MANA Coin Geleceği, Mana Fiyat Tahmini ve Yorumları

Mana coin geleceği
Mana coin geleceği
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Mana coin geleceği, Mana 2022 fiyat tahmini ve Mana coin yorumları hakkında tüm bilgileri bu sayfadan bulabilirsiniz.

Mana coin geleceği, Mana yatırımcıları tarafından merak konusu olmuş durumda. Decentraland (MANA) coin son zamanların en popüler coinleri arasında yer alıyor.  Bitcoin (BTC) ve Ethereum gibi iki büyük devin sallantı yaşaması ile birlikte MANA coin çıkışa geçmiş durumda. Facebook’un şirket isimlerinin değişmesi ve Metaverse kripto paralar evrenine insanları yönlendirmesi sonrasında Metaverse evreninin devi MANA coin dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Mana coin yorumları ne diyor, coin uzmanları MANA yani Decentraland hakkında ne düşünüyor?

Mana coin nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte sosyalleşme kavramı artık yeni bir boyut kazandı. Sosyalleşme ve insan etkileşimi artık internet üzerinden Mana ile olacak! Sanal para birimi ile sanal arazi satın almanın önünü açan MANA (Decentraland) ile artık siz de arsa sahibi olabilirsiniz. Sanal oyun olarak tanımlanabilen Decentraland oyununda aldığınız MANA’lar ile arsa satın alabilir, arsaları bir başkasına satabilir, hatta reklam alanı gibi yerler kiralayabilirsiniz. Platformda ayrıca blok zincirlerinde depolanmakta olan benzersiz ve kolay ticareti yapılan dijital varlıklar olarak adlandırılan Fungible olmayan belirteçleri (NFT’ler) kullanmaktadır.

Oyun içerisinde her biri 1 NFT ile temsil edilen 90.000 arsa bulunuyor. Siz de Decentraland üzerinde arsa satın alarak ve bunları iyi bir kar ile satarak sanal emlak patronu olabilirsiniz. Decentraland’ı oynamak için sadece bir bilgisayara sahip olmak yeterlidir ve tarayıcı üzerinden kolaylıkla girilebilmektedir. Decentraland üzerinde arazi satın almak için MANA satın almanız gerekmektedir. MANA coin aldıktan sonra Decentraland pazarında NFT öğelerinin listelerini arayabilirsiniz.

Mana coin nasıl alınır?

Decentraland coin satın almak istiyorsanız Binance, Coinbase, Huobi, Kucoin firmalarını tercih edebilirsiniz. Binance hesabınız yoksa Binance hesap açma sayfasından yer alan bilgileri takip ederek global veya TR Binance hesabınızı hemen açabilirsiniz.

Mana coin geleceği

Metaverse alanına baktığımızda aslında çok yeni ve kendi alanında güçlü olan projelerin gelişmesi için aslında zamana ihtiyaç var. Yatırımcıların yatırım yapacakları projeyi çok iyi incelemesi ve doğru bir şekilde acele yatırım yapması çok önemli. Burada en önemli nokta ise çok yakın zamanda hemen hemen her yerde Metaverse projelerini göreceğimizin kesin olduğudur. Bu sayısız projelerden de sadece belli bir kısmının hayatta kalacağı da çok açık bir gerçektir.

Mana coin fiyatlarının sağlam çıkması ve geleceğinin yatırımcılar açısından iyi geçmesi için, Metaverse alanında yaşanacak olan gelişmeler, kripto para piyasasında yaşanacak yenilik ve güncel haberlerin yanı sıra fiyatları özellikle Mana coin platformu olan Decentraland’da arsa satım haberlerinin yaygınlaşması ile birlikte yukarı yönlü olabilir.

Mana Fiyat Tahmini 2022

Ünlü kripto para analistlerine göre Mana coin fiyat tahmini 2022 yılında yukarı yönlü olacak. 2022 yılında Mana coinin maksimum olarak 4.42 dolar seviyesine gelmesi beklentiler arasında yer alıyor. Bu yazıyı güncellediğimiz 22 Aralık gecesinde Mana coin fiyatı İnvesting verilerine göre 3,2939 dolar yani 40 TL seviyesinde olduğu görülüyordu. 2022 yılında Mana coin fiyatının yukarı yönlü olması için, özellikle Metaverse alanı dünya genelinde kabul görmesi ve popüler olması gerekiyor. Ayrıca Decantraland platformunda yaşanacak olan gelişme ve yeniliklerle beraber 4 dolar seviyeleri de aşılabilir.

Mana Coin Yorum

Mana coin yorumlarına bakıldığında 2022 yılında fiyat tahmini olarak ilk etapta 4 dolar seviyesi bekleniyor. Metaverse alanında yaşanacak olan gelişmeler, Decentraland platformunda yapılacak olan yenilik duyuruları ve özellikle “ünlülerin Decentraland’dan arsa almaları” haberleri sonrasında Mana coin fiyatının yukarı yönlü sağlam çıkışları görülebilir.

Analistlere bakılırsa Mana coin geleceği, başarılı olabilecek ve geleceği oldukça parlak olan bir metaverse coin arasında yer alıyor. Çünkü, Decentraland denilen coine şimdiden büyük şirketler bile yatırım yapmış ve arsa almış durumda. Decentraland üzerinde yapılacak tüm işlemlerde MANA coin kullanılıyor. Ayrıca proje oldukça yeni ve gelecekte gerçek hayatta olan hemen hemen herşeyi bu oyuna getirebilecekleri de görülmekte. Aslında bir zamanların popüler oyunu SİMS oyununa benzetilebilir.

Bu sayfada yer alan bilgiler kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez. Yatırımcılar, kripto para birimlerinin yüksek volatilite ile risk taşıdığının farkında olarak kendi araştırma ve görüşleri doğrultusunda işlemleri gerçekleştirmesi gerekir.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.