Shiba Coin Yorum – (Haziran 2022)

featured
shiba coin yorum
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Shiba yorum, Shiba Inu coin yorumları 2022 yılı güncel içeriklerini bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Türkiye’de büyük bir yatırımcı kitlesi bulunan Shiba, kripto para piyasasına ciddi bir miktarda yatırımcı çekmeyi başarmıştı. Popüler olan meme token, 2021 yılında yaşadığı ciddi yükseliş sonrası adından sıkça söz ettirdi. Ancak 2022 yılında Shiba Inu, geçtiğimiz yıla göre tam tersine bir fiyat hareketi sergiliyor. Uzmanlardan Shiba coin yorumları hakkında güncel içerikleri toparladık.

Shiba’ya kısa bakış

Shiba Inu, çok sayıda kişiyi kripto parayla tanıştıran popüler bir meme coindir. 2021 yılında fiyatı aniden binlerce kat artış gösteren Shiba, treni kaçırmak istemeyen kişileri kripto paralara yatırım yapmaya çekmeyi başardı. Shiba yatırımcılarının çoğunluğu 1 dolar fiyat hedefi hayaliyle Shiba coine yatırım gerçekleştirdi.

shiba grafik yorum 2022

Bununla beraber, SHIB yaklaşık olarak 5 aydır istikrarlı bir şekilde düşüş grafiği sergiliyor.

Grafiği canlı incelemek için tıklayın: Shiba fiyatı

Shiba Coin Yorum

SHIB Token uzman yorumlarını sizin için hazırladık. Shiba coin ne kadar düşüşe devam edecek? Shiba 1 dolar olacak mı? 2022 yılında Shiba Inu’yu ne bekliyor. İşte tüm merak edilenler için kripto para uzmanlarından güncel yorumlar. Elon Musk ile çıkışa geçen Dogecoin büyük bir avantaja sahip ancak, Shib için aynı şeyi söyleyemeyiz. Shiba aslında sosyal medya desteğiyle buralara kadar gelebildi ve gelecekte destekçisi kalmadığında durumu ne olacak aşikar. Uzun süredir para kazanamayan Shiba destekçilerinin de bu tokeni ne kadar daha destekleyecekleri merak konusu olmuş durumda.

DigitalX Asset Management’tan Matthew Harry, Shiba Inu için gelecekte hiçbir istikrar göstermeyeceğini söylüyor. Harry, Shiba fiyat tahmini olarak 2022 yılı sonunda 0,0001 dolara ulaşacağını ancak 3 yıl içerisinde tamamen piyasadan silineceğini tahmin ediyor.

“Bu pazar büyüyor ve sonuç olarak sermaye kalite ve değere akmaya başladıkça SHIB gibi ürünler ölecek”.

Matthew Harry / Kripto Para Uzmanı

Kripto para platformu Analytic Sinsight’ye göre ise, Shiba fiyatı yükselişe geçmeden önce bu yıl ciddi şekilde düşecek. Shiba Inu’nun düşüşü devam etmesi muhtemel olarak gören platform, Shiba Coin’in zayıf temelleri ve yoğun mülkiyeti onu yüksek bir riskli varlık haline getiriyor.

Bir diğer kripto para platformu fool.com’a göre ise, Shiba Inu’nun en büyük kozu 2. seviye blok zinciri projesi Shibarium’un beklenen lansmanında saklı. Shiba Inu, Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilen bir ERC-20 jetonu olduğundan dolayı, bazı zamanlarda Ethereum ağını rahatsız edebilecek aynı yüksek işlem ücretleri ve işlem gecikmelerine tabi tutuluyor.

Tradingview kripto para yorumcularına göre Shiba coin yorum güncel olanları da aşağıda paylaştık: (Kullanıcı isimleri ile paylaşılmıştır.)

YasinPeker48:

shib artık sona gelmiş bulunmakta uzun vadeciler icin bulunmaz bir nimet uzun vade 15k yatırım yaptım herkeze başarılar 🙂 yatırım tavsiyesi degildir alırken satarken yalnızsınız !!

Direnci kırmak üzere. RSI al, MACD al. Yatırım tavsiyesi değildir.

Un4given
shiba yorum

Teknik faktörlere bağlı olarak, şu alanlarda uzun bir pozisyon vardır:

Şimdi Uzun 0.00001100

Kaybı durdur 0.00000990

Hedef 1 0.00001200

Hedef 2 0.00001300

Hedef 3 0.00001400

Sermaye : %1

NamchaTa
shiba yorum haziran 2022

Bu sayfada en çok takip edilen kripto para uzmanlarından Shiba yorum ve fiyat grafiklerini paylaştık. Bir diğer içeriğimiz Shiba coin geleceği sayfamıza da göz atarak, Shiba geleceği ve fiyat tahminlerini inceleyebilirsiniz.

Shiba Inu price prediction

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.