Ravencoin Geleceği 2022 – RVN Coin Yorum ve Fiyat Tahmini

Ravencoin Geleceği
Ravencoin Geleceği
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ravencoin geleceği 2022 yılında ne olacak? RVN coin yorum ve güncel fiyat tahminlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

2021 yılına bakıldığında büyük bir yükseliş trendine giren Ravencoin geleceği, fiyat tahmini ve Ravencoin yorumları hakkında tüm detaylı bilgileri araştırarak bu sayfamızı hazırladık. Kısa ismiyle RVN coin, 2022 ve sonraki yıllardaki durumu hakkında kripto para uzmanlarından yorumları da bu sayfada bulabilirsiniz.

Ravencoin nedir?

Ravencoin, kısa ismiyle RVN coin belirli olan bir işlevi verimli bir şekilde ele almak için tasarlanarak, kullanım durumuna özgü olan bir blok zinciri uygulamayı amaçlayan dijital bir eşlker arası (P2P) ağıdır. Bitcoin kodunun belli bir çatalı üzerine inşa edilmiş olan Ravencoin, 31 Ekim 2017 yılında duyuruldu ve Ocak 2018 tarihinde adil bir lansman ile birlikte madencilik için ikili kodları yayınladı.

Rvn coin projesi nedir?

Ravencoin, dünya genelinde uluslararası para göndermeye yarayan kripto paralardan bir tanesidir. Rvn coin kurucusu Bruce Fenton’dur. Çıkış yılından beridir Rvc coin en çok talep gören popüler coinler arasındadır. 

Ravencoin ceo’su kimdir?

Ravencoin (RVN) teknik patronu ise Bruce Fenton, Tron Black ve Joel Weight tarafından yayınlanmıştır. Tron Black, CEO olarak farklı yazılım şirketlerini yönetimi de dahil olmak üzere 30 yılın üzerinde yazılım alanında geliştirici olarak deneyime sahiptir.

Ravencoin geleceği 2022

Ravencoin’in teknik gelişmelerine bakıldığında Ravencoin yatırımcıları kısa vade içerisinde %100 artış beklemektedir. Yine teknik olarak bakıldığında toplam dolaşımdaki arzı 10.415.270.000 adettir. Toplamda Rvn coin maksimum arzı ise 24 Milyar adet ile sınırlıdır. Bu yazıyı hazırladığımız 30 Aralık gecesinde Ravencoin fiyatı 1.27 TL (0.09607 dolar karşısında) işlem görmekteydi. Ravencoin grafik analizine bakıldığında ise son 1 yıl içerisinde RVN’nin 10 kat üzerinde büyüdüğü görülmektedir.

Beklentileri hızlı şekilde aşan ve yoluna devam eden Ravencoin geleceği 2022 yılında da artış olması beklenmektedir. Ağustos ayından Aralık ayına kadar yatay bir seviyede gidip gelen RVC Coin, 2022 yılında uykusundan uyanması beklentiler arasındadır. 

Ravencoin 1 dolar olur mu?

Kripto paralarda hayal diye birşey yoktur. Her an herşey olunabilen bir ortama sahip olan Ravencoin yatırımcıları 1 dolar seviyesini şimdiden hedeflemiş durumdadır. Teknik analizlere bakıldığında daralan üçgen formasyonuna giriş yapan Ravencoin, uzun vadede fiyat hedefi olarak 4.50 doları hedeflemektedir.

RVN Coin Hangi Borsalarda Var?

Rvn coin, Binance başta olmak üzere Kraken, Huobi gibi borsalarda satışı gerçekleşmektedir. Binance TR veya Binance Global’e üye olarak Rvn coin yatırımı gerçekleştirebilirsiniz.

Rvn coin yorum

Rvc coin yorum teknik analizlerine bakıldığında, Tradingview sitesinde uzmanlardan alınan yorumlara göre Ravencoin’in kısa süre içerisinde 1 dolara gelmesi beklenmektedir.

needfulPython43269 isimli üyenin yorumuna bakılırsa 30 Ocak tarihinde RVC coinin efsanevi bir haberi çıkacak ve kısa vadeli hedefinin 0.13 $ seviyesine gelmesi bekleniyor.

Yine aynı siteden Aytugisik1 kullanıcı isimli kişi “Daralan üçgen formasyonu hedefi belli yolumuz belli.” yorumu yaparak paylaştığı grafikte 4.50 dolar seviyesi işaretlenmiştir.

Archilles isimli kullanıcının yorumu ise “Merhaba, 11 Ocak halving ardından bu şekilde bir hareket yapabilir. Fibo 0.236-0 ve trend desteği alım yeri olarak kullanılabilir. Trend altına sarkmadığı müddetçe Long. Yatırım tavsiyesi çerçevesinde algılanmamalıdır. Şahsi bulgularım ve görüşümdür.” yorumuna yer verilmiş.

Rvn coin fiyat tahmini 2022

Yeni yılın gelmesiyle birlikte Ravencoin fiyat tahminleri de yatırımcı ve kripto para uzmanları tarafından sıkça yapılmaktadır. Kısa vadeli olarak 0.13 dolar seviyesi beklenirken, 2022 fiyat tahmini olarak 0.50 dolar seviyesini kırması beklentiler arasında yer alıyor.

Ravencoin geleceği 2022 ve fiyat tahmini, RVN coin yorumları ile Ravencoin hakkında tüm bilmeniz gerekenleri bu sayfada hazırladık.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.