Qnb Finansbank Müşteri Danışmanı Alımı 2019

Siz de banka sınavlarına girerek bankacı olarak çalışmaya başlayabilirsiniz. QNB Finansbank müşteri danışmanı alım ilanını yayınladı.

Qnb Finansbank Müşteri Danışmanı Alımı 2019

Enpara.com 2012 yılından günümüze kadar, dijital platform üzerinden bireysel bankacılık hizmeti vermektedir. İnternet, mobil, telefon bankacılığı ve atm’ler üzerinden verilen hizmet ağı gün geçtikçe büyümektedir. Gelişen teknoloji ve sürekli yenilenen sistemler de dijital bankacılığının önemini her geçen gün anlamamızı sağlamaktadır. Fiziksel şubeye ihtiyaç duymadan enpara.com üzerinden pek çok bankacılık işleminizi rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Sizler de geleceğin sektörü olarak değerlendirilen dijital bankacılık alanında kariyer yapmak istiyorsanız, Qnb Finansbank müşteri danışmanı alımı 2019ilanlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Ülkemizin ilk ve tek dijital bankacılık platformu olan enpara.com ailesine katılarak, dijital bankacılık alanındaki eğitimlerinizi eksiksiz tamamlayabilir, yeniliklerden haberdar olabilirsiniz. Qnb Finansbank ailesinin bir üyesi olmaya hak kazanmak için müşteri danışmanı başvuru şartlarını sayfamızdan inceleyiniz.
 

MÜŞTERİ DANIŞMANI BAŞVURU ŞARTLARI

Enpara.com dijital bankacılık kanalında görevlendirilmek üzere çözüm merkezi müşteri danışmanları aranıyor. Qnb Finansbank’ın çözüm merkezine alacağı adaylarda aradığı bazı kriterler bulunuyor. 

 

Banka sınavlarına gözat: Banka Sınavları 2019
 

1. 29 yaşından gün almamış olmak,

2. Ön lisans ya da lisans bölümlerinde okuyan, devam zorunluluğu bulunmayan 3. ve 4. Sınıf öğrencileri,

3. Askerlik görevini tamamlamış, muaf ya da en az 2 yıl süreyle tecil ettirmiş erkek adaylar,

4. Değişen vardiya saatlerine uyum gösterebilecek,

5. Diksiyonu düzgün, müşteri memnuniyetini önemseyen, sorunlara kısa sürede çözüm bulabilen, grup çalışmalarına yatkın olanlar,

6. Daha önce Qnb Finansbank sınav ve mülakatlarına başvuru yapıp, başarısız olmayan adaylar bu ilana başvuru yapabilir. 
 

Konsalide aktif büyüklük bakımından ülkemizin en büyük 5. Bankası olan Qnb Finansbank, istihdam süreci ve kariyer politikalarıyla pek çok yeni mezunun ilgi odağındadır. Qnb Finansbank müşteri danışmanı alımı 2019 ilanına başvuru tarihi geçmeden başvurunuzu yapın ve Finansbank ailesine katılıp kariyerinizde hızla ilerleyin. Finans- ekonomi sektöründe bir kariyer hedefliyorsanız, Qnb Finansbank’ın müşteri danışmanı pozisyonuna başvuru yapabilirsiniz. Qnb Finansbank’ın anlaşmalı olduğu iş arama portalı üzerinden başvurunuzu 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak, müşteri danışmanı ilanının bütün detaylarına ulaşabilir ve başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz. 
 

Enpara.com çözüm merkezi müşteri danışmanı başvurusu için tıklayınız.

Paylaş: