Denizbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları ve Şartları

Denizbank'tan esnaflara özel kredi! Denizbank esnaf kredisi faiz oranlarına göz atarak, en uygun faizlerle hemen esnaf kredisi başvurusu yapın.

Denizbank Esnaf Kredisi Faiz Oranları ve Şartları

Esnaflara özel kredi veren bankaların arasında yer alan Denizbank, esnaf ve kobilerimize özel olarak çok özel uygun faiz oranlarıyla kredi vermektedir. Cazip ödeme seçenekleri ve uygun faiz oranlarıyla Denizbank esnaf kredisi başvurusu yaparak, işletmenize rahat bir nefes aldırabilirsiniz. Siz de bu sayfada yer alan esnaf kredisi seçeneklerini değerlendirenbilir, hesaplamalar yapabilir ve kredi başvurusu yapabilirsiniz.
 

DENİZBANK ESNAF KREDİSİ ŞARTLARI
Esnaflara özel Denizbank'ta 80.000 TL kredi imkanı! Sms göndererek, internet adresinden, internet bankacılığından, facebook adresinden veya Denizbank ATM'lerinden başvurunuzu yaparak 80000 TL esnaf kredinizi kullanabilirsiniz. İsterseniz işlerinizi büyütmek için yapacağınız yatırım için harcayacağınız Ticari Taksitli Kredi, isterseniz günlük ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz Ticari Kurtaran Hesap ile tüm esnaflara özel farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır.

Başvuru Kanalları:
1. ESNAF yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak 3280'e sms gönderin.
2. İnternet bankacılığından başvurunuzu yapabilirsiniz.
3. Denizbank ATM'lerini kullanarak başvuru yapabilirsiniz.
4. Hemen Başvur linkine tıklayarak ilgili formu doldurabilir ve hemen esnaf kredisi başvurusu yapabilirsiniz.
5. Denizbank şubelerine uğrayabilir veya Denizbank facebook adresinden de başvurunuzu iletebilirsiniz.

Benzer konu: Finansbank esnaf kredisi

Kredi başvurunuz onaylandıktan sonra 75 gün içerisinde Denizbank şubelerine giderek kredinizi kullanmanız gerekmektedir. Kullanılmayan krediler otomatik olarak iptal olmaktadır, bundan sonraki süreçte tekrar başvuru yapmanız gerekmektedir. Denizbank esnaf kredisi faiz oranları her esnaf ve kobi için değişiklik göstermektedir, bu nedenle faiz oranları ve hesaplama ile ilgili örnekleri bu sayfada hazırlayamadık. Genellikle esnaf kredileri, ihtiyaç kredisi faiz oranlarıyla aynı olabilmektedir. Denizbank'ta ihtiyaç kredisi faiz oranları 1,45'ten başlamaktadır.

İstenilen Belgeler:

  • Kimlik fotokopisi,
  • İmza beyannamesi,
  • Vergi levhası,
  • Esnaf sicil kayıt beyannamesi veya oda kayıt belgesi.Limited ve anonim şirketler için ekstra belgeler banka tarafından talep edilebilmekterdir. Siz de Denizbank esnaf kredisi başvurusu yaparak en uygun faiz oranlarıyla esnaf kredisi kullanabilir, işletmenize rahat bir nefes aldırabilirsiniz.

İLGİLİ KONU: Esnaf kredisi veren bankalar

Yorum yap: