Yapı Kredi Sezonluk Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak 2019

Son yıllarda bankacılık, yeni mezunların en sık tercih ettiği sektörlerden bir tanesi. 'Yapı Kredi sezonluk gişe yetkilisi alımı yapıyor' haberimizi okuyarak sizler de banka kariyerine başlama imkanı bulabilirsiniz.

Yapı Kredi Sezonluk Gişe Yetkilisi Alımı Yapacak 2019

 Üniversite öğrencileri, yeni mezunlar ve tecrübeli adaylar; Yapı Kredi Bankası’nda gişe yetkilisi olarak çalışmaya başlayarak, kariyer basamaklarını hızla tırmanabilirsiniz. Yapı Kredi sezonluk gişe yetkilisi alımı yapıyor. Sizler de, paylaştığımız bilgilere dikkat ederek, banka sektöründe kariyer yapma fırsatı yakalayabilirsiniz. Biliyorsunuz ki bankacılık, son yılların en hızlı gelişen sektörü. Yapı Kredi ailesine katılarak siz de, bu sektörü doğru adreste öğrenme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sezonluk gişe yetkilisi hakkında merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.


 
Yapı Kredi Sezonluk Gişe Yetkilisi Alımı 2019
 
1944 yılından bu yana bankacılık sektörüne pek çok katkı sağlayan Yapı Kredi, gişe personeli alımı yapıyor. Yapı Kredi sezonluk olarak gişe yetkilisi personeline ihtiyaçları olduğunu duyurdu. 15/02/2019 tarihinde başlayan başvurular, 13/04/2019 tarihine kadar devam edecek. Yapı Kredi şubelerinde 6 ay, tam zamanlı görev yapacak gişe yetkililerinde aranan nitelikler şu şekilde;

TÜM BANKALAR:Banka sınavları 2019

 
• İİBF lisans mezunu olmak
• Yetiştirilmek üzere ve deneyimli adaylar başvuru yapabilecek. Lakin deneyimli adaylarda da, en az 1 yıl banka deneyimi aranmaktadır.
• Sosyal ilişkilerinde kendine güvenen
• Sorun çözmede ve satışta başarılı, ikna kabiliyeti olan
• Askerlik görevini tamamlamış ya da 2 sene tecil ettirmiş erkek adaylar, gişe yetkilisi için başvurularını gerçekleştirebilirler. 
 
Yukarıda belirtilen niteliklere uygun adaylar,  https://www.kariyer.net/firma-profil/yapi-kredi-2108-12166#tblFirmaIlanlari adresinden 13/04/2019 tarihine kadar başvuruları gerçekleştirebilirler. Yapı Kredi sezonluk gişe yetkilisi personellerini Türkiye’nin çeşitli illerinde, 6 ay süreli full time görevlendirecek. Sezonluk ve gişe yetkilisi için alım yapılacak olan şehirler; Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Mersin, İzmir, Manisa, Muğla, Nevşehir, Rize ve İstanbul. İlan için belirtilen tarihi geçirmeden, belirttiğimiz adres üzerinden bankaya başvurularınızı iletebilirsiniz. ‘Yapı Kredi sezonluk gişe yetkilisi alımı ’ konusunda paylaştığımız bilgileri dikkatlice okuyarak siz de, Yapı Kredi ailesinin bir üyesi olmaya hak kazanabilirsiniz. Geleceğin sektörü olarak nitelendirilen bankacılıkta kariyer yapma fırsatını, Yapı Kredi ile gerçekleştirebilirsiniz. Kariyer planlamanıza ‘sezonluk gişe yetkilisi’ başvurunuzu da dahil ederek, yükselmek için önünüzü açma imkanı yaratabilirsiniz.

Yorum yap: