Denizbank Enflasyon Korumalı Mevduat Hesabı

Siz de paranızı Denizbank enflasyon korumalı mevduat hesabında değerlendirin, daha yüksek faiz oranlarıyla daha çok kazanın...

Denizbank Enflasyon Korumalı Mevduat Hesabı

 Ülkemizde kamu bankaları aracılığı ile çıkarılan korumalı mevduat ürünlerine özel bankalar da destek verdi. Denizbank, müşterilerinin Türk Lirası ile tasarruf yapmasını sağlamak adına, enflasyon korumalı mevduat ürünü sunmaya başladı. Denizbank enflasyon korumalı mevduat hesabı sayesinde sizler de getiri elde edebileceksiniz. 30 Nisan tarihi itibariyle enflasyon korumalı mevduat ürünü çıkaran Denizbank, müşterilerine en az 3 ay, en fazla 12 ay olmak üzere TL vadeli mevduat hesabı açabiliyor. Denizbank enflasyon korumalı mevduat hesabı nedir, hesaba uygulanacak faiz oranı yüzde kaçtır, stopaj kesintisi uygulanıyor mu vb. sorularınıza sayfamızdan yanıt bulabilirsiniz. 

 

Tüm bankalar: Mevduat faizi hesaplama

 

Denizbank Enflasyon Korumalı Mevduat Hesabı
 

Ekonomik sıkıntıların yaşandığı bu günlerde vatandaşlarımız, Türk Lirası cinsinden paralarını mevduat hesabında değerlendirerek getiri sağlamak istiyor. Kamu ve özel bankaların sunmuş olduğu ‘enflasyon korumalı mevduat ürünleri’ sayesinde, enflasyon üzerinden getiri elde edebiliyorsunuz. Denizbank tarafından yapılan açıklamada; müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, tasarruf yapmak isteyenler için mevduat ürünü sunulacağı dile getirildi. Denizbank’ın sunduğu mevduat ürünü sayesinde tasarruf sahipleri, enflasyon üzerinden getiri elde etmiş olacak. Şimdi ise kazanç sağlamak isteyen vatandaşlarımız için ürün ve hesap özellerini inceleyelim.

 

Denizbank mevduat hesaplama sayfasını ziyaret ederek hesaplama yapabilirsiniz.

 

Denizbank Enflasyon Endeksli Korumalı Mevduat Hesabı Özellikleri
 

1. Denizbank müşterileri en az 3 ay, en fazla 12 ay olmak üzere TL cinsi vadeli mevduat hesabından yararlanabiliyor. 

2. Hesabınızı 3 aylık vadede açtırırsanız, uygulanacak sabit faiz oranı % 22’dir.

3. Hesabınızı 12 ay vade ve üzerinde açtırırsanız % 22.5 faiz oranından yararlanabilirsiniz. 

4. Denizbank, vade sonunda güncel tüfe oranına 2 ile 4 arasında değişen ek oran ilave edilerek, getiri elde etmenizi sağlar.

5. 12 aydan uzun TL vadeli mevduat ürünlerinde herhangi bir stopaj kesintisi de yapılmamaktadır. 

 

Denizbank, parasını değerlendirmek isteyen kişilere özel olarak enflasyon korumalı TL vadeli hesap ürünü geliştirdi. Enflasyon korumasından yararlanmak ve getiri elde etmek istiyorsanız, Denizbank enflasyon korumalı mevduat hesabı açtırabilirsiniz. Hesabınızı en yakın Denizbank şubelerine giderek açtırabilir, ürün içeriği ve detaylar hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Diğer bankaların enflasyon korumalı mevduat ürünlerini merak ediyorsanız, sitemizi takip edebilirsiniz. 

 

İlginizi çekebilir: En yüksek faiz veren banka 2019

Yorum yap:

Kapat