ADA Coin Geleceği 2022, Ada Coin Yorum ve Fiyat Tahmini

Ada coin geleceği
Ada coin geleceği
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ada coin geleceği, 2022 fiyat tahmini ve güncel yorumları bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Ada coin geleceği, kısaltılmamış adıyla Cardano, özellikle Türkiye’deki kripto para yatırımcıları tarafından merak edilmektedir. Bu sayfamızda Ada coin geleceği ve uzmanlardan fiyat tahmini ile 2022 Ada coin yorumlarını bulabilirsiniz.

Ada coin nedir?

Açık kaynaklı bir proje olan Cardano (ADA), akıllı sözleşmelerle beraber halka açık bir blockchain platformu çalıştırmayı amaç edinen bir kripto para birimi ağıdır. Cardano’ya bağlı kripto para birimine ADA denilmektedir. Projenin geliştirmesini İsviçre merkezli olan Cardano Vakfı üstlenmektedir.

Ada coin geleceği 2022

Yeni yılın gelmesiyle elinde Ada coin tutan veya Ada coine yatırım yapacak olan yatırımcılar, Ada coin geleceği ve fiyat tahminlerini merak etmektedir. CoinMarketCap verilerine göre Ada coin toplam piyasadaki değeri 48 Milyar $ civarlarında dolaşmaktadır. Piyasadaki toplam arzı ise 45 Milyar adetle sınırlıdır.

Bu sayfayı oluşturduğumuz 23 Aralık gecesinde Ada coin CoinMarketCap fiyatlarına göre 1.44 $ (16,89 TL) olarak gözükmekteydi. Ada coin geleceğine bakıldığında ise yükseliş trendine giren Cardano 2022 yılında da yatırımcılarının yüzünü güldürebilir. Ada coin 2022 yılı geleceği ise ilk çeyrekte 3$ seviyesine gelmesi beklenmektedir. 3,13 direnç seviyesi kırıldığı durumda ise Ada coin fiyatının 6 dolar bandını aşarak 10 dolar seviyelerine gelmesi beklentiler arasındadır.

POPÜLER: Metaverse arsa alma

Ada coin fiyatı ne olur?

Ada coin fiyat tahmini 2022 yılında, son 1 yıllık fiyat grafiğine bakıldığında Ada coin’in yükseliş trendinde olduğu görülmektedir. Piyasada dolaşımda olan coin sayısı bir hayli fazla olsa da, Ada coin yorumu yapan uzman kripto para analistlerine göre 2022 yılında 1.50 $ seviyesi aşıldığı durumda 2 dolar ve 3 doları hedef olarak alacaktır.

Yükseliş projeksiyonlarına bakıldığında Cardano Ada coin, 3,13 dolar direnç sevesini kırdığı durumda yukarıya doğru bir ralli görülebilir. Bu durumda yıl sonuna kadar 6 dolar seviyeleri ve hatta 7-10 $ bandına geldiği bile gözlemlenebilir.

Ada Coin Yorum

Ada coin uzman yorumlarına bakıldığında, 2022 yılında yönün yukarı olarak tepki vereceği tahmin edilmiştir. Uzmanların ilk bakışına göre Ada coin 2022 fiyat tahmini TL bazında 30 TL seviyelerine kadar gelebilir. Tradingview sitesinde yer alan uzman yorumlarına göre Ada coin yorumları:

Cemil Çalışkan: Ada takoz oluşumu içerisinde olup RSI güç kaybetmeye başlamıştır.Belirtilen destek çizgisinin kırılımı ile birlikte 19.48 sviyelerine doğru geri çeklime hareketi başlayabilir.Destek kanalından tepki alırsa tekrar belirtilen yukarı yönlü hareket görülebilir.Aksi takdirde 17.29 seviyelerini tekrar test edebilir. Takip amaçlı hazırlanmış olup YTD.

Bu sayfamızda güncel olarak Ada coin geleceği ve Ada coin fiyat tahmini ile 2022 yılı uzmanlardan Ada coin yorumlarını sizler için hazırladık.

Mana coin geleceği

Shiba geleceği

Chiliz geleceği

DİKKAT !!!
“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir” Bu içerik kripto para piyasaları ile ilgili bilgileri paylaşmak için oluşturulmuştur.
Kesinlikle yatırım yada al-sat tavsiyesi değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.