İş Bankası İş İlanları 2022

Bu sayfadan İş Bankası açık pozisyonları ve iş ilanlarına göz atarak İş Bankası kariyer sayfasından başvurunuzu yaparak İş Bankası'nda çalışabilirsiniz.

İş Bankası İş İlanları 2022

Banka sınavları ve iş ilanlarını kredibankalar.com sitemizde ve İnstagram Kredibankalar sayfamızda paylaşmaya devam ediyoruz. Siz değerli takipçilerimiz için Türkiye İş Bankası açık pozisyonlar iş ilanlarını araştırarak bu sayfamızı hazırladık. İş Bankası bazı dönemlerde toplu alımlar için banka sınavları düzenlemektedir. Bu sınavları takip ederek siz de İş Bankası sınavlarına katılabilir ve bankacı olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca tek alımlar için de iş ilanlarını yayınlamaktadır. Aşağıdan bu iş ilanlarını takip ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası Açık Posizyonlar 2022

İş Bankası'nın resmi kariyer sayfasına baktığımızda 8 Temmuz günü 6 açık iş ilanı gözükmektedir. Genellikle bilgisayar sistemleri ağırlıklı bu iş ilanları ve detayları aşağıda yer almaktadır. İş Bankası açık posizyonlar listesi:

  • Veri Uzmanı Alım Sınavı
  • Siber Güvenlik Uzmanı
  • Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi
  • DevOps Mühendisi
  • İletişim ve Ağ Yönetimi Mühendisi
  • Bilgi Sistemleri İç Kontrol Uzmanı

İlginizi çekebilir: Bankacı maaşları

Veri Uzmanı Alım Sınavı

Trend teknolojilerle (Big Data, HDFS, Hadoop, NoSQL, ElasticSearch, InfluxDB, Jaeger, NiFi, Spark, Yapay Zeka, Makine Öğrenmesi, Streaming, Kafka, …) çalışma ve Ar-Ge faaliyetlerinde prototip geliştirme, ‣ Modern analitik/iş zekâsı araçları ile çalışma ve gerçek zamanlı veri ile analitik sistemler tasarlama, ‣ Veriyi bilgiye dönüştürme ve dashboard’lar ile görselleştirme, ‣ Veriyi öngörüsel olarak modelleme, ‣ Python, Java veya Javascript kullanarak gerçek zamanlı veri akış uygulamaları geliştirme, ‣ ETL/ELT yaşam döngüsünü oluşturma ve yönetme, ‣ Sistem izleme uygulamaları tasarlama, geliştirme ve yönetme, ‣ Petabaytlarca aktif verinin yönetiminde görev alma ve 7/24 kullanılabilir olmasını sağlayacak altyapıları tasarlama fırsatlarını yakalayabileceksin.

Siber Güvenlik Uzmanı

Teknolojiyi, güncel gelişmeleri ve siber tehditleri tutkuyla takip ediyor; araştırıyor ve sürekli öğreniyorsan, Sıra dışı düşünebiliyor, kurumun siber güvenlik olgunluğunu geliştirmek için çözümler üretebilirim diyorsan,  Siber saldırılar, savunma teknikleri, zararlı yazılımlar ve siber olaylara müdahale konusunda bilgi sahibi olmak istiyorsan, ‣ TCP/IP, Windows ve Linux işletim sistemleriyle web uygulamaları hakkında temel düzeyde bilgi birikimine sahipsen, Bilgi güvenliği araçlarını ve uygulamalarını yönetebilirim diyorsan.

Bulut Bilişim ve Platform Mühendisi

Yazılım geliştirme yatkınlığı olan arkadaşlarımızı İşCep, Bankamatik, www.isbank.com.tr, Maximum Mobil, Maxi gibi uygulamalarımızın çalıştığı platformları bizimle birlikte yönetmeye davet ediyoruz. ‣ Sanallaştırma ve bulut bilişim sistemleri üzerinde deneyim kazanabilecek, ‣ Dağıtık bilişim sistemlerinin (distributed computing) ve yazılım tanımlı altyapıların (software defined infrastructure) tasarım, geliştirme ve yönetiminde görev alabilecek, ‣ Container, Kubernetes gibi yeni teknolojiler hakkında kendini geliştirebilecek, ‣ Çevik, dayanıklı ve çok yüksek erişilebilirliğe sahip sistemlerin tasarımına katkı sağlayabilecek, ‣ Tüm bankacılık uygulamalarımızın çekirdeği olan Merkezi Sistem platformu üzerinde z/OS ve Mainframe Storage sistem programcılığını öğrenebileceksin.

İş Bankası tüm açık pozisyonlar için tıklayın.

Yorum yap: