Bimcell Bedava İnternet 2022

Bimcell bedava internet paketleri 2022 yılı güncel bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet 2022

Bimcell bedava internet hakkı kazanmak isteyen Bimcell müşterileri, güncel tarife ve kampanyaları merak etmektedir. Biz de Bimcell'den ücretsiz olarak bedava internet kazanmanın nasıl yapıldığını araştırarak bu sayfamızı hazırladık.

Bimcell bedava internet 2022 yılı kampanyaları, Bim mağazasının müşteri kitlesini arttırmak ve mevcut müşterilerini memnun etmek amacıyla verilmektedir. Siz de Bimcell hattınız üzerine bedava internet tanımlanmasını istiyorsanız, bimcell bedava internet paketlerini inceleyebilir, hediye internetinizi anında kullanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Bimcell müşterilerinin bedava internet kazanmaları için güncel kampanya ve tarifeleri takip etmesi gerekir. Son kampanyalar arasında 4.5.G sim kart değişikliği yapan Bimcell müşterileri 30 GB cepten bedava internet kullanma hakkı kazanırlar. Siz de aşağıda yer alan tarife ve kampanyaları inceleyebilir, Bimcell'den ücretsiz bedava internet hakkı kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet 2022

Bimcell, yeni hat alan müşterilerine özel olarak 1 ay süresinde kullanılabilir 9 GB hediye internet, 300 dakika konuşma hakkı ve 300 SMS tanımlamaktadır. Bim mazağalarından sadece kimlik belgesiyle alınabilen Bimcell yeni hatla beraber bu hediyeler de kart içerisinde verilecektir. Bimcell'de yeni hat ücreti ise 85 TL olarak belirlenmiştir.

Sadece Bimcell'den yeni hat alanlara özel bedava internet değil; hattını Bimcell'e taşıyanlara da 9 GB bedava internet, 300 dakika konuşma ile 3000 SMS ücretsiz olarak verilmektedir.

Bimcell Bedava 30 GB İnternet Paketi

Bimcell bedava internet paketleri arasında 30 GB hediye internet kampanyası da yer almaktadır. 1 ay boyunca kullanılabilen 30 GB hediye interneti kazanmak istiyorsanız, telefonunuzun mesaj bölümüne girerek 30GB yazıp 5555'e SMS gönderin. SMS sonrasında bilgilendirme ile gelen mesajda tanımlanan hediye internet bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyası

2022 yılında Bimcell bedava internet kampanyalarından birisi de, hattına yükleme yapanlara özel olarak 2 GB veya 5 GB hediye olarak internet verilmektedir. Bimcell müşterilerinin hattına 40 TL ve üzerinde yükleme yaptığında 1 ay geçerli olmak üzere 2 GB internet verilirken, 50 TL ve üzerinde yükleme yapan müşterilere ise 5 GB hediye internet verilmektedir. Hattınıza yükleme yaptıktan sonra hediye interneti almak için "Bimcell Festival" yazarak 4551'e SMS gönderebilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom'un alt yapısını kullanarak mobil iletişim sektöründe adından sıkça söz ettiren Bimcell, yaptığı kampanyalar ile müşterinin güvenini kazanmaktadır. Bimcell'in güncel ve uygun tarife ile internet kampanyaları ise;

  Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil)

Nasıl Alırım?

 

1 GB

2 GB

5 GB

10 GB

12 TL

19 TL

27 TL

37 TL

1GB yazıp 4551'e gönderin

2GB yazıp 4551'e gönderin

Bimcell 5GB yazıp 4551'e gönderin

Bimcell 10GB yazıp 4551'e gönderin

*120#'yi tuşlayıp İnternet Paketleri'ni seçin

Yukarıda yer alan Bimcell kampanyaları 1 ay süresinde geçerli olarak kullanılabilir. * BİMcell 1 GB, 2 GB, 5 GB ve 10 GB Paketlerinde 20.05.2021 tarihi itibariyle güncelleme yapılacak olup, anılan tarih itibariyle paket ücretleri 1 GB Paketi 12 TL, 2 GB Paketi 19 TL, 5 GB Paketi 27 TL ve 10GB Paketi 37 TL olacaktır .Bahse konu güncellemeler, ilgili paketten halihazırda faydalanmakta olan mevcut müşteriler ile belirtilen tarih itibariyle pakete dahil olacak yeni müşteriler için geçerli olacaktır. Paketlere ait diğer koşullar aynı şekilde devam edecektir.

Bimcell Bedava 1 GB İnternet

Bimcell bedava internet kazanma yolları arasında yer alan 1 GB hediye internet kazanmak için, hattınıza 25 TL yüklemeniz gerekmektedir. Bimcell bedava 1 GB internet paketini tam 1 ay boyunca kullanmaya devam edebilirsiniz. Hattınıza 1 ay içerisinde her ne kadar bakiye yüklerseniz yükleyin 1 defa olmak üzere 1 GB internet paketi kazanırsınız.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kazanma

40 TL üzerinde bakiye yükleyen Bimcell müşterilerine, 1 ay boyunca kullanıma sunulan 5 GB hediye internet paketi verilir. Hattına 40 TL yükleyen müşterilere Bimcell tarafından otomatik olarak 5 GB internet verilecektir.

Bimcell sınırsız bedava internet hilesi

Bimcell bedava  internet hilesi 2022 yapma yolları arayan Bimcell müşterileri, malesef ki gerçek yoldan sınırsız olarak bedava internet kazanamazlar. İnternet üzerinde sınırsız internet hilesi diye video ve paylaşımlar tamamen para kazanmak odaklı olup, böyle birşeyin doğruluğu mümkün değildir.

Bimcell 20 GB Bedava İnternet

Bimcell 1 hafta geçerli olmak üzere 20 GB internet kampanyasını duyurdu. Bimcell 20 GB internet fiyatı olarak 20 TL ile ücretlendirmektedir. Bimcell haftalık 20 GB paketini yapmak istiyorsanız, Bimcell 20GB yazarak 4551'e SMS gönderebilirsiniz.

Bimcell 6 GB Bonus internet paketi

Bimcell 6 GB bedava internet ve konuşma paketi kazanmak için sadece bir SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Bu kampanya Bimcell'den yeni hat alan müşterilere özel olarak sunulmaktadır. Hattınız açıldıktan sonra 30 gün içerisinde BIMCELL BONUS yazarak 4551'e mesaj göndererek, Bimcell 6 GB bonus paketini kullanmaya başlayabilirsiniz. Başvuru sonrasında hattınıza 250 dakika 250 SMS ve 6 GB hediye internet paketi tanımlanacaktır.

EBA Bimcell 8 GB Bedava İnternet

Bimcell 8 GB Eba internet nasıl yapılır diye araştıranlar; Türk Telekom'a bağlı olarak hizmet veren Bimcell 8 GB internet paketi tüm müşterilere otomatik olarak tanımlanmaktadır. EBA (Eğitim Bilişim Ağı) mobil uygulaması ile eba.gov.tr adresine geçerli olmak üzeere 8 GB hediye internet otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

EBA kalan internet sorgulamak için KALAN EBA yazıp 5555'e SMS gönderebilir, EBA'da kullanabileceğiniz kalan internet hakkınızın kaç GB olduğunu öğrenebilirsiniz.

Yorum yap:

Kapat