Kuveyt Türk 4-8 Bin TL Maaşla Memur ve Gişe Görevlisi Alımı

Kuveyt Türk bünyesinde memur ve gişe görevlisi alımı yapılacağı duyuruldu. 20 şehirde çalıştırılamak üzere gişe görevlisi alım detayları bu sayfada yer almaktadır.

Kuveyt Türk 4-8 Bin TL Maaşla Memur ve Gişe Görevlisi Alımı

İçerik tarihi: 26 Ekim 2021

Not: Banka sınavları ve güncel personel alım ilanları için Google News sayfamızı takip edebilirisiniz.

Kuveyt Türk Katıl Bize kariyer sayfasında yayınlanan ilana göre, banka memuru ile gişe görevlisi alımları devam ediyor. Şehir bazında alım yapılacak ilanlara göre İstanbul, Kocaeli, Sivas, Erzurum, Trabzon, Muğla/Bodrum, Burdur, Afyon, Antalya, Isparta, Kayseri, Kahramanmaraş, Hatay ve pek çok farklı ilde personel alımı yapılacak.

Kuveyt Türk İstanbul Gişe Görevlisi Alımı

Kuveyt Türk'ün yaptığı duyuruya göre İstanbul ilindeki Kuveyt Türk şubelerinde çalıştırılmak üzere gişe görevlisi alımı yapılacak.

Başvuru yapacak adaylardan aranan nitelikler:

  • Üniversitelerin 4 yıllık örgün eğitim veren İİBF bölümlerinden mezun,
  • Tercihen İngilizce ya da Arapça bilgisine sahip,
  • Faizsiz bankacılık alanında çalışmaya istekli,
  • Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 20 aylık tecili olan,
  • Müşteri ve başarı odaklı,
  • Takım çalışmasına yatkın,
  • Etkin iletişim becerilerine sahip,
  • Planlama ve organizasyon becerisi yüksek,
  • Analitik düşünen.

* Her ilan için aranan nitelikler farklılık gösterebilir.

Kuveyt Türk personel alım ilanlarına göre banka tarafından uygulanan banka kampüs sistemi ile pek çok farklı ilde alım yapılacak.

Bankada Kampüs Nedir?

Bankada Kampüs, Kuveyt Türk Katılım Bankası'nın üniversite öğrencilerine yönelik hazırlamış olduğu bir istihdam ve sosyal sorumluluk projesidir.
Bankacılık sektörüne ilgi duyan özellikle katılım bankacılığını mezuniyet sonrası kariyer olarak düşünen öğrencilere yönelik bir yetiştirme programıdır. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinin 3. veya 4.sınıfında okuyan, iletişim kabiliyeti yüksek, başarı odaklı ve takım çalışmasına yatkın üniversite öğrencilerine yönelik bu programda, öğrenciler yıl boyunca haftada bir ya da iki günlerini İstanbul'daki şubelerimizde part-time çalışarak geçirmektedirler. Bankada Kampüs programı öğrenci mezun olana kadar devam etmektedir.
Öğrenciler, program süresince gösterdikleri performanslarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım sürecinde öncelikli olarak değerlendirilmektedir.

Kuveyt Türk ilanlarına https://www.katilbize.com/ sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Siteye üye olarak CV gönderebilir veya mevcut ilanlara başvuru yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk ilanları için: Tıklayın

Yorum yap:

Kapat