Aslan Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Burç Uyumu

Aslan burcu kadını kova burcu erkeği burç uyumu nasıl olur, ilişkileri nasıl sürer, aşk uyumu nasıldır hepsi bu sayfada.

Aslan Burcu Kadını ile Kova Burcu Erkeği Burç Uyumu

Aslan burcu kadını; akıllı, tutkulu ve oldukça çekicidir. Mazih anlayışları oldukça gelişmiş olan aslan burcu kadını, insanları espirileriyle de etkiler. Oldukça fazla gururludurlar ve hiçbir şey gururlarından öne geçemez. Gece hayatına düşkün olan aslan kadını, bu yüzden hep göz önünde bulunmak istemektedir. Etrafındaki insanların kendisine odaklanmasını isteyerek, aşık olduğu erkeğe karşı oldukça sadık davranırlar. Çevresinde bulunan kişilerin mutlu olması için elinden geleni yaparlar ancak aslan burcu kadınının kalbini kazanmak oldukça zordur.

 

Kova burcu erkeği ise nazik, iyimser, çok yönlü ve özgürlüğüne düşkün yapısıyla dikkat çekmektedir. Çok yönlü oluşu zor anlaşılan bir kişilik göstermesine neden olur. Duygularını belli etmeyen kova erkeği, hoş ve neşeli kişiliğiyle toplum içerisinde oldukça sevilen bir insandır. Pratik ve çalışkan olan kova burcu erkeği kendi işini yapmaktan zevk alır. Değişiklik ve farklılık ona göre mükemmeldir. Her anlamda mükemmiliyetçi olan kova erkeği, azla asla yetinmeyi sevmez. Yeni insanlarla tanışıp onlarla fikir alışverişi bulunmaktan zevk alırlar. Sürekli aynı işi yapmaktan hoşlanmazlar ve kolayca yön değiştirebilirler. Bu sayfada kova burcu erkeği aslan burcu kadını burç uyumu ve aşk uyumunun nasıl olacağını sizler için yorumladık.

 

Aslan Kadını Kova Erkeği Aşk Uyumu

Kova erkeği ile aslan kadını burç yorumu olarak, heyecanlı kısa bir flört dönemi sonrasında uzun vadeli bir ilişki yaşayabilirler. İlişkilerini doğru şekilde yaşarlarsa, bu ilişki evliliğe kadar gidebilir. Ancak bunun gerçekleşmesi için öncelikle bu burca sahip iki tarafın arkadaş olması gerekmektedir. Aslan burcu kadını genel olarak neşeli, romantik ve girişkendir. Hayatın güzellikleri, lüksü ve gösterişini oldukça fazla sever. Kova burcu erkeği ise değişken ve duygusal bir yapıya sahiptir.

 

Aslan Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Uyumu

Kova burcu hava grubunda, aslan burcu ise ateş grubunda yer almaktadır. Bundan dolayı anlaşma ihtimalleri en yüksek burç uyumu arasında yer alır. Ateş ile hava özgürlüklerine düşkün burçlar olur eğlenmeyi seven taraflardır. Hem arkadaşlık olsun, hem de aşk ilişkisinde oldukça iyi bir çift olabilirler.

 

Aslan Burcu Kadını Kova Burcu Erkeği Cinsel Uyumu

Aslan kadını ile kova erkeği ten uyumu en yüksek olan burçların başında yer almaktadır. Birbirlerine karşı olan derin bir sevgi ve büyük bir tutku hissederler. Evlilikte ise bu değişmeyerek mutlu bir cinsel hayatı olur.

 

Aslan Burcu Kadını Kova Erkeği Sevgi Uyumu

İki burç da aslında sevgisini göstermekten yanadır ve kapalı bir ilişki yaşamayı sevmezler. Biri diğerinin ilgisizliğini fark ettiği anda ise uzaklaşmak isteyebilir. Kova erkeği ilgi duyulmak ister. Aslan kadını da bazı anlarda yalnız kalmak ve kabuğuna çekilmek isteyecektir. Kova erkeği de aslan kadını da kinci olmamasından dolayı tartışma olsa da kısa sürede barışırlar.

 

Aslan Kadını Kova Erkeği Arkadaşlık Uyumu

Kova burcu erkeğinin hayatında az ve öz insan yer alır. Arkadaşlarıyla iletişimi oldukça iyi olan kova erkeği, onlarla planlar yapar. Aslan kadını ile kova erkeği arasında ilk başta arkadaşlık olsa da, birbirlerini tanıdıktan sonra arkadaşlık ilişkiye dönüşebilir.

Siz de bu sayfamızda yer alan aslan kadını kova erkeği uyumu nasıl olur sorusuna yanıt bulabilir, bu iki burcun birbirleri arasındaki burç uyumunu öğrenebilirsiniz.

 

Kova erkeği koç kadını uyumu

Sosyal Medyada Paylaş