Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı Alımı 2018

Ziraat Bankası personel alımı 2018 yılında yeni ilan açarak 100 uzman yardımcısı alacağını duyurdu. Son başvuru tarihi 6 temmuz 2018.

Ziraat Bankası Uzman Yardımcısı Alımı 2018
 Ziraat Bankası'nın İstanbul şubelerinde görevlendirilmek üzere 100 uzman yardımcısı alınacağı duyuruldu. Ziraat Bankası personel alımı 2018 kapsamında alınacak olan uzman yardımcıları için gerekli başvuru detaylarını bu sayfadan öğrenebilirsiniz. Kredibankalar.com olarak en güncel banka personel alımlarını sizlere duyuruyoruz. Siz de facebook hesabımızı takip ederek en hızlı şekilde banka personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz.

ZİRAAT BANKASI UZMAN YARDIMCISI SINAVI

Ziraat Bankası 100 uzman yardımcısı alarak İstanbul şubeleri ile İstanbul genel müdürlük biirmlerinde istihdam edileceğini duyurdu.

Diğer ilanlar: Banka personel alımı

ARANAN ŞARTLAR:

TC vatandaşı olmak,
01.01.1988  ve sonrası doğumlu olmak,
Üniversitelerin ilgili 4 yıllık yüksek okullarından mezun olmak.
TCK 53. maddesine göre kamu haklarından mahrum olmamak,
Ağır hapis veya 6 aydan fazla hapis cezası almamış olmak,
Askerliği tamamlamış, muaf veya erteletmiş olmak.

BAŞVURU SÜRECİ

1. Aşama (SINAV ÜCRET ÖDEMESİ)

Sınav tarihi: 11 Ağustos Cumartesi saat 09:20
Sınav ücret ödemesi: 20 Haziran - 6 Temmuz arasında Ziraat Bankası şubeleri, internet şubesi, atm'lerden veya Ziraat Katılım Bankası'ndan.

Sınav başvurusu öncesinde sınav ücretinin bankaya yatırılması gerekmektedir. Eft, havale veya Ptt aracılığıyla yapılan ödemeler kabul edilmemektedir. Para yatırma ile ilgili dekontun yazılı sınav ve mülakat sonuçlanana kadar saklanması gerekmektedir. 

2. AŞAMA (İnternet üzerinden form doldurulması)

Sınav ücretini yatırdıktan sonra başvuruyu 21 haziran - 9 Temmuz 2018 pazartesi günü saat 24:00'a kadar Anadolu Üniversitesi sitesi (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr) adresinden yapmanız gerekmektedir. "Ziraat Bankası uzman yardımcısı başvuru formu" doldurularak son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafınızı da taratarak başvuru sistemine eklemeniz gerekmektedir. Fotoğrafsız adaylar kabul edilmeyecektir. Sınav başvuruları sadece internet üzerinden kabul edilecektir.

3. Aşama (SINAV SÜRECİ)

Başvurunuzu gönderdikten sonra şartların uyması halinde Ziraat Bankası tarafından sınava davet edilirsiniz. Başvurusu kabul gören adaylar 6 ağustos pazartesi gününden sonra (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr/) adresinden "Sınav Giriş Belgesi" çıkarması gerekmektedir. Adayın tercih ettiği sınav merkezinde sınava girme hakkı vardır. Yazılı sınav, ilgili sınav merkezinde 11 Ağustos 2018 Cumartesi saat 09:30'da başlamaktadır. Sınava giderken yanınızda sınava giriş belgesi ile kimlik belgenizi getirmeniz gerekmektedir. Sürücü ve diğer belgeler kimlik olarak kabul edilemez.

Daha fazla detay için tıklayın.

Siz de bu sayfada yer alan bilgiler sayesinde Ziraat Bankası personel alımı uzman yardımcısı sınavına girebilir ve Ziraat Bankası'nda çalışmaya başlayabilirsiniz. Facebook sayfamızı takip ederek tüm banka personel alım ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Facebook: fb.com/kredibankalar

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat