İş Bankası Memur Alımı 2018

Türkiye İş Bankası'nda çalışmak isteyenlere müjde! İş Bankası memur alımı 2018 sınav tarihlerini açıkladı. Siz de bu sayfada yer alan bilgiler sayesinde hemen İş Bankası'na başvuru yapabilirsiniz.

İş Bankası Memur Alımı 2018

 

 

 Bankaların İş ilanlarını kredibankalar.com sitemizde paylaşmaya devam ediyoruz. Siz de güncel banka iş ilanlarını takip ederek bankada çalışmak için sınavlara katılabilirsiniz. Bu sayfamızda İş Bankası memur alımı ilanı ve işe alım süreci hakkında gerekli bilgileri paylaştık.

İŞ BANKASI MEMUR ALIMI 2018

Türkiye İş Bankası'nın yayınladığı iş ilanına göre bankaya memur alımı yapılacak. Düzce, Kocaeli ve Sakarya illerinde görevlendirilmek üzere aşağıdaki niteliklerde personellerin alımları için ilgili tarihde sınav yapılacak. Aşağıda yer alan nitelikler size uyuyorsa bankaya sınav için başvuruda bulunabilirsiniz.

TÜM SINAVLAR İÇİN TIKLAYIN: Banka personel alımları

Gereken Şartlar:

 

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Sınav tarihine kadar 30 yaşını aşmamış olmak. (25 Temmuz 1988 ve sonrası doğanlar başvuru yapabilir.),
  • Düzce, Kocaeli veya Sakarya illerinde ikamet etmek,
  • Askerliği tamamlamış, muaf veya en az kasım 2019'a kadar tecilli olmak,
  • Daha önceki İş Bankası'nın düzenlediği memur, operasyon elemanı, operasyon destek elemanı ve çağrı merkezi sınavlarından başarısız sayılmamış olmak,
  • Herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak,
  • Türkiye'nin her yerinde görev yapacak derecede sağlık durumu,
  • Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmak,


SINAV DETAYLARI:

İş Bankası memur alımı için yukarıdaki kriterlere uyuyorsanız, 20 Temmuz 2018 Cumartesi günü saat 12:00'a kadar cv.isbank.com.tr adresinden başvurunuzu yapmalısınız. İlgili sayfada "yeni üye kaydı" yaparak kolaylıkla giriş yapabilir ve İş Bankası sınav başvurusu yapabilirsiniz. Sınavla ilgili tüm değerlendirmeler İş Bankası aday kariyer portalı üzerinden "Başvurularım" sayfasından açıklanacaktır. İşe alım sürecinde adaylar değerlendirildikten sonra ilgili pozisyonlara alınacaktır.

SINAV TARİHİ: 25 TEMMUZ 2018 ÇARŞAMBA ve izleyen günlerde İstanbul'da düzenlenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat