Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları


Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları

Sayfamızı inceledikten sonra Denizbank konut kredisi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere ulaşabilir, size en uygun faiz oranlarıyla Denizbank'dan ev kredisi kullanabilirsiniz.

Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranları
07 Kasım 2018 Çarşamba 16:33 tarihinde paylaşıldı.
Denizbank'da her zaman uygun oranlarla kredi verilmektedir.Sizlerde ev sahibi olmak istiyorsanız Denizbank konut kredisi faiz oranları 2019 yılına ait bilgilere ulaşabilir,faiz oranlarını diğer bankalarla karşılaştırarak hesaplamaları yapabilir, kredi başvurusu yapabilirsiniz. En uygun faiz oranlarıyla kredi çekmek istiyorsanız sizlerde Denizbank'ı tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki bilgileri inceleyerek konut kredisi faizlerine erişebileceğiniz gibi en çok tercih edilen kredi hesaplamalarına da göz gezdirip, kredi için gerekli bilgileri ve başvuru yerlerini de öğrenebilirsiniz.

Denizbank Konut Kredisi Faiz Oranı 

Özellikle doların artmasıyla 2018 yılında konut kredisi faiz oranları oldukça artmıs,ve bu süreçte emlak piyasası da olumsuz etkilenmiş,artan faiz oranları sonrasında konut satışları da bitme noktasına kadar gelmişti. Doların tekrardan geriye çekilmesinin ardından bankalar da konut kredisi oranlarını düşürmeye başladı. En uygun faiz oranlarıyla birlikte kredi veren banka olan Denizbank,konut kredilerinde de uygun faizli kredi vermektedir. Ev sahibi olmak isteyenlerin en fazla tercih ettiği banka Denizbank olmasındaki en büyük etken,uygun faizli kredi vermesinden kaynaklanıyor. Konut kredisi vade sayısı maksimum 120 aydır (10 yıl). Sizlerde 120 aya varan vadeler ile ev kredisinden yararlanmak istiyorsanız Denizbank konut kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.   


 
Kredi Miktarı

 
Vade

 
Faiz oranı

 
Aylık ödemesi

 
40.000 TL

 
120 AY

 
2.99

 
1232 TL

 
50.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
1.540 TL

 
70.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
2.156 TL

 
90.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
2.772 TL

 
100.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
3.080 TL

 
200.000 TL

 
120 AY

 
2,99

 
6.160 TL


TÜM FAİZLERE GÖZ AT: Konut kredisi faiz oranları


Denizbank Konut Kredisi Başvuru Kanalları:

Denizbank şubeleri,
Denizbank internet şubesi (
https://www.denizbank.com.tr),
Denizbank
 müşteri hizmetleri numarası (0850 222 0 800),
Denizbank mobil şube
Atm.

Konut Kredisi İçin Gerekli Olan Evraklar :

Serbest Meslek Mensupları İçin,bağlı oldukları meslek kuruluşundan alınan üyelik belgesi fotokopisi
Çalışma durumunuza göre gelir belgesi,
Başvuru formu
Nüfus cuzdanı,sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
Tüzel kişiliklerin ortağı olan kişilerden ortağı olduğunuz şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi/gazeteleri fotokopisi,
Satın alınmak istenen konutun tapu belgesi fotokopisi, Şubece istenebilecek diğer ek belgeler. 

Denizbank'a konut kredisi başvurusunda bulunduğunuzda banka hızlı bir şekilde krediyi değerlendirme sürecine almaktadır. Değerlendirme aşamasında kredi başvurusu yapan kişinin finansal durumu,kredi notu,kredi sicili,geçmiş ödemeleri,sicili gibi bilgileri incelenecektir.Bu inceleme sonrasında krediye 'ön onay' verilirse bu durumdan sonra evin değerini ekspertiz belirlemeye gider. Evin piyasa değerini belirledikten sonra ekspertiz rapor olarak bankaya sunacak ve sonrasında banka krediye onay verirse evin değerinin en fazla %80'ine kadar kredi kullanabileceksiniz. Yani 200.000 TL piyasa değeri olan eve en fazla 180.000 TL konut kredisi kullabileceksiniz. Geri kalan kısmını peşin olarak vermeniz gerekmektedir. Tüm bankalarda tamamına kredili konut kredisi verilmez,yasal olarak ise geçerliliğini korumaktadır.Siz de Denizbank konut kredisi faiz oranları 2019 yılına ait verileri bu sayfadan inceleyebilir,kredi için gerekli belgeleri tamamladıktan sonra başvurunuzu yaparak ev sahibi olabilirsiniz


İlginizi çekebilir: Denizbank taşıt kredisi faiz oranlarıBu habere yorum yapan ilk siz olun!

  • Ad Soyad:

  • E-mail:

  • Yorum:

  •  

    @name x

  • UYARI: Hakaret edici ve aşağılayıcı cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, Türkçe karakter dışında yazılan , spam yorumlar ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında yorum yazanlar tarafından dava açılabilmektedir.