ING Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2021

Bu sayfadan ING Bank personel alımı 2021 yılına ait iş ilanlarına göz atarak İNG Bank'ta çalışmaya başlayabilirsiniz.

ING Bank Personel Alımı ve İş İlanları 2021

 Türkiye'de hizmet veren ve sektöre yakın zamanda giriş yapan İNG Bank'ta çalışmak ister misiniz? Bankacı adayları, 2021 yılında da bankaların iş ilanlarına göz atmaya devam ediyor. Sizde İng Bank personel alımı 2021 iş ilanlarını takip edip, uygun pozisyonlar olması halinde bankaya iş başvurusu yapabilirsiniz. İlgili değerlendirmeler sonucunda da uygun görülmesi halinde sizde İng Bank  çatısı altında işe başlar ve çalışma hayatına atılırsınız. Bazı dönemlerde duyurulan açık pozisyon iş ilanları ile, kriterleri kontrol edip İng Bank sınavlarına katılabilir ve mülakatları geçmeniz halinde çalışmaya başlayabilirsiniz.

 

İNG Bank İş İlanları 2021

ING'de güncel açık pozisyonların yanı sıra İNG Bank'ın kariyer sayfasından CV'nizi göndererek değerlendirme talep edebilir, uygun pozisyon olması halinde mülakata çağrılabilirsiniz. İng Bank, Türkiye'de faaliyet gösteren özel sermayeli bankalar arasında hizmet veriyor. Ana merkezi Hollanda'da bulunan bu banka, farklı ülkelerde de hizmet vermektedir. Ülkemizde Oyak Bank'ı satın alarak İng Bank adı altında hizmetine başlamıştır. Sizde bu bankada çalışmak istiyorsanız vereceğimiz ilgili linkler aracılığıyla iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Aynı zamanda bankacı olmak isteyen kişilere özel olarak oluşturduğumuz "banka maaşları" ve diğer konulara da göz atabilirsiniz. İng Bank personel alımı 2021 yılında bazı dönemlerde toplu işe alımları duyururken, bazen de sadece bir kaç açık pozisyon için ilan duyurusu yapmaktadır. Bunu da İng Bank'ın resmi kariyer sayfasından ve diğer iş ilan sitelerinden yapmaktadır. Banka, iş başvurusu yapan herkesi "yeterlilik ölçüm testi" adı altında sınava tabi tutmaktadır. Başvurusu uygun görülen adaylar, başvuruda bıraktıkları telefon, mail ve diğer adresler ile yeterlilik ölçüm testine çağrılır. Başvuru tarihinden itibaren "yeterlilik ölçüm testine" daveti olmayan adayların başvuruları ise iptal edilmektedir. Aşağıda linkini vereceğimiz İNG Bank'ın kariyer sitesini ziyaret ederek siz de "Hemen Başvur" sayfasına tıkladıktan sonra CV gönderebilir veya güncel açık iş pozisyonlarının hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

 

İNG Bank kariyer sayfası için buraya tıklayın.

Daha sonra ise yeterlilik testini başarıyla geçen adaylar, mülakata davet edilir. Mülakatta başarılı olan bankacı adayları ise ilgili pozisyonlar için iş teklifi alır. Mülakattan sonra 6 ay içerisinde iş teklifi götürülmeyen adayların da başvuruları arşive kaldırılmaktadır. Mülakatı olumsuz olan adayların başvuruları ise iptal edilir. İng Bank kariyer sayfasında ise genel iş başvurusu, kahramanmaraş bölgesi iş başvurusu, mobil iş başvurusu gibi menüler bulunmaktadır. Sizde ilgili sayfalar aracılığıyla iş başvurusunuzu bankaya iletebilirsiniz. Sizde İng Bank personel alımı 2021 yılında hangi pozisyonlarda yapmaktadır ve iş başvurusu yapmak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat