Denizbank Personel Alımı 2021 (Güncel İş İlanları ve Sınavları)

Siz de banka sınavlarını takip ederek güncel ilanlara başvuru yapabilir, Denizbank 2021 yılında yeni mezun personel alımı yapacak.

Denizbank  Personel Alımı 2021 (Güncel İş İlanları ve Sınavları)

 Ülkemizdeki bazı meslek grupları; çalışma şartları, sağlanan sosyal imkanlar, maddiyat vb. sebeplerden ötürü daha çok tercih edilmektedir. Bu meslek gruplarının en önemlisi de bankacılıktır. Bu sektörde kariyer yapmayı hedefleyenler, Denizbank yeni mezun personel alımı ilanlarına sayfamızdan ulaşabilirler. Denizbank hangi pozisyonlara alım yapıyor, başvuru süreçleri nasıl işliyor, görüşmeye nasıl hazırlanmak gerek vb. süreçleri merak ediyorsanız haberimizi okumaya devam edebilirsiniz. 

 

DENİZBANK İŞ İLANLARI 2021

Denizbank yeni mezun adaylardan iletişim merkezi asistanı, telefonda satış temsilcisi, bireysel krediler tahsilat asistanı ve mobil satış temsilcisi alıyor. Bankanın resmi web sitesinde yayımlanan haberde aktif çalışabilecek bireylerin başvurusu kabul edilecek.

 

Tüm personel alımları: Banka sınavları

 

İletişim Merkezi Asistanı (Yeni Mezun)

Asistanlar telefon, fastpay, mobil deniz, skype vb. iletişim kanallarını kullanarak 7 gün 24 saat boyunca müşteri işlemleri gerçekleştirmeye çalışır. Sesli ya da chat sistemi üzerinden gerçekleştirilen işlemlerin yanı sıra satış faaliyetlerine de katkı sağlanır.
 

Başvuru şartları:

1. 29 yaşından gün almamış olanlar,

2. En az lise mezunu olanlar,

3. Vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilecekler,

4. Ms Office programlarına iyi derece hakim olanlar,

5. Diksiyonu düzgün ve satış kabiliyeti yüksek olanlar,

6. Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en az 2 yıl süreyle tecil ettirenler bu pozisyona başvuru yapabilirler. 

 

30 Aralık 2019 tarihinde sonlanacak ilan için başvurularınızı Denizbank Aday Başvuru Sitesiüzerinden yapabilirsiniz. 


 

Telefonda Satış Temsilcisi (Yeni Mezun)

Telefon kanalı üzerinden hedeflenen satışlar gerçekleştirilir, müşteri memnuniyeti sağlanarak kar elde etmeye yardımcı olunur. İlan için adaylarda aranan kriterler;
 

Başvuru şartları:

1. 1991 yılı ve sonrasında doğanlar,

2. En az lise mezunu olanlar,

3. Ms Office programlarına iyi derecede hakim olanlar,

4. Diksiyonu düzgün, ikna ve satış kabiliyeti yüksek, sosyal ilişkileri iyi olanlar,

5. Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en az 2 yıl süreyle tecil ettiren adaylar bu pozisyona başvuru yapabilirler. 

 

Bu pozisyon için alınacak olan adaylar İstanbul’da görevlendirilecektir. İlana son başvuru tarihi 30 Aralık 2019’dur. Başvuru tarihini unutmadan, Denizbank Aday Başvuru Sitesiüzerinden hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.  

Bireysel Krediler Tahsilat Asistanı (Yeni Mezun)

Bu pozisyondaki görev tanımı; kredi, kredi kartları, mevduat hesaplarının tahsilatını sağlamak, belirlenen hedefleri gerçekleştirmek, risk analizi yapmak, tahsilat yapmayan müşterileri bilgilendirmek ve çözüm önerisi sunmak, tahsilat yapmayan müşteriyi ikna etmek ve tahsilatı arttırmaktır. Başvuru için adaylarda aranan kriterler ise;
 

Başvuru şartları:

1. 1991 yılı ve sonrasında doğanlar,

2. En az lise mezunu olanlar,

3. Hedef odaklı çalışabilen ve ikna kabiliyeti yüksek olanlar,

4. Diksiyonu düzgün ve takım çalışmasına yatkın olanlar, 

5. Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en az 2 yıl süreyle tecil ettiren adaylar bu pozisyona başvuru yapabilirler. 

 

Bu ilan için alınacak adaylar İstanbul’da görevlendirilecektir. İlana son başvuru tarihi 30 Aralık 2019’dur. Denizbank Aday Başvuru Sitesi üzerinden hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

 

Mobil Satış Temsilcisi (Yeni Mezun)

Bu alan sahada aktif bir şekilde çalışmayı gerektirir. Sahada aktif bir şekilde rol alıp bireysel, kobi ve dijital bankacılık ürünlerinin satışını yapmak isterseniz, Denizbank ile kariyerinize başlayabilirsiniz. İlan için adaylarda aranan kriterler;
 

Başvuru şartları:

1. 31 yaşından gün almayanlar,

2. En az lise mezunu ya da üniversite devam zorunluluğu olmayanlar, 

3. Diksiyonu düzgün ve aktif bir şekilde sahada rol alabilecek olanlar,

4. Askerlik görevini tamamlayanlar bu ilana başvuru yapabilirler. 

 

Bankacılık ve satış alanında kariyer yapmayı hedefleyen yeni mezunlar 30 Aralık 2019 tarihine kadar bu ilana başvuru yapabilir. Bu pozisyon için alınacak adaylar; Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Muğla, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Karabük, Düzce, Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır ve Edirne’de görevlendirilecektir. Denizbank Aday Başvuru Sitesi üzerinden vakit kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştirebilirsininiz. 

 

BAŞVURU SÜRECİ
 

Belirtilen ilanlara başvuru yapan tecrübeli veya tecrübesiz adaylar, farklı süreçlerden geçirilir. Tecrübe sahibi adaylar insan kaynakları ve üst düzey yöneticilerle görüşmeye alınır. Yetkinlik bazlı gerçekleştirilen mülakatlardan başarılı olan adaylara iş teklifi yapılır. Daha önce bu alanda herhangi bir tecrübesi bulunmayan adaylar ise sınav ve grup çalışmasına alınır. 2 aşama sonucunda başarı gösteren adayların değerlendirme sürecine devam edilir ve uygun görünen kişilere iş teklifi yapılır. Siz de Denizbank yeni mezun personel alımı detaylarını sayfamızdan inceleyerek, başvurularını gerçekleştirin ve bu sektörde kariyer yapma şansı yakalayın. 

 

Yorum yap:

Kapat