HOT Coin Geleceği 2022 (Haziran) – Holo Coin Yorum, Fiyat Tahmini

Hot coin geleceği
Hot coin geleceği
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

HOLO yani kısa ismiyle Hot coin geleceği 2022 hakkında güncel yorum, analiz ve fiyat tahminini bu sayfada bulabilirsiniz.

Hot coin geleceği 2022 yılında pek çok kripto koin yatırımcısı tarafından merak ediliyor. Ünlü coin analizcilerinden Hot coin yorumu, Hot coin fiyat tahmini 2022 ve Hot coin geleceği hakkında tüm merak edilenleri bu sayfada hazırladık.

Holo Coin Nedir?

Holochain veri merkezli küresel konsensüs amacıyla ölçek, hız ve uyum sorunlarını ele alan alternaif bir blockchain’dir. Holochain, bir Blockchain alternatifi olarak piyasaya sürüldü. Holo, bir nevi hız, uyum sorunlarını ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Holo, yatırımcıları kendi hash zincisi ve hash ağacı bulunur. Hash’ler ise her katılımcının özel imzasını taşıyarak dosyanın kimliğini oluşturur.

Hot coin geleceği

Bu yazıyı hazırladığımız 20 Aralık gecesinde Hot coin güncel fiyatı dolar bazında 0.0075587 seviyesindeydi. Holo coin yani diğer kısa ismiyle HOT coinin piyasadaki dolaşan arzı 173 milyar adettir. Piyasa ismi HOLO olan ve Hot coin geleceği ise, genel olarak Bitcoin’deki artışa göre seyrediyor.

2022 yılı itibariyle hemen hemen tüm kripto para borsalarından alınabilen Holo, kripto para piyasası verilerine göre (Coinmarketcap) 81. sırada yer alıyor. Türkiye’de de büyük bir yatırımcı kitlesi bulunan Holo coin için bir süredir kara bulutlar dolaşıyor gibi. Yılın son çeyreği Holo grafik yorum bakıldığında fiyatının büyük bir düşüş yaşadığı da görülüyor. Hot coin yatırımcılarının beklediği yükseliş ise Aralık ayı itibariyle gelmiş gibi görünüyor. Hot coin geleceği 2022 yılı için henüz net bir tahmin oluşmasa da, Holo yatırımcıları hala 1 TL gibi rakamları bekliyorlar. Ancak Holo’nun toplam arzına bakıldığında 1 TL veya 1 $ seviyelerinin sadece büyük bir hayal olduğu da çok açık bir şekilde görülüyor.

Holo coin amacı nedir?

Holo coinin amacı, Holo ağ katılımcıları tarafından internet üzerinde barındırılan DApp’lere kolay bir şekilde erişilen bir ekosistem ile pazar sunarak daha geniş bir internet ile Holochain kullanarak oluşturulmuş uygulamalar arası bir köprü görevi görmektir.

Hot coin 1 dolar olur mu?

Arthur Brock ve Eric Harris-Braun tarafından oluşturulan projede özellikle Türk yatırımcılarının yoğun ilgisi bulunuyor. Toplam olarak 117 milyarın üzerinde arzı bulunan HOLO (Hot) coin, 1,73 milyar dolar piyasa değeri mevcut. Hot coin fiyatının 10 kat artması demek, 17 milyar dolar piyasa değerine ulaştıracaktır. Bu da yaklaşık olarak 0,85 TL’lere denk geliyor. Ağın daha işlevsel hale gelmesi ve popüler uygulamaların projeye dahil olmasıyla beraber Holo yani Hot coin 1 TL seviyelerini de görebilir.

Hot coin 1 TL olur mu?

Hot coinin 1 TL seviyelerini görmesi mümkün olarak görülebilir ancak 1 $ seviyelerini asla göremeyeceği çok açık bir gerçektir.  Hot coin fiyatının 1 dolar olması demek, toplam piyasa değerini 170 milyar dolara taşıyacaktır. Kripto para piyasasında elbette ki herşey mümkün olabilir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken şey HOT token arzıdır. Güncel arzına bakılırsa 1 dolar olması çok uzak görünse de, eğer Hot coin ekibi coin yakma kararı alırsa ileriki zamanlarda 1 $ hedef bile olabilir.

Holo fiyatı ne olur?

Holo coin fiyat tahmini 2022 yılı için güncel kripto para piyasalarını yatay olarak seyrettiği gibi, Holo’dan bir yenilik ve proje geliştirme haberleri duyulduğu taktirde yükseliş görülebilir.

Bu sayfamızda güncel olarak sizler için Hot coin geleceği verileri, Hot coin yorum ve güncel analizlerini sizler için hazırladık. Siz de Hot coin geleceği ve fiyat beklentinizi aşağıda bulunan yorum bölümünden yazarak bilgilerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Mana coin geleceği

Shiba geleceği

Chiliz geleceği

DİKKAT !!!
“Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi, beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir” Bu içerik kripto para piyasaları ile ilgili bilgileri paylaşmak için oluşturulmuştur.
Kesinlikle yatırım yada al-sat tavsiyesi değildir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.