Denizbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2019 (Hesaplama İle)

Siz değerli okuyucularımız Denizbank mevduatfaiz oranları 2019 ile yeni yılda Deniz bank vadeli mevduat hesabı açarak siz de yüksek kazançlarla paranızı değerlendirebilirsiniz. En yüksek faiz veren bankalar arasında yer alan Denizbank, e-vadeli ile daha yüksek kazançlar sunuyor.

Denizbank Vadeli Mevduat Faiz Oranları 2019 (Hesaplama İle)
 Ülkemizde  uzun yıllar boyunca hizmet veren özel bankalar arasında yer alan Denizbank siz değerli okuyucularımıza vadeli mevduat faizleri ile daha yüksek kazandırmaya devam ediyor. Denizbank mevduat faiz oranları 2019 yılında da diğer bankalara göre daha yüksek kazanç sunmaktadır. Denizbank mevduat faiz oranları 2019 yılında sizleri iki mevduat ürünüyle karşılıyor. Birinci  mevduat ürünü TL Mevduatınıza %23,50 Hoş Geldin Faizi iken ikinci mevduat ürünü ise Döviz Mevduatınıza Hoş Geldin Faizi olmaktadır. TL mevduatınıza %23,50 hoş geldin faiz oranımızdan yararlanmak için hemen siz de Deniz’e gelin! Üstelik Şubeye kadar gitmenize gerek kalmadan İnternet veya Mobil Bankacılığını kullanarak vadeli hesabınızı hemen açabilirsiniz.Siz değerli okuyucularımıza  özel TL Mevduatınıza %23,50 faiz fırsatından hemen yararlanın.Döviz mevduatınıza özel avantajlı hoş geldin faiz oranlarımızdan yararlanmak için hemen siz de Deniz’e gelin! Dolar birikiminize %4,50, Euro birikiminize %1,50 faiz oranı ile yararlana bilirisiniz .


Denizbank Mevduat Faiz Oranları

 Üstelik şubeye kadar gitmenize gerek kalmadan Mobil Bankacılık veya İnternet Bankacılığı’nı kullanarak vadeli hesabınızı hemen açabilirsiniz.Kampanyamızda 5.000 TL ve üzeri tutarda 32-370 gün vadeli TL mevduat hesapları için % 23,50 faiz oranı geçerlidir. 1.000 - 250.000 USD/EUR aralığında 32-45 gün vadeli mevduat hesapları için USD’de %4,50 ve EUR’da %1,50 faiz oranı geçerlidir.

10 - 2.500 gr Altın aralığında 32-45 gün vadeli mevduat hesapları için %2,10 faiz oranı geçerlidir. Belirtilen faiz oranları yıllık, brüt ve basit faiz oranıdır. 

İlginizi çekebilir: Altın hesabı hangi banka avantajlı

Kampanyadan yararlanılabilmesi için DenizBank'ta son 1 aydır açık TL/USD/EUR ve Altın vadeli mevduat hesabının bulunmaması ve bu kampanyadan son 6 ay içinde faydalanılmamış olması gerekmektedir. Varolan mevduat hesabının  vadeli mevduat hesabı olduğunu önemle bildirmek isteriz.

TÜM BANKALARI KARŞILAŞTIR: En yüksek faiz veren bankalar

HESAPLAMA ÖRNEĞİ:

 

Miktar

 
Vade Sayısı 

 
Faiz Oranı

 
Net Kazanç


 
10.000 TL

 
30 GÜN

 
%16


 
111 TL

 
15.000 TL

 
30 GÜN


 
%16

 
167 TL

 
20.000 TL

 
30 GÜN


 
%16

 
223 TL

 
40.000 TL

 
30 GÜN%16 

 
447 TL

 
50.000 TL

 
30 GÜN


 
%17

 
593 TL


Yukarıda bulunan hesaplama normal mevduat faizi hesaplamasını kapsamaktadır. Denizbank'tan %23'e varan "hoşgeldin faizi" ile hesap açmak için Denizbank şubeleriyle iletişime geçebilirsiniz. İnternet şubesinde sadece bu tür hesaplamanın yer almasından dolayı biz de örnek tablomuzu buna göre yaptık.


Denizbank Vadeli Hesap Nasıl Açılır?


Siz değerli okuyucularımız Denizbank'ta vadeli mevduat hesabında paramı değerlendireyim diyorsanız , öncelikle bankada vadesiz bir hesabınızın olması gerekmektedir.Kimlik belgenizle beraber en yakın Denizbank şubesine giderek hemen yeni bir vadesiz hesap açarak, vadesiz hesabınız üzerine vadeli hesabınızı ekleyebilirsiniz. Ayrıca Denizbank internet şubesinden de e-vadeli mevduat hesabı açılabildiği gibi, Denizbank'ın internet bankası uygulaması olan https://www.dijitaldeniz.com/General/YeniMusteri adresinden de kolaylıkla yeni bir hesap açabilir, paranızı değerlendirebilirsiniz.

Sizler için sayfamızda Denizbank mevduat faiz oranları 2019  hakkında güncel bilgiler verdik ve 2019 yılına ait en güncel verileri paylaşmaya devam edeceğiz. Sizler sayfamızdanDenizbank ve tüm bankaların mevduat faizlerine, mevduat hesaplamalarına ve diğer banka bilgilerine göz atabilirsiniz.

Ayrıca internet bankacılığını kullanmak için de Denizbank internet bankacılığı şifre alma sayfasına göz atabilirsiniz.