Icbc Sim Kart Blokesi Kaldırma

Icbc internet ve mobil bankacılığa girişte ' sim kart bloke edildi' uyarısı ile karşılaşıyorsanız, sayfamızdaki bilgilere göz atarak blokenizi kolayca kaldırabilir, işlemlerinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

Icbc Sim Kart Blokesi Kaldırma

  4.5G teknolojisinin hayatımıza girmesi ile birlikle çoğu vatandaşımız sim kart değişikliği yapmaktadır. Vatandaşlarımızın sim kart, operatör ya da cihaz değişikliğinin yapmasının nedeni 4.5G teknolojisinden yararlanmaktır. Bankaların mobil ve internet bankacılığını sıkça kullanıyorsanız, yapmış olduğunuz değişim, bu sistemlere girişinizde sıkıntı yaratabilir. Çünkü internet ve mobil şubeye kayıtlı olan telefonlarınıza gönderilen, tek kullanımlık şifreler güvenlik nedeniyle, banka tarafından engellenebiliyor. Icbc sim kart blokesi kaldırma işlemi çeşitli yollarla yapılabilmektedir. Bloke kaldırma işleminin nasıl yapılacağını sayfamıza göz atarak öğrenebilirsiniz. Sim blokenizi kaldırarak internet ve mobil şubeye rahatlıkla giriş yapabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Ülkemizdeki her banka bu değişiklikler sebebiyle sistemlerine girişi engellemektedir. Blokeyi nasıl kaldıracağınız, internet ve mobil bankacılığı tekrar nasıl kullanacağınızı haberimizden öğrenebilirsiniz. 

 
 
Icbc Sim Bloke Kaldırma
 
Bankaların değişiklik nedeniyle internet ve mobil bankacılığa girişi engellemesi dolandırıcılara karşı alınan bir güvenlik önlemidir. Ülkemizdeki her banka bu bloke olayını uygulamaktadır. Değişiklik nedeniyle internet ve mobil bankacılığa giriş kapatılır çünkü: başka biri, adınıza sisteme giriş yapabilir. Dolandırıcılara karşı güvenlik önlemi alarak bloke koyan bankalardan, blokenizi kolayca kaldırabilirsiniz. Icbc internet ve mobil bankacılığa girişte ‘sim kart bloke edildi’ uyarısı ile karşılaşıyorsanız, hiç dert etmeyin. Blokenizi kaldırarak sistemlere tekrar giriş yapabilirsiniz. Sim kart, operatör ya da cihaz değişikliklerinizi bankaya hemen iletirseniz, bloke sorunu yaşamazsınız. Değişikliği bankaya haber vermemek, bloke sürenizin uzamasına ve işlerinizin aksamasına neden olacaktır. Icbc müşterileri bloke kaldırma işlemini nasıl yapmalı? İşte, cevabı.

Icbc müşteri hizmetleri: 444 00 50
 
Bloke Nasıl Kaldırılır?
 
Icbc blokenizi vakit kaybetmeden kaldırın, banka işlemlerinizi şubeye gitmeden halledin. Sim kart ya da operatör nedeniyle bloke edilen bir sisteminiz var ise Icbc şubelerine giderek, dilekçe vermeniz gerekiyor. Dünya’nın en büyük bankası olarak bilinse de Icbc, ülkemizde daha yeni ilerleme kaydediyor. Ülke genelinde 50 tane şubesiyle hizmet vermektedir. Icbc şubelerini bulmakta sıkıntı yaşıyorsanız müşteri hizmetlerini arayarak şubeler hakkında ve bloke kaldırma kaldırma hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Icbc sim kart blokesi kaldırma işleminizi bir an önce yapmalısınız ki, internet ve mobil bankacılığını gönlünüzce kullanmaya başlayın. Operatör, sim kart ve cihaz değişikliği nedeniyle tek kullanımlık akıllık sms şifrenizi alamıyorsanız, belirtilen yolu deneyerek, bloke kaldırma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İcbc mevduat faiz oranları
İcbc kredi kartı başvurusu
İcbc kredi başvurusu

Yorum yap:

Kapat