Hsbc Personel Alımları 2021

Hsbc Bankası finans, stajyer, operasyon, idari işler, pazarlama ve bilgi işlem departmanına personel alımı yapacağını duyurdu. Hsbc personel alımları 2019 hakkında detaylı bilgi için yazımızı okumaya başlayabilirsiniz.

Hsbc Personel Alımları 2021

Hsbc Bankası farklı illerde görevlendirilmek üzere, çeşitli departmanlara personel alımı yapacağını açıkladı. Şubat ayı içerisinde gerçekleşecek olan alımların hangi pozisyonlara olduğunu ve son başvuru tarihlerini öğrenerek, sizler de kolaylıkla başvurunu yapabilirsiniz. Hsbc personel alımları 2021 güncel bilgileri haberimizde yer alıyor. Banka sektöründe kariyer yapmak isteyen pek çok vatandaşımız var. Türkiye’nin en iyi bankaları arasında gösterilen Hscb ailesiyle kariyer basamaklarını kolaylıkla çıkabilirsiniz. Hsbc Bankası’nın alım yapacağı pozisyonları ve şehirleri haberimizin devamından öğrenebilirsiniz.

HSBC PERSONEL ALIMI

Hsbc Bankası Şubat ayı içerisinde operasyon, pazarlama, stajyer, finans, idari işler ve bilgi işlem departmanına personel alımı yapacak.  Sizler de üniversitelern 4 yıllık eğitim veren İktisadi Ve İdari Bilimler, Mühendislik, Matematik ve İstatistik fakültelerinin 3 ve 4. Sınıf öğrencisiyseniz, mezun olmadan banka sektörünü tanıyabilirsiniz. Hsbc Bankası’nın sağlamış olduğu stajyer programlarıyla gelişiminize destek verebilirsiniz. Hsbc stajyer programlarına katılarak, ilerde hangi departmanlarda çalışmak istediğinize kolaylıkla karar verebilirsiniz. Bunun yanı sıra pek çok tecrübeli veya tecrübesiz adayların da başvuru yapabileceği departmanları aşağıdaki tablomuzdan inceleyebilirsiniz.

Hsbc iş başvuruları ne zaman sonlanıyor?

Banka sektörüne ilgi duyan, takım çalışmasına yatkın, iletişimi kuvvetli, sosyal ilişkilerde başarılı adaylar Hsbc bankasının ilanlarına başvurularını gerçekleştirebilirler.  Hsbc personel alımları, Şubat ayına kadar devam etmektedir. Sizler de aşağıdaki son başvuru tarihlerine dikkat ederek, başvurularınızı gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

Eleman alımı yapılacak poz.

İl

Son başvuru

Hsbc kış stajyeri programı

İstanbul (Avrupa)

18.02.2019

Bireysel bankacılık müşteri temsilcisi

İstanbul (Asya- Avrupa), Adana, Mersin, Kayseri

09.02.2019

Gişe yetkilisi

İstanbul (Asya- Avrupa)

 09.02.2019

Makam şöförü

İstanbul (Avrupa)

16.02.2019

Finans stajyeri

İstanbul (Avrupa)

10.02.2019

Network ıds senior specialist

İstanbul (Avrupa)

07.02.2019

Genel başvuru

Tüm Türkiye

20.01.2019

Gb&m sr system consultant

İstanbul (Avrupa)

18.01.2019

Bireysel bankacılık müşteri temsilcisi

Kayseri

06.01.2019

Memur- engelli

İzmir

05.01.2019

Yukarıdaki tabloda yer alan Hsbc personel alımları 2021ve son başvuru tarihlerini inceleyerek, zaman kaybetmeden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca diğer bankaların sınavları ve kariyer sayfalarına ulaşmak istiyorsanız banka sınavları sayfasına da bakabilirsiniz.

Yorum yap: