Albaraka Türk Eft Saatleri 2019

Albaraka Türk Eft Saatleri 2019

Albaraka Türk internet, mobil şube, atm ve çağrı merkezi üzerinden ücretsiz eft yapabilirsiniz. Albaraka Türk eft saatleri 2019 verilerini sayfamızdan inceleyebilir, hiçbir ücret ödemeden hızlı bir şekilde para transfer edebilirsiniz.

Albaraka Türk Eft Saatleri 2019

2019-03-22 13:45:55

 Günümüzde eft işleminin yapılma sıklığı artış göstermektedir. Eft, elektronik fon transferi anlamına gelir. Yani, bankalar arası yapılan para transferidir. Eft işlemi her gün milyonlarca vatandaşımız tarafından yapılmaktadır. Bugünkü yazımızda eft işlemi hakkında bilgi vereceğiz. Eft işlem ücretlerine ve Albaraka Tük eft saatleri 2019 ‘a haberimizden ulaşabilirsiniz. Daha güvenli, daha hızlı bir şekilde eft işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız Albaraka Türk internet şubesini kullanabilirsiniz. Albaraka Türk hesabınızdan başka banka hesaplarına ya da isme eft yapmak istiyorsanız, haberimizi okumaya başlayabilirsiniz. 


ALBARAKA EFT SAATLERİ

 

Saat: 09:00 / 17:15 (Hafta içi mesai saatlerinde)

 


#Dikkat:Saat 16:00’ dan sonra yapılacak eft işlemleri için Albaraka Türk, geç eft adı altında ekstra komisyon alabilmektedir.

TÜM BANKALAR: EFT SAATLERİ

 Albaraka Türk hesabınız varsa, başka bir bankadaki hesaba ya da isme eft yapabilirsiniz. Eft işleminizi Albaraka Türk şubelerinden, müşteri hizmetlerinden (Alo Albaraka) ve internet şubeden gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız eft işlemi için banka ne kadar ücret alıyor, gelin hep birlikte inceleyelim. 

İşlem Adı

Asgari Tutar

 

Azami Tutar

Kasadan eft

27,5 TL

 

385 TL

Hesaptan eft

22 TL

 

385 TL

Geç eft

5 TL

 

5 TL

İsme gelen eft ödemesi

27,5 TL

 

365 TL

Toplu eft gönderimi (adet başı)

3 TL

 

3 TL

Mobil bankacılık eft

Ücretsiz

 

Ücretsiz

İnternet bankacılığı eft

Ücretsiz

 

Ücretsiz

Çağrı Merkezi eft

Ücretsiz

 

Ücretsiz

Atm’den eft

Ücretsiz

 

Ücretsiz

Düzenli eft

3 TL

 

3 TLGünümüzdeki bankaların eft saatleri ve işlem ücretleri farklılık gösterebilmektedir. Yukarıda Albaraka Türk’ün eft ücretlerini güncel bir şekilde görmektesiniz. Tablodan da anlaşılacağı gibi Albaraka Türk ile düzenli eft talimatı verebilmektesiniz. Bunun yanı sıra saat 16:00’dan sonra geç eft işlemi için ücret alınmaktadır. Daha güvenli ve vakit kaybı yaşamadan eft işlemi yapmak istiyorsanız: Albaraka Türk internet, mobil şube ve atm’leri kullanabilir, müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Albaraka eft saatleri 2019 hakkında detaylı bilgi sahibi olduysanız, mesai saatleri içinde işleminizi rahatça yapabilirsiniz. Mesai saati dışında, hafta sonları ve resmi tatil günlerinde yapılan eft’nin bir sonraki mesai saati içerisinde tamamlandığını unutmayın.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
,
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA