Akbank Lise Mezunu İşkur Personel Alımı Yapacak

Akbank, İşkur üzerinden 25 personel alımı yapacağını duyurdu. Akbank en az lise mezunu 25 personel alımı ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Akbank Lise Mezunu İşkur Personel Alımı Yapacak

1948’den beri hizmet veren, Türkiye’nin en değerli banka unvanına sahip olan Akbank, İşkur üzerinden personel alımı yapacağını duyurdu. Tam zamanlı çalışmak üzere, 25 personel alacak olan Akbank, adayları İşkur üzerinden seçecek. Sizler de Akbank en az lise mezunu 25 personel alımı yapıyor ilanı için aranan şartlara haberimizden ulaşabilirsiniz. Personel ihtiyaçlarını gidermeye devam eden Akbank, ülkemizin pek çok yerinde görevlendirilmek üzere alım yapacak. Engelli personel görüşmesi yapacak olan Akbank’ın ilan detaylarına yazımızın devamından ulaşabilirsiniz. 


Akbank Lise Mezunu Personel Alımı
Akbank ilanına sadece kişisel engeli bulunan adaylar, İşkur üzerinden başvuru yapabilirler. İlana son başvuru tarihi 31 Ocak 2019’dur. İşkur’un sitesine üye olup, özgeçmişinizi doldurarak sizler de 00004800222 ilan numaralı işe başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı, 1983 sonrası ve doğumlu (banka ve finans sektöründe deneyimi olanlarda yaşa dikkat edilmemektedir.), % 40 oranında engel raporu bulunan adaylar ilana başvuru yapabilirler. 

TÜM ALIMLARA GÖZ AT: Banka sınavları
 
Lise ve dengi okullardan mezun olan adaylar, güncel engelli raporu ve kimlik belgesi ile 23 Ocak Çarşamba günü, 10:00/ 13:00 saatleri arasında Beylikdüzü Belediyesi Kariyer Merkezi’nde görüşmeye katılabilirler. İstanbul geneli şubeler ve Gebze Operasyon Merkezinde görevlendirilmek üzere alım yapacak Akbank, daha önce yaptığı mülakatlardan başarısız olmayan adaylarla görüşme yapacak. Alınacak adayların İstanbul’da hangi semtlerde görevlendirileceğini aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. 
 

BAKIRKÖY

ADALAR

BEYKOZ

BEŞİKTAŞ

ÇATALCA

BEYOĞLU

FATİH

EYÜP

KADIKÖY

GAZİOSMANPAŞA

SARIYER

KARTAL

ŞİLE

SİLİVRİ

ÜSKÜDAR

ŞİŞLİ

BÜYÜKÇEKMECE

ZEYTİNBURNU

KÜÇÜKÇEKMECE

KAĞITHANE

ÜMRANİYE

PENDİK

AVCILAR

BAYRAMPAŞA

BAHÇELİEVLER

BAĞCILAR

MALTEPE

GÜNGÖREN

TUZLA

SULTANBEYLİ

ATAŞEHİR

ESENLER

ÇEKMEKÖY

SANCAKTEPE

ESENYURT

BAŞAKŞEHİR

ARNAVUTKÖY

BEYLİKDÜZÜ

İSTANBUL/MERKEZ

SULTANGAZİ

% 40 oranında engelli raporuna sahipseniz ve yukarıda belirtilen şartlara uyum sağlıyorsanız sizler de Akbank’ın lise mezunu personel alımı ilanına başvuru yapabilirsiniz. https://esube.iskur.gov.tr adresinden iş arayan girişi yaparak sizler de ilana başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank lise mezunu personel alımı 2019 konusunda merak ettiklerinizi cevaplandırdık. Sizler de banka sektöründe kariyer planlıyorsanız, Akbank ailesi ile hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 31 Ocak 2019’a kadar İşkur üzerinden, 00004800222 numaralı ilana başvurunuzu yapmayı unutmayınız. 

Yorum yap: