sponsorlu bağlantılar

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

10 şubesi ile hizmet veren Aktif Bank'ın kredi kartları sayesinde siz de çeşitli fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Aktif Bank kredi kartı başvurusu yaparak fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

sponsorlu reklamlar

2019-01-18 14:14:43

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
 Yeni nesil bankacılık vizyonuyla hızla büyümeye devam eden Aktif Bank, spor severler için kredi kartı imkanı sunuyor. Passolig ve paso kredi kartı ile sizler de sporu e- bültenlerden takip edebilir, biletinizi kolaylıkla alabilirsiniz. Aktif Bank kredi kartı başvurusu yaparak sizler de stadyumlara kolaylıkla girebilir, dilediğiniz yerde nakit çekebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. 662 çalışanı ile bankacılık sektörüne büyük katkılar sağlayan Aktif Bank, kredi kartlarını ulaşım aracı olarak kullanma imkanı da sunuyor. Aktif Bank kredi kartları hakkında detaylı bilgiler haberimizde yer almaktadır. 

Aktif Bank Kredi Kartı Başvurusu

Siz de kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız aşağıda yer alan yollardan kart başvurunuzu yapabilir ve hemen kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri: Aktifbank müşteri hizmetleri

1. Aktif Bank passolig kredi kartı: Sahip olduğunuz passolig kredi kartı ile dilediğiniz stadyuma girebilir, e- bültenleri takip edip bilet alabilir, yurt içi ve yurt dışında nakit olarak, şehir içi taşımacılığında ulaşım kartı olarak kullanabilir ve dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

2. Aktif Bank passo kredi kartı: Passo Kartınıza herhangi bir kart ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. Nakit ve taksitli avans çekebileceğiniz, MasterCard- Visa amblemi bulunan mağazalardan alışveriş yapabileceğiniz passo kredi kartınızı; Kahramanmaraş, Gaziantep ve Bolu  illerinde ulaşım aracı olarak da kullanabilirsiniz. Passo kredi kartınız ile nakit çekmek istiyorsanız, atm’lerde maestro/ electron amblemi olmasına dikkat ediniz. 

Aktif Bank şubeleri: Passolig ve passo kredi kartına sahip olmak istiyorsanız Aktif Bank şubelerinden alabilirsiniz. Aktif Bank ülkemizde 10 şubesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Aktif Bank’ın hangi illerde hizmet verdiğini, aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz.

 Türkiye'deki Aktif Bank şubeleri

Antalya/ Muratpaşa

Adana/ Seyhan

Ankara/ Çankaya

İstanbul/ Kadıköy

Bursa/ Nilüfer

Gaziantep/ Şehitkamil

İstanbul/ Şişli

İzmir/ Konak

Kayseri/ Melikgazi

İstanbul/ Bakırköy


İstanbul’da 3 şubesi bulunan ve bazı illerimizde de hizmet veren Aktif Bank kredi kartı ile sizler de nakit ihtiyacınıza son verebilirsiniz. Aktif Bank kredi kartı başvurusu ile sizler de şubelere giderek, kartınıza kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Benzer içerik: Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA