Dogecoin Geleceği 2021 - Dogecoin Alınır Mı?

2021 yılında Dogecoin geleceği pek çok kişi tarafından araştırılmakta. Peki Dogecoin alınır mı, para kazandırır mı?

Dogecoin Geleceği 2021 - Dogecoin Alınır Mı?

Son zamanlarda en çok merak edilen coinler arasında yer alan Dogecoin alınır mı sorusu pek çok yatırımcı tarafından merak edilmektedir. Özellikle parayı hızlı bir şekilde kazanmak isteyen kişilerin yöneldiği coinler arasında popüler olan Dogecoin geleceği 2021 yılı hakkında araştırmalarımızı bu sayfada hazırladık.

 

Dogecoin Yorumu 2021

Özellikle Bitcoin'de yaşanan büyük düşüşten sonra genel olarak BTC ve diğer altcoinler toparlamaya başladı. Türkiye'de pek çok yatırımcısı olan Dogecoin, özellikle milyarder işadamı Tesla'nın sahibi Elon Musk'ın paylaşımları sonrası rekor seviyede artış yaşamıştı. Ancak yine Elon Musk'un Bitcoin hakkında olumsuz tweetleri sonrasında Dogecoin yatırımcılarını şok edecek düşüş trendi başlamıştı. Bu haberi paylaştığımız 3 haziran gününde ise Dogecoin 0,416655 $ olarak satışta gözüküyor. Bilindiği üzere Dogecoin, 2021 yılı içerisinde büyük bir artış göstererek 0,68 $'a kadar çıkmıştı ancak büyük düşüş sonrasında toparlanma seviyesine gelmiş oldu.

Yine tüm Coinlerde düşüş olurken Dogecoin pek çok kişiyi yine şaşırtarak mayıs ayında 0,68 dolar seviyelerine kadar çıksa da; ay sonuna gelindiğinde tekrardan 0.30 dolar seviyelerine kadar geriledi. Dogecoin hala yükseliş trendini sürdürmekte. Tüm kripto paralara bakıldığında ise Dogecoin hala 6. sıradaki yerini koruduğu görülüyor (İnvesting). Dogecoin geleceği 2021 yılında yatırımcıları tarafından 1 $'ı geçmesi beklentiler arasınadır.

 

Dogecoin Geleceği ne olur?

Dogecoin Elon Musk tarafından Twitter hesabı üzerinden yoğun bir şekilde destekleniyor. Attığı twitler sonucunda pek çok kişi Dogecoin'e resmen akın ediyor ve Dogecoin fiyatında artış oluyor. Elon Musk'ın yanı sıra Amerika Rapçısı Snoop Dogg ve Simmons tarafından da sosyal medyadan destekleniyor. Sürekli olarak atılan twitler coin hakkında olumlu düşüncelere neden oluyor. Bu yüzden Elon Musk ve Dogecoin'i destekleyen yatırımcıları takip etmenizi öneririz. Dogecoin yükselir mi sorusu da yatırımcıları arasında sıkça sorulmakta ve merak edilmektedir. İlerleyen günlerde Dogecoin geleceği hakkında yükseliş ve düşüş trendlerini hep birlikte göreceğiz.

 

Tron Coin geleceği 2021

Binance TR hesap açma

 

Bu sayfada yer alan yatırım, bilgi ve yorumlar tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Bu sayfadaki bilgiler yatırım tavsiyesi değildir ve sitede yer alan bilgiler yorum niteliği taşımaktadır. Yatırım danışmanlığı, sadece uzman ve yetkili kuruluşlar tarafından verilmektedir.

Etiketler

Yorum Yap: