Chiliz Geleceği 2022 – CHZ Coin Yorum ve Fiyat Tahmini

Chiliz Geleceği
Chiliz Geleceği
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Chiliz geleceği, Chiliz coin yorum ve 2022 fiyat tahmini hakkında uzmanların araştırma yorumları bu sayfada.

Spor dünyasında adeta büyük bir değişim yaratan Chiliz Token, istikrarını koruyarak yoluna devam ediyor. Chiliz geleceği 2022 hakkında fiyat araştırması, Chiliz yorumları, Chiliz fiyat tahmini ve CHZ token hakkında tüm merak edilenleri tek bir başlık halinda bu sayfada hazırladık.

Chiliz Geleceği

Chiliz yani kısaltılmış haliyle CHZ, dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de büyük bir yatırımcı kitlesiyle yoluna devam ediyor. Özellikle taraftar tokenlere olan ilginin artmasıyla beraber Chiliz fiyatları da çok önemli yere geliyor. Haziran 2019 tarihinde piyasaya sürülen coin, spor kulüpleri için fan tokenler oluşturarak kulüp tokenlerinin satışını Socios.com üzerinden Chiliz ile satıyor. Özellikle yeni büyük takım duyurularında Chiliz’in fiyatı oldukça iyi seviyelere geliyor.

Chiliz geleceği 2022 yılına bakıldığında ise, taraftar tokenlere ilgi arttıkça Chiliz fiyat hareketinin de 1 dolar seviyesine gelmesi ilk beklentiler arasındadır. Chiliz kısa vadede fiyat tahmini olarak 0.84 $, orta ve uzun vadede ise 1.36 $ seviyeleri beklentiler arasındadır. Chiliz’in alt yapısının sağlam oluşu, anlaştığı takımların dünya genelinde tanınması ve projenin doğru adımlarla ilerlemesinden dolayı geleceği oldukça parlak görülmektedir.

Chiliz Genel Bakış

İsimChiliz
sembolCHZ
Fiyat0,25 ABD doları(25 Aralık)
24 saat Hacim$118.483.687,00
Piyasa değeri1.635.178.266,00$
Maksimum Arz8.888.888.888.00

Chiliz 2022 fiyat tahmini

Chiliz fiyat tahminlerine bakıldığında 2022 yılı için uzmanların ilk beklentisi 0,46 $ seviyesindedir. Bu yazıyı oluşturduğumuz 20 Aralık tarihinde Chiliz fiyatı ise 0.25 $ olarak gözüküyordu. Chiliz yatırımcılarının ilk hedefi 1 $ olsa da, Chiliz henüz 1 dolar seviyesini test edecek gibi görünmüyor.

Chiliz Coin Yorum 2022

Chz coin yorum olarak verilere bakıldığında en güçlü olan taraftar token üreticisi Chiliz, piyasada oldukça sağlam adımlarla projesini geliştirmeye devam ediyor. Piyasaya çıkdığı günden beridir sağlam bir hayran kitlesi olan Chiliz’in Twitter takipçi sayısı 427 Bini aşmış durumda. Chiliz Token’in kurucusu Alexandre Dreyfus’un ise twitter takipçi sayısı 226 Bin olarak gözükmekte. Yorumlara bakılırsa Chiliz’in Türkiye’de büyük bir destekçi kitlesi olduğu da anlaşılıyor.

Chiliz coin hangi ülkenin?

Chiliz coin, özellikle Türkiye’de Galatasaray gibi büyük bir kulüple anlaşması sonrasında Chiliz hangi ülkenin sorusu pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Chiliz’in yaratıcısı Alexandre Dreyfus’tur.

Alexandre Dreyfus kimdir?

14 Şubat 2018 tarihinde piyasaya sürülen Chiliz’in sahibi Alexandre Dreyfus iş adamı ve küresel girişimci. Daha öncelerde Global Poker liginde de yer alan işadamı, kendini hayalperest, gezgin ve dünya vatandaşı olarak nitelendiriyor.

Chiliz hangi borsalarda var?

Chiliz’in listelendiği borsalar ise Binance, Coinbase, Huobi, KuCion, FTX, Bybit, Paribu ve yüzlerce farklı kripto para borsasında satışa sunuluyor.

Sonuç olarak bu sayfamızda Chiliz geleceği hakkında güncel bilgileri araştırarak sizler için doğru ve net bilgiler hazırladık.

Uyarı: Bu sayfamızda yer alan bilgi ve içerikler yorum niteliği taşımakta olup yatırım tavsiyesi içermez.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.