İş Bankası Güvenlik Personeli Alımı 2018

İş Bankası güvenlik alımı 2018 yılında 13 Temmuz'a kadar başvuru yapılması gerekmektedir. İş Bankası İstanbul, Hakkari ve Van illerine güvenlik personeli alımları yapılacaktır.

İş Bankası Güvenlik Personeli Alımı 2018

 

 Banka sınavlarını ve detaylarını kredibankalar.com sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Bu içerimizde, İş Bankası güvenlil alımı 2018 hakkında detaylı bilgileri vereceğiz. İş Bankası İstanbul, Van ve Hakkari illerine güvenlik personeli alımı yapacaktır. Sınav tarihi 19 Temmuz 2018 ve son başvuru tarihi aşağıda yer almaktadır.

İŞ BANKASI GÜVENLİK ALIMI

İş Bankası resmi web sitesinde güvenlik, Şoför ve farklı pozisyonlar için eleman alacağını duyurdu. Kocaeli, Düzce ve Sakarya için memur alım sınavının 25 Temmuz'da olduğu da duyurulmuştur. Bunun yanı sıra güvenlik personel alımları için son başvuru tarihi 13 Temmuz 2018 Cumartesi saat 12:00'a kadar olacaktır. Bu güne kadar siz de  cv.isbank.com.tr adresine girerek cv'nizi yollamanız gerekmektedir. CV'nizi yolladıktan sonra uygun görülmesi durumunda yazılı sınava katılmaya hak kazanırsınız. Yazılı sınav ise 19 Temmuz 2018 Perşembe günü İstanbul'da yapılmaktadır. Başarılı olan adaylara kadro olanakları doğrultusunda iş teklifi yapılacak ve göreve başlayacaklardır.

TÜM SINAVLARI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN: Banka Personel AlımlarıSosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat