Denizbank ATM'den Günlük Para Çekme Limiti 2022

Denizbank günlük para çekme limiti 2022 yılında yüksekdi! Siz de işlem limitleri dahilinde Denizbank ve ortak ATM'lerinden günlük para çekebilirsiniz.

Denizbank ATM'den Günlük Para Çekme Limiti 2022

Denizbank bankamatik kartı kullanarak veya QR kodla ATM cihazına kartsız giriş yaparak, siz de günlük olarak 2.000 TL'ye kadar nakit çekimi yapabilirsiniz. Aşağıda Denizbank atm kullanımı ve işlem limitleri hakkında bilgiler hazırladık. Siz de Denizbank atm para çekme limitinin ne olduğunu, anlaşmalı atm'lerden ve Denizbank bankamatiklerinden ne kadar para çekebileceğinizi bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Denizbank Günlük Para Çekme Limiti 2022

Denizbank ATM'lerinden veya Denizbank anlaşmalı ortak atm'lerinden, işlem limitleri dahilinde siz de günlük para çekme, para yatırma, para transferi gibi pek çok bankacılık işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Denizbank ATM'leri ve ortak atm'lerinden ücretsiz olarak para çekim limiti günlük olarak 2.000 TL ile sınırlandırılmıştır. Ayrıca Denizbank bankamatiklerinden kartsız günlük para yatırma limiti de 19.990 TL olarak belirlenmiştir.

Denizbank ATM'si bir defada ne kadar para alır?

Denizbank ATM'lerine para yatırmak istiyorsanız bir defada en fazla 40 adet para yatırmanız gerekmektedir. Parça parça halinde bir gün içerisinde en fazla 19.990 TL'ye kadar bankamatikten hesabınıza para yatırabilirsiniz. Daha fazla para yatırmak veya çekmek istiyorsanız, Denizbank şubelerini, Denizbank çalışma saatleri içerisinde ziyaret edebilirsiniz.

Diğer bankalar:

Akbank günlük para çekme limiti

Vakıfbank günlük para çekme limiti

Ziraat günlük para çekme limiti

Yapı Kredi günlük para çekme limiti

TEB günlük para çekme limiti

İş Bankası günlük para çekme limiti

Yorum yap: