Albaraka Türk Çalışma Saatleri 2021

Albaraka çalışma saatleri, Albaraka Türk açılış ve kapanış saati ile Albaraka çalışma günlerinin yer aldığı sayfa.

Albaraka Türk Çalışma Saatleri 2021

Bu sayfadan  Albaraka çalışma saatleri diye araştırma yapanlara özel olarak hazırlanmış bilgiler yer almaktadır. Albaraka Türk Katılım Bankası A.Ş. faizsiz bankacılık sektöründe öncü kuruluşlardan birisidir. 1985 yılında kurulan banka, günümüzde önemli hizmetlere imza atmaktadır. Albaraka Bankası, diğer bankaların çalışma saatleriyle farklılık göstermektedir. Sabah saat 09.00'da açılıp öğlen 12.30'a kadar olan kesintisiz hizmet süresi 12.30 ile 13.30 arasında öğle molasında 1 saat süreyle kapalıdır. 13.30 ile 17.00 arasında da müşterilerine hizmet veren bankadır.


Türkiye'de faizsiz bankacılık alanında öncü bir kuruluş olan ve verdiği hizmetler ile diğer banka kuruluşlarından farklı bir vizyon çizen Albaraka Türk, İslami Bankalar arasından hizmetine devam etmektedir. 
1985 yılından bu yana kesintisiz olarak müşterilerine hizmet veren banka, her türlü bankacılık ürününü müşterilerine sunmaktadır. Albaraka'da ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve diğer kredi ürünlerini kullanabileceğiniz gibi, pek çok alanda farklı hizmetlerden de yararlanabilirsiniz. Banka ayrıca Eft- Havale, para gönderme yatırma gibi işlemlerde de hizmetine devam etmektedir. Albaraka şubeleri sabah saat 09.00'da hizmete başlamaktadır. İşte 2020 yılında Albaraka Türk'ün çalışma saatleri:

açılış saati: 09:00 - 12:30

öğle molası: 12:30 - 13:30

kapanış saati: 13:30 - 17:00

 

Albaraka Türk müşteri hizmetleri: 444 5 666

Albaraka Türk internet bankacılığı: https://www.albaraka.com.tr/

 

Albaraka Kaçta Açılıyor?

Albaraka Türk şubeleri hafta içi her gün sabah saat 09:00 itibariyle hizmet vermeye başlamaktadır.

 

Albaraka Kaçta Kapanıyor?

Albaraka Türk Katılım Bankası şubeleri akşam saat 17:00 itibariyle kapanmaktadır. İçeride kalan müştrerilerin işlemlerinin bitmesine kadar mesai saati devam etmektedir.

 

TÜM BANKALAR: Banka çalışma saatleriVerdiği hizmetler ile Türkiye'de faizsiz bankacılığın öncü kuruluşlarından olan Albaraka ülkemizin dört bir yanındaki şubeleriyle hizmetine devam etmektedir. 0850 222 5 666 ya da 444 5 666 numaralı müşteri hizmetlerinden 7 gün 24 saat bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Albaraka mobil uygulamaları ile de banka işlemlerinizi yapabilirsiniz. Albaraka ayrıca Hac ve Umre için finansman almak isteyenlere de destek sunmaktadır.

Albaraka'da bu çalışma saatleri içerisinde Eft yapabileceğiniz gibi havale işlemleri kesintisiz olarak haftanın 7 günü yapılabilmektedir. Havale işlemlerinde saat sınırlaması da bulunmamaktadır. Albaraka çalışma saatleri 2021 diye soranlar için bu konuyu hazırladık. Sizde diğer bankaların çalışma saatlerini merak ediyorsanız sitemizi takip edebilirsiniz.

İlgili: Bankalar kaçta açılıyor?

Yorum yap:

Kapat