Metaverse Coinleri Listesi – Kazandıracak Meta Coinleri 2022

Metaverse Coinleri
Metaverse Coinleri
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

En popüler ve kazandıracak Metaverse coinleri listesini sizler için hazırladık. Geleceği olan Metaverse coinleri listesine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Son dönemin en popüler coin piyasasına hakim olan Metaverse coinleri listesini sizler için hazırladık. Metaverse dünyasına adım atmak ve siz de Metaverse evrenine yatırım yaparak para kazanmak istiyorsanız, bu sayfamızda sizin için hazırladığımız Metaverse coin nedir, Metaverse coinleri hangileridir, Metaverse coin nasıl alınır, Metaverse’den arsa almak ve Metaverse projeleri hakkında tüm bilinmesi gerekenleri bu sayfada hazırladık.

Metaverse nedir?

Özellikle Facebook’un şirketinin ismini Meta olarak değiştirmesi sonrasında tüm kripto para yatırımcılarının gözü Metaverse alanına çevrilmiş durumda. Son zamanlarda özellikle ünlü isimlerin Metaverse arsa alma haberleriyle beraber Metaverse projelerine yapılan yatırım da artış gösteriyor. Metaverse, kısaca açıklamak gerekirse sanal gerçeklik oyunudur. Metaverse oyunları, şuanki teknolojilerin izin verdiği kadarıyla oyun içerisinde gerçeklik hissi uyandırmaktadır.

Özellikle geçtiğimiz günlerde karşımıza çıkan “Japonya’da yalanabilir ekran geliştirildi” haberleri de Mateverse evrenine katkı sağlayacak gibi duruyor. Eğer bu oyunlar ileriki yıllarda daha da geliştirilirse, oyun içerisinde bulunan objeler yemek gibi pazarlanabilir ve Metaverse oyunları içerisinde insanlar günlük hayatta olduğu gibi hemen hemen herşeyi gerçekleştirebilir.

Metaverse coinleri nedir?

Metaverse coinleri ise, Metaverse oyunlarında geliştirilen araç yani oyun içerisinde bulunan objelerin satıldığı “para birimi” olarak adlandırılabilir. Bazı Metaverse oyunlarında arsa, ev gibi gayrimenkul satışları olurken; bazı oyunlarda ise oyun içi karakter satın almak için Metaverse coinleri kullanılmaktadır.

Her Metaverse coininin farklı projesi bulunmaktadır. Metaverse coinlerine yatırım yapmak isteyen kişilerin bu coin projelerini A’dan Z’ye kadar incelemesi ve araştırması gerekir. Çünkü, geçmiş yıllarda birçok coin projesinin iptal edildiği gibi Metaverse evrenine giriş yapan pek çok coin projesinin de yoluna devam edemeyeceği bilinmektedir. Oyunlar bilindiği gibi insanlara sanal bir evren sunmaktadır. Bu sanal oyunlarda oyunun amacına göre farklı görev ve kazançlar bulunmaktadır. Metaverse, bu projelerle coinler ile oyunları birleştiriyor diyebiliriz. Hatta beklentimize göre ilerleyen yıllarda PUBG türü popüler oyunlar da Metaverse evrenine adım atabilir.

Metaverse coinleri hangileri?

Son zamanlarda gerek çevremizden, gerekse haberlerde insanlara pompalanan “Metaverse arsaları çok kazandırıyor” haberlerinden dolayı, artık kripto para yatırımcıları dikkatlerini Metaverse evrenine çevirmiş durumda. Metaverse henüz hayatımıza yeni girmiş olsa da yüzlerce Metaverse coin projesi hali hazırda ticareti yapılmaya başlanmış durumdadur. Bu coinlerin proje amaçları, popülerlik durumları, gelecekteki durum analizlerini ve projenin tüm detaylarını inceleyerek Metaverse coinlerine yatırım yapmanızı öneririz. Diğer altcoinlerde olduğu gibi Metaverse coinlerinde de elbette kazandırmayacak ve insanlara zarar ettirecek projeler ortaya çıkacaktır. İlerleyen zamanlarda Metaverse coinlerinin hangi durumda olacağını hep birlikte göreceğiz.

2022 yılında kazandıracak Metaverse coinleri listesi:

  • Mana Coin.
  • Sand Coin.
  • RACA.
  • ATLAS.
  • Starl.
  • ETP coin.
  • AXS Coin.

Axs coin nedir?

Tüm dünyayı kasıp kavuran Pokemon oyunundan ilham alan bu oyun, Axie adı verilen evcil hayvanları toplayıp büyümenize olanak sağlamaktadır. Macera moduna geçildiğinde kendi takımınızı oluşturup yapay zeka ile rakiplere karşı savaşabilir ya da Arena’da diğer gerçek oyunculara karşı savaş gösterebilirsiniz. Android, PC veya İphone telefonlardan oynanabilen bu oyun içerisinde satın alımlarını Axs coin ile yapmaktadır. Toplam token sayısı 270 milyon, dolaşımdaki adeti ise 61 milyon adettir. Bu içeriği oluşturduğumuz 25 Aralık akşamında Axs coin fiyatı CoinMarketCap verilerine göre 1.151 TL (107 dolar) karşılığına denk gelmekteydi. Axie Infinity yorumlarına bakıldığında büyük bir kitlenin bu coine yatırım yaptığı görülmektedir.

Daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Axs coin geleceği sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sand coin nedir?

Sand coin; Metaverse alanında projelendirilen Sandbox oyunu içerisinde harcanabilen yerel para birimine verilen addır. Ethereum blok zinciriyle üretilen Sand coin, Sandbox oyunundan arsa ve gayrimenkul alım satımında kullanılmaktadır. Sandbox’un geliştirilmesi ve popülerleşmesiyle beraber Sand coin fiyat tahminlerinin de yukarı yönlü olarak yatırımcılara kazandırması beklenmektedir. Sand coin hakkında tüm detaylı bilgilere Sand coin geleceği sayfasından ulaşabilirsiniz.

Mana coin nedir?

Mana coin, merkeziyetsiz olarak üretilen bir para birimidir. Ethereum blok zinciri tarafından desteklenen Mana coin, sanal gerçeklik platformu olan Decentraland oyununda kullanılmaktadır. Mana coin ile Decentraland oyununda arsa alımı veya diğer objeler için yatırım yapılabilmesi mümkündür. Metaverse alanında en popüler olan coinlerin başında gelmektedir. Daha ayrıntılı bilgi almak için Mana coin geleceği sayfasından tüm ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

En iyi Metaverse coinleri 2022

Metaverse coinleri 2022 yılında da yatırımcılarına büyük fırsatlar sunmaya devam edecek. Yeni yılın gelmesiyle beraber uzun vadeli popüler olacak metaverse coinlerini sizler için bu sayfada hazırladık. Bu coinlere yatırım yapmadan önce projenin amacını, konusunu, popülerliğini, coin şirketinin durumunu ve Metaverse coin yorumlarına dikkatli şekilde bakmanız ve analiz etmeniz gerekmektedir. 2022 yılına damga vuracak Metaverse coin projelerine bakıldığında ise, Mana ve Sand coin geleceğinin oldukça parlak olduğu da görülmektedir.

Metaverse coinleri nereden nasıl alınır?

Metaverse coinleri hali hazırda pek çok farklı kripto para borsasında satışa sunulmaktadır. Aynı Bitcoin’de olduğu gibi Metaverse coinleri de kripto para borsalarında listelenmektedir. Türk kripto para borsası Paribu veya Btctürk’e de çok yakın zamanda diğer Metaverse coinlerinin satılması beklenmektedir. Metaverse coin borsaları ise başlıcaları Binance, Bitfinex, Hitbtc, Mexc, Coinbase, Bybit, Huobi gibi borsalarda listelenmektedir. Her Metaverse coini farklı kripto para borsalarında listelenmektedir.

Metaverse arsa nasıl alınır?

Metaverse coinleri ile arsa almak için öncelikle hangi Metaverse projesinden arsa almak istediğinize karar vermeniz gerekir. Hali hazırda pek çok farklı Metaverse projesinden arsa alınabiliyor olsa da; en popüler arsa alınabilen Metaverse coinleri Mana ve Sand coin olarak bilinmektedir. Sandbox veya Decentraland oyunlarından kendi yerel para birimleri Sand coin veya Mana ile arsa alım satımı yapabilirsiniz. Metaverse coinleri ile arsa alım satımı ile sanal dünyada emlak ticareti yapmak isteyenler için rehber niteliğinde bir içerik oluşturduk. Metaverse arsa nasıl alınır sayfasından tüm ayrıntıları ile siz de Metaverse arsalarının nasıl alınacağını öğrenebilirsiniz.

Sizler için tüm ayrıntılarıyla en popüler ve kazandıracak Metaverse coinleri listesini bu sayfada hazırladık. Siz de Metaverse coinlerini bilmiyor ve Metaverse alanına yatırım yaparak bu evrene adım atmak istiyorsanız, sayfamızda gereken bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Bu içerik yatırım tavsiyesi içermemekte olup, sayfada yer alan görsel ve metinler yorum niteliği taşıyarak sadece bilgilendirme amacıyla paylaşılmıştır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.