yapılmış

Mehmet Biçe

Kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorum

2022-03-24 16:01:27 -