Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Alım İlanı Yayımlandı
Sponsorlu Bağlantılar

 

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Alım İlanı Yayımlandı

 

Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Alım İlanı 2019 yılı için yayımlandı. Sizler de, haberimizi okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Sponsorlu reklamlar
Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Alım İlanı Yayımlandı
 Garanti Bankası Türkiye’nin farklı şehirlerine personel alımı yapacağını duyurdu. Çeşitli pozisyonlara alım yapacak olan Garanti Bankası iş ilanlarını haberimizde bulabilirsiniz. Garanti Bankası müşteri danışmanı alım ilanı 2019 yılı güncel iş ilanlarını yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz. Sizler de, Garanti’nin bir parçası olarak banka sektöründeki kariyer basamaklarını hızla tırmanmaya başlayabilirsiniz. Garanti Bankası güncel iş ilanları ve ilanlara nasıl başvuracağınız hakkında detaylı bilgiler haberimizde yer alıyor. 

Garanti Bankası güncel iş ilanları

Garanti Bankası internet adresinden yayınladığı ilanda Türkiye’nin çeşitli illerine, farklı kadrolarda personel alımı yapacağını duyurdu. Yaptığı duyuruda; dış ticaret ve krediler işlemleri asistanı, müşteri danışmanı ve telefon bankacılığı müşteri temsilcisi alacağını açıkladı. Banka sektöründe kariyer yapmayı hedefleyen gençlerimizin, Garanti Bankası ilanlarını inceleyerek, başvuru şartlarına dikkat etmeleri gerekmektedir. İlan için açıklanan başvuru şartlarını sağlamayan adaylar, hiçbir şekilde başvuru gerçekleştirmesinler. Böyle bir durumda şartları sağlamayan adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır.

Lisans ya da meslek yüksekokulu (telefon bankacılığı müşteri temsilcisi için) mezunu , 30 yaşını aşmayan, erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış, İngilizce bilgisine sahip (dış ticaret ve krediler işlemleri asistanı için), tercihen segem sertifakasına sahip (müşteri danışmanı için), T.C. vatandaşı olan adaylar Garanti Bankası’nın güncel ilanların başvurularını gerçekleştirebilirler.

TÜM BANKALARA GÖZ AT: Banka sınavları 2019


Garanti Bankası Müşteri Danışmanı Alımı

Alım yapılacak pozisyon adı

Alım yapılacak şehir

Dış ticaret ve krediler işlemleri asistanı

İstanbul

Müşteri danışmanı

Gebze, Darıca, Çayırova, Ankara, İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul Anadolu Yakası

Telefon bankacılığı müşteri temsilcisi

Sivas


Garanti Bankası’nın yayınlamış olduğu güncel iş ilanlarına https://garantilikariyer.garanti.com.tr/public/Announcement.aspx adresinden ulaşabilir, size uygun olan pozisyon için incelemelerinizi yapabilirsiniz. yine aynı adresi üzerinden size uygun olan pozisyon içeriğine girerek, sağ alt köşede bulunan ‘başvur’ sekmesinden başvurularınızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, dış ticaret ve krediler işlemleri asistanı için başvuru linki: https://garantilikariyer.garanti.com.tr/Default.aspx?ReturnUrl=%2fHome%2fWelcome.aspx . Sizler de Garanti Bankası personel alımı 2019 konulu haberimizi okuyarak, banka sektörüne başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Garanti bankası müşteri danışmanı alım ilanı 2019 hakkında merak ettiklerinize haberimizden ulaşabilirsiniz.
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap: