TEB Personel Alımı ve Açık Pozisyonlar

Sizde TEB'de bankacı olarak çalışmak istiyorsanız bu sayfadan Teb Personel alımı 2019 yılı açık pozisyonlarına göz atabilirsiniz.

TEB Personel Alımı ve Açık Pozisyonlar

Teb personel alımı 2019yılı ilanlarını sizlere paylaşıyoruz. Türk Ekonomi Bankası yani kısaltmasıyla TEB, Türkiye'de 1927'den bu yana hizmetine devam etmektedir. İlk olarak Kocaeli Halk Bankası olarak yerel bir banka olarak kurulan bu finans kurumu, 1982 yılında el değiştirmesiyle beraber Teb unvanı almıştır. Peki Teb'de kariyer yapmak ve iyi koşullarda çalışmak ister misiniz? Sizler için Teb bankasının açık pozisyonlarını, eleman alımlarını ve banka sınavlarını araştırdık. Bu konudaki ilgili linkler aracılığıyla sizde Teb iş başvurusu yapabilirsiniz.

Teb Açık Pozisyonlar

TEB'de bir çok alana uygun açık pozisyon bulunmaktadır. Bu konuyu hazırlarken Teb'in resmi ilan sayfasında tam olarak 76 açık pozisyon olduğunu gördük. Sizde bu iş ilanlarına göz atarak, ilgili kriterlere göre bankanın kariyer sayfasından CV'nizi doldurup başvurunuzu yapabilirsiniz. Bu süreçten sonra banka sizi uygun görmesi halinde yazılı veya sözlü sınavlara davet etmektedir. Bu sınavları da başarılı şekilde tamamlarsanız Teb'de çalışmaya hak kazanırsınız. Peki hangi alanlarda personel alımı yapılacak ve hangi şartlar aranıyor, işte detaylar.

  • İstihbarat Yöneticisi - İzmir
  • Bu alanda en az 7 yıllık tecrübeli adayların başvurması gerekmektedir. İstihbarat kadrolarında çalışmış yada çalışmakta olan kişiler Kariyer üzerinden başvurusunu yapabilir. Bu ilan uzman seviyesinde olan kişiler için geçerlidir.
  • Aktif Satış Temsilcisi - Ankara
  • Sahada aktif satış temsilcisi olmak isteyenler için bu ilanın açıldığını görmekteyiz. 26 yaşını geçmemiş, Maaş+prim sistemiyle çalışabilecek, takım çalışmasına yatkın, insan ilişkileri güçlü, tercihen üniversite mezunu, sahada kredi kartı ve banka ürünlerin satışını yapabilecek, erkek adaylar için askerlik yapmış veya 2 yıl tecilli olması şartları aranmaktadır. Sizde bu ilana başvuru yapmak için Kariyer sitesinden Teb ilanlarına göz atabilirsiniz.
  • Engelli Şube Asistanı - İstanbul
  • İstanbul'da görevlendirilmek üzere, en az lise mezunu, Ms office proğramlarına hakim, İşkur'a kayıtlı ve yasalar gereği engelli kapsamında çalışacak, engellilik derecesi %40 ve üzeri olan, engel durumu çalışmasına engel olmayan, insan ilişkileri başarılı ve iletişim becerisi yüksek adaylar bu  ilana başvuru yapabilir.


Teb İş İlanları 2019

Teb iş başvurusu yapmak isteyen kişiler Teb Kariyer sayfasını ziyaret ederek açık pozisyonları değerlendirebilir yada cv doldurarak bankaya başvuru yapabilir. Teb bazı dönemlerde toplu işe alımlar yapmak için duyurular yapmaktadır. Sizde bu iş ilanlarını takip ederek, kriterlerin uyması halinde bankaya iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Teb personel alımı 2019 yılı ilanları yukarıdaki bilgilere ek olarak Teb kariyer sayfasında yer almaktadır. Diğer bankaların da personel alımlarını inceleyerek sizde bankacı olarak çalışabilirsiniz.

Banka sınavları 2019

Yorum yap: