Denizbank Personel Alımları 2019

Denizbank 2019 yılı personel alımları için ilanını yayınladı. İşte, merak edilen Denizbank personel alımları 2019 bilgileri.

Denizbank Personel Alımları 2019

 

Denizbank 5 farklı pozisyonda personel alımı ilanını yayınladı. Denizbank personel alımları 2019 hakkında merak ettiklerinizi yazımızda bulabilirsiniz. Banka hakkında bilgileri araştırarak ön görüşmeye, mülakatlara hazırlanabilir, Denizbank’ı elektronik ortamlardan takip ederek kurum kültürünü araştırabilirsiniz. Peki, banka sektöründe kariyer yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi ne zaman? İşte, Denizbank personel alımları hakkında merak edilenler.


Denizbank iş başvuruları ne zaman sonlanıyor?

Denizbank 5 pozisyonda yeni mezun ve deneyimli personel alımı yapacak. Hangi şehirde hangi pozisyon açığı olduğunu aşağıdaki tablomuzdan inceleyebilirsiniz. İşte, merak ettiğiniz Denizbank personel alımının detayları.

 

Eleman alımı yapılacak poz.

İl

Son başvuru

Müşteri bağlılığı ve aktivasyon asistanı/ uzman yardımcısı (deneyimli)

İstanbul

25.12.2018

İşkur telefonda satış temsilcisi (yeni mezun)

İstanbul

17.01.2019

 

 

 

 

 

Mobil satış temsilcisi (yeni mezun)

Adana, Afyon, Ankara, Antalya, Aydın, Balıkesir, Bursa, Çanakkale, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Muğla, Samsun, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Uşak, Van, Karabük, Düzce

 

 

 

 

 

06.01.2019

Bankacılık hizmetleri temsilcisi (deneyimli)

Antalya

30.12.2018

Kredi kartları portföy yönetimi yönetmen/ yetkili (deneyimli)

İstanbul

25.12.2018


Yukarıdaki tabloda yer alan Denizbank personel alımları 2019 ve son başvuru tarihlerini inceleyerek, zaman kaybetmeden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. Peki, alım yapılacak pozisyonlara başvuru şartları nelerdir? Denizbank, adaylarda hangi kriterleri arıyor? Yazımızın devamını okuyarak, merak ettiklerinizi cevaplandırabilirsiniz.


Denizbank personel alımları 2019

Denizbank müşteri bağlılığı ve aktivasyon asistanı/ uzman yardımcısı, İşkur telefonda satış temsilcisi, mobil satış temsilcisi, bankacılık hizmetleri temsilcisi ve kredi kartları portföy yönetmeni pozisyonlarına alım yapacak. Bu pozisyonlar için aranan kriterler ise şu şekilde; müşteri bağlılığı ve aktivasyon asistanlığı/ uzman yardımcılığı için: mühendislik, matematik, istatistik ve ekonomi lisans bölümlerinden mezun olmak, portföy/ analitik/ crm ekiplerinde çalışmış, bankacılık/ sigorta alanında  en az 1 yıl deneyimi olan, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış ya da tecilli adaylar değerlendirilecektir. İşkur telefonda satış temsilciği için: en az lise mezunu, 1991 yılı ve sonrası doğan, takım çalışmasına yatkın ve dinamik adaylar değerlendirilecektir. Mobil satış temsilciliği için: 30 yaşını aşmamış, diksiyonu düzgün ve ikna kabiliyeti yüksek adaylar değerlendirilirken bankacılık hizmetleri temsilcisi için: lisans mezunu, en az 1 yıllık şube deneyimi olan, aktif araç kullanabilen, MS Office uygulamalarını kullanan adaylar değerlendirilmeye alınacaktır. Son olarak kredi kartları portföy yönetmeni yönetmen/ yetkili pozisyonuna da, en az 1 yıl tecrübesi olan, lisans mezunu, proje yönetim becerisine sahip, iyi derecede İngilizce bilen, MS Excell, Word, Powerpoint uygulamalarını iyi kullanan adaylar değerlendirilecektir.

Siz de yukarıda bulunan bilgileri inceleyerek Denizbank personel alımı 2019 yılına ait bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm bankaların sınavlarına ulaşmak için de banka sınavları 2019 sayfasına göz atarak diğer bankaların da sınav tarihleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş

reklamı kapat