Akrep kadını Kova Erkeği Burç Uyumu

Bu sayfadan akrep kadını kova erkeği burç uyumu, cinsellik uyumu, aşk uyumu hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz.

Akrep kadını Kova Erkeği Burç Uyumu

Tutkulu, duygusal ve kısanç bir karakter sahibi olan Akrep kadını ile bağlanmaktan her zaman kaçan, duyguları zor anlayan, özgür ruhlu ve açık sözlü olan Kova erkeğinin anlaşması zor bir ilişkidir. Bu burcun uzun süreli bir ilişki yaşaması şaşırtıcı olacaktır. Bu ilişki uzun süreli olsa da iki taraf için de bazı zorluklar meydana gelebilir. İşte maddeler halinde akrep kadını kova erkeği burç uyumu ile ilgili bilgiler.

 

Akrep Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Akrep kadını, kendisinden emin bir şekilde ayakları yere basan ve aklına koyduğu şeyleri elde eden hırslı bir kişiliğe sahiptir. Kova erkeği ise kendisine bir kişinin emir vermesini sevmez, liderlik vasıfları olan zeki ve hoş bir erkek profili çizer. Bu iki dominant burcun burç uyumu ise her zaman iyi olmamakla beraber bazı durumlarda şaşırtıcı bir şekilde güzel bir uyum yakalayabilirler. Bu uyumu yakalamak için de birbirlerine olan yakın yanların etkisi büyüktür.

 

Akrep Burcu Kadını Kova Erkeği Aşk Uyumu

Tutkulu ve yeterince duygusal olan akrep burcu kadını, aşka derin bir şekilde anlam yüklemektedir. Hissettiği ve yaşadığı aşkı, ruhunun derininde hisseden kova erkeği, dışa dönük bir yapısı vardır. Yoğun duygular yaşasa da akrep kadınının aşka karşı beklentileri ve yaşama biçimi yanında yetersiz gözükecektir.

 

Akrep Kadını Kova Erkeği Sevgi Uyumu

Kova erkeği, akrep kadınında bulunan özgür ruhlu, keskin ve anlamlı bakışları, cazibesinden dolayı ilişkiye kapılabilir. İkili arasında yaşanan yoğun duygular paylaşımların artması ile birlikte sevgiye dönüşür. Bağlanmaktan çekinen kova erkeği ise akrep kadınının kıskançlıkları ile birlikte bu süzgeçten geçebilir. Bu ikilide sevgi birlikteliği ise huzurlu ve kalıcı bir sevgi birlikteliği olmasa da; Fırtınaların dinmediği, tartışmaların yaşanabileceği bir sevgi birlikteliği olabilir.

 

Akrep Kadını Kova Erkeği Cinsellik Uyumu

Bu ikili burcun yaşadığı en iyi uyum ise, yatak uyumudur. Bu burçlarda cinsel yaşam, ten uyumu söz konusu olduğunda sınırları zorlar. Sıradan cinsel bir yaşam bu burçlara göre değildir. Özgürlüğü seven kova erkeği, aradığı cinsel enerjiyi akrep burcunun tutkulu dolu dünyasında bulacaktır.

 

Akrep Kadını Kova Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Kova burcu erkeği ile akrep burcu kadını arkadaşlık ilişkileri ise, yarı yarıya uyumlu oldukları yönünde tespitler vardır. Bu ikili, birbirlerini kırmadıkları sürece arkadaşlık ilişkileri iyi gidebilir.

 

Akrep Kadını Kova Erkeği Anlaşabilir Mi?

Kova erkeği ile akrep kadını, karşılıklı olarak ileitşim kurabilen ve belli oranda anlaşan burçtur. Kova erkeği ve akrep kadını duyguları kolay kolay açmadıklarından dolayı karşı tarafa da net bir şekilde ifade etmezler. Bu durum neticesinde anlaşmazlıklar da meydana gelecektir.

 

Akrep kadını Kova Erkeği Birbirine Nasıl Davranmalı?

Akrep kadını özelliğine baktığımızda, sevdiklerini sahiplenen ve çok kıskanç bir yapıda olduğunu görüyoruz. Kova erkeği ise özgürlüğüne düşkündür. Akrep kadını kova erkeğini sürekli takip etmekten hoşlanır ve gereksiz kıskançlıklar oluşabilir. Arkadaşları ile zaman geçirmek isteyen kova erkeği, akrep kadınını incitmeden düşünceli davranması gerekir.

 

Aslan kadını kova erkeği uyumu

Koç kadını kova erkeği uyumu

Sosyal Medyada Paylaş