Shiba Coin Geleceği, Fiyat Tahmini ve Yorumları 2022

Shiba coin geleceği ve 2022 yılı için Shiba coin güncel yorumlarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Shiba Coin Geleceği, Fiyat Tahmini ve Yorumları 2022

Sizler için Shiba coin geleceği hakkında güncel araştırmalar yaparak bu sayfamızda Shiba nedir, Shiba coin yorumları, güncel analizleri ve Shiba coin hakkında tüm gerekli bilgileri hazırladık. "Doge Killer" olarak adlandırılan Shiba, Dogecoin'den sonra piyasaya çıkmıştır. Fiyatı düşük olmasından dolayı kullanıcıların milyar hatta trilyonlarca almasına olanak sağlar. Toplamda 550 trilyon Shiba Token dolaşımdadır. Transfer ücretinin düşük olması için Shibarium ağı üzerinden çalışmaktadır.

 

Shiba coin Nedir?

Shiba coin, aynı zamanda Shiba token olarak da bilinmektedir. Dogecoin'in piyasada oldukça iyi şekilde popülerleşmesi sonrasında "Doge Killer" yani Dogecoin'e rakip olarak piyasaya sürülen Shiba Token, Mayıs 2021 tarihi itibariyle 6 milyar doların üzerinde piyasa değerine sahip olmuştur. Fiyatı oldukça düşük olmasından dolayı yatırımcılarının trilyonlarca almasına olanak sağlamaktadır.

SHIBA, "DOGE Killer" olarak adlandırılarak Dogecoin rakibi olduğunu açık şekilde belirtiyor. Coinmarcetcap verilerine göre SHIBA INU piyasa değeri 23 Aralık tarihinde 240 Milyar TL olarak görülmektedir. Bu içeriği güncellediğimiz 23 Aralık gecesinde Shiba değeri ise 0.00003631 $ (0,00046169 TL) karşılığına denk gelmektedir.

Shiba Coin, Ethereum blok zincir altyapısıyla oluşturulan toplamda 3 coin içeren bir coin sistemi yapısına sahiptir.

Ship: Shiba Coin, Shiba Inu ekosistemi platformundan alınıp satılan ve stake edilen temel para birimidir.

Leash: Leash Coin, Shiba Inu platformunda ShibaSwap borsasında yönetme hakkı veren yatırımcıları teşvik eden coin sistemidir.

Bone: Bone coin, sahibi olan kişilere Shiba DAO'daki geliştirme teklifi üzerinde oy kullanabilme hakkı vermiştir.

Shiba Coin metaverse evrenine de el attığını duyurdu! Shiba resmi twitter hesabından yapılan paylaşıma bakılırsa, ShibArmy etiketiyle oyun metaverse evrenine giriş yapacağını belli etti. Ancak bu durum yaşansa bile Shiba Coin'de etkili bir hareket gözlenmedi.

 

Shiba Coin 1 dolar olur mu?

Shiba coinin toplamdaki arzı 400 trilyon adettir. Shiba coin'in 1 dolar olması, toplam değerini 400 trilyon dolara taşır bu da mümkün değildir. Şuanda tüm coin piyasasının toplam değeri 3 Trilyon $ seviyesinde olduğunu varsayarsak, dünyadaki tüm parayı Shiba'ya yatırsak bile Shiba yine 1 dolar olmaz. Shiba'nın 1 dolar olması için Shiba'nın büyük bir kısmının buharlaşarak kaybolması gerekir ve bu olasılık da pek mümkün değildir. Shiba coin geleceği ise ne durumda olacağı belli olmasa da, hala büyük bir Shiba hayranı Shiba'nın sağlam bir çıkış yapmasını beklemektedir.

 

Shiba Coin Hangi Borsalarda Var?

Shiba Coin, dünyanın en güvenilir kripto para borsası Binance.com olmak üzere Binance, Coinbase Exchange, OKEx, Huobi Global, KuCoin, LBank, Crypto.com Exchange, Gate.io, Coinbase Exchange, WazirX, Bitvavo, FTX, ShibaSwap, MEXC, Bitrue, Uniswap, Bitfinex, Kraken ve pek çok farklı kripto para borsasında ticareti yapılmaktadır.

 

Shiba Coin Yorum 2022

Shiba coin yorum analizlerini, pek çok farklı kripto para uzmanı tarafından sık sık yapılmaktadır. Yatırımcılar bu coinin 1 dolar olmasını beklerken, Shiba yorumları ve geleceğini de merak etmektedir. Shiba coinin hiçbir zaman 1 dolar olmayacağı çok açık olarak görülse de, Shiba coin yatırımcıları herşeye rağmen büyük miktarlarda Shiba Token alımı yaparak yatırımlarına devam ediyorlar.

Shiba'da toplam tutarın yüksek olmasıyla birlikte ufak yükseliş olsa bile güzel karlar bırakmaktadır. Shiba veya diğer token ve coinlere yatırım yaparken kişiler kendi maddi durumlarını zorlamayacak ölçüde yatırım yapmalıdır. Gelecek günlerde ne tür bir değişim yaşanacağı pek açık olmayan coin piyasasını pek çok farklı faktör etkilemektedir. Eğer Shiba'nın Twitter hesabından paylaştığı Metaverse oyunu eğer gerçek anlamda kullanıma sunulursa o zaman belli bir miktar Shiba'nın artışına tanık olabiliriz.

 

Shiba Coin Fiyat Tahmini 2022

Yeni yılın gelmesiyle beraber Shica coin fiyat tahmini de yatırımcıları tarafından merak edilmektedir. Shiba coin fiyatı olarak yatırımcıları 1 $ seviyesini beklese de bu bir hayaldir. 2022 yılında Shiba'nın değeri Bitcoin piyasasındaki gidişat, Shiba'daki yeni projelerin duyurulması ve yatırımcıların rüzgarıyla yön değiştirebilir. Shiba'nın dolaşımda 550 trilyon adet, toplam 1 kattrilyon coin arzı bulunmaktadır. Binance kripto para borsası, dünya üzerinde Shiba'nın en çok ticaretinin yapıldığı aktif piyasadır.

 

Shiba coin geleceği 2022 yılı için oldukça parlak görünse bile, kripto para borsasının inişli çıkışlı durumda olmasından dolayı yatırımcıların oldukça dikkat ederek maddi durumunu zorlamayacak ölçüde yatırım yapması önerilmektedir.

Bu sayfamızda yer alan yatırım, bilgi ve yorumlar yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Sitemizde yer alan bilgiler yorum niteliği taşımakta olup, yatırım tavsiyesi içermemektedir.

Yorum Yap:

reklamı kapat
x