Bitcoin Borsası Binance Güvenilir Mi?

Kripto para yatırımı yapacak kişiler için bu sayfamızda Binance güvenilir mi sorusuna yanıt verdik.

Bitcoin Borsası Binance Güvenilir Mi?

Kripto para dünyasında yatırım yapmak isteyen kişi sayısıi her geçen gün artış göstermektedir. Biz de Bitcoin ve altcoin piyasası yani kripto para alım satımı yapmak isteyenler için bir araştırma gerçekleştirdik. Dünya'da saygın bir konumda olan Binance bitcoin borsasının güvenilir olup olmadığını, Binance'ye paranın nasıl yatırılacağını, referans linki ile üye olmanın avantajlarını bu sayfamızda sizler için hazırladık.

 

Binance Güvenilir mi?

Bitcoin'in ilk çıktığı yıllardan beridir kripto para borsaları da kendilerini geliştirdiler. Bu gelişimle beraber pek çok teknolojik yenilik kazanan Bitcoin borsalarından en büyüğü ise Binance olduğu çok açık bir gerçektir. Türkiye Bitcoin borsalarındaki açık şekilde şirketlerin "göstere göstere" yaptıkları manipüle edilebilir hareketler sonrası, pek çok yatırımcı BTCTürk, Paribu veya diğer Türk borsalarına alternetif bir şirket arayışına girmiş durumdalar. Türkiye piyasasına "TR" uzantıyla giriş yapan Binance ise dünya üzerinde bir numaralı coin borsası olarak gösteriliyor. Kripto para piyasasında en güvenilir borsa denildiğinde de yine akla Binance gelmektedir. Bundan dolayı Bitcoin ve kripto para yatırımlarınızı güvenerek Binance üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Peki Binance'yi neden tercih etmeliyiz, hesabımız ele geçirilebilir mi, Binance'den bitcoin alınır mı gelin bunlara da bakalım.

 

1 - SMS Doğrulaması

Binance'ye üye olduğunuzda bir çok farklı güvenlik önlemi karşımıza çıkıyor. Bunlardan ilki SMS doğrulaması. Kullanmış olduğunuz cep telefonunuz ile SMS doğrulaması yapabiliyorsunuz. Bu sayede hesabınız "SMS onaylı" olarak yüksek güvenilirlikte korunmaya başlanıyor. Ayrıca Binance sisteminde yer alan robot doğrulaması sayesinde bir kişi hesabınızı ele geçirmek istese bile bunu yapamıyor. Bu durum da Binance'nin alt yapısını çok güçlü bir hale getiriyor. Hem SMS doğrulama hem de Google doğrulama yöntemi de sistemde mevcut. Bu güvenlik önlemlerinin olması, Türk kullanıcıları da Binance tercih etmeye sebep oluyor. Binance'de 1000 kişiden fazla çalışan var. Aslında çalışan sayısının bu denli yüksek bir rakamda olması bile, Binance'nin güvenilir bir firma olduğunu açık bir şekilde gösteriyor. Bundan dolayı da en çok tercih edilen kripto para borsası olduğu gözüküyor.

2019 yılında Dünya genelinde en çok kullanılan coin borsası olduğunu da belirtmekte fayda var. Binance verilerine bakılırsa 24 saat işlem hacmi ise 3.5 milyar doların üzerinde olduğu görülüyor. Bu rakam, yüzlerce diğer coin borsasınınm yüzlerce katı olduğu da görülmektedir. Eğer diğer coin borsaları gibi güvenilir bir coin borsası olmamış olsaydı, bu kadar kişi Binance'ye güvenerek yatırım yapmazdı. Bu rakam ve bilgilerin Binance'nin ne kadar güvenilir bir firma olduğunu çok açık şekilde göstermektedir.

 

Binance'ye nasıl üye olunur?

Bu sayfamızda yer alan rakam ve bilgiler, Binance'nin çok güvenilir bir firma olduğunu açık şekilde göstermektedir. Aşağıda vereceğimiz linke tıklayarak siz de hemen Binance üyeliğinizi "Türkçe" sayfasından oluşturabilir, Bitcoin ve altcoin borsa yatırımlarınızı güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Binance yeni üyelik için buraya tıklayın.

 

Yukarıda yer alan bağlantıya tıklayarak Binance'nin "Türkiye" resmi sayfasına gidebilir, yeni hesabınızı oluşturarak güvenilir bir şekilde Binance'den yatırımlarınızı yönetebilirsiniz.

Sizlere en güvenilir Bitcoin sitesi olarak belirteceğimiz Binance'ye üye olmak çok kolay ve ücretsizdir. Sizden hesap ücreti gibi ücretler talep etmezler. Basit ve pro şekilde Bitcoin'le alakalı hiçbir bilgisi olmayan kişiler bile kolaylıkla Binance'de alım satım yapabilir. Ayrıca Binance'ye özel olarak üretilen coinlere de yatırım yapmanız, diğer borsalara göre sizi daha avantajlı hale getirecek.

Sizler için bu sayfamızda Binance güvenilir mi sorusuna yanıt aradık. Siz de Dünyanın en güvenilir coin borsası olan Binance'ye üye olarak BTC (Bitcoin) ve diğer coinlere yatırımlarınızı çok kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bitcoin ile para transferi nasıl yapılır?

Yorum Yap:

reklamı kapat
x