Akbank Banka Personeli Alımı Yapacak (Deneyim Şartı Yok)

Akbank bünyesinde yayımlanan ilana göre deneyim şartı olmadan en az lise mezunlarının başvuru yapabileceği banka personeli alımı yapılacak.

Akbank Banka Personeli Alımı Yapacak (Deneyim Şartı Yok)

Akbank kariyer ilan sitesinde yayımlanan ilana göre, deneyim şartı aranmadan (bazı ilanlarda) yeni mezun adayların başvuru yapabilecekleri birçok farklı ilde yeni banka personel alımı yapılacak. Akbank personel alımı 18 farklı şehirde yapılacak.

Genel Başvuru (Engelli Şube personel alımı)

  • En az lise mezunu olmak gerekiyor. En az %40 oranında engel raporu bulunan ve güncel raporunu birebir görüşmeler sırasında paylaşabilecek.

 

Müşteri İletişim Merkezi personel alımı şartları

  • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun adaylar başvurabilir. Akbank Bankacılık Merkezi, Sabancı Center, Adana, Ankara, Balıkesir, Bursa, İstanbul, İzmir, Kayseri, Trabzon’da görev alacak.

 

Dış Ticaret Yönetici Adayı alımı şartları

  • Üniversitelerin Dış Ticaret, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik ve benzeri bölümlerinden mezun adaylar başvurabilir. Sabancı Center’da görev alacak.

 

Ödeme ve Kredi Operasyonları Yetkilisi alımı şartları

  • Bankacılık ve hukuk mevzuatı konusunda bilgi sahibi olmak şartı var. Akbank Bankacılık Merkezinde görev alacak.

Nakit Operasyon Yetkilisi alımı şartları

  • B sınıfı ehliyete ve aktif araç kullanma konusunda deneyime sahip olması gerekiyor. Sabancı Center, Adana, Ankara, Antalya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Muğla, Tekirdağ’da görev alacak.

Gişe Yetkilisi alımı şartları

  • Örgün eğitim veren üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun adaylar başvurabilir. İstanbul’da görev alacak. 

Müşteri İletişim Merkezi Yetkilisi alımı şartları

  • Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun adaylar başvurabilir. Uzaktan Çalışma şeklinde görev yapacak.

Akbank iş ilanları başvuru ekranı

  • Adaylar Akbank’ın kendi kariyer sistemi üzerinden deneyim şartsız olmak üzere aşağıdaki başvuru ekranından hemen başvuru iş ve işlemlerini yapabilir.

Başvuru sayfası için tıklayın.

Yorum yap:

Kapat