Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022

Bu sayfayı inceleyerek Aras Kargo müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını hemen öğrenebilir, anında müşteri temsilcisiyle görüşebilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022

Türkiye'de büyük kargo firmaları arasında hizmet vermeye devam eden Aras Kargo'nun Türkiye'nin her noktasında geniş bir dağıtım ağı bulunmaktadır. Siz de Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma yapmak istiyorsanız, aşağıda yer alan bilgileri inceleyebilir ve hemen Aras Kargo çağrı merkezine ulaşarak müşteri temsilcisinizle görüşme yapabilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

444 25 52

Aras Kargo'nun müşteri hizmetleri, 7 gün 24 saat kesintisiz olarak hizmet vermeyi sürdürmektedir. Kargonuzun durumu hakkında bilgi almak, istek veya önerilerinizi aktarmak için siz de Aras Kargo çağrı merkezini arayabilirsiniz. Eğer kargonuzun durumu hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız Aras Kargo'yu aramaya gerek kalmadan Aras Kargo internet sitesi üzeriden sorgulama yapabilir ve kargonuzun son işlemini görüntüleyebilirsiniz. Kargo takibi yapmak için kargonuzu gönderdiğiniz ve size çıktı olarak verilen belgede yazn kargo takip numarasını ilgili kutucuğa doldurarak sorgulamanızı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sorgulama yapmak istiyorsanız Aras Kargo sitesine giderek (https://www.araskargo.com.tr/tr/) ana sayfada yer alan kargo takip butonuna tıkladıktan sonra ilgili kutucuğa kargo takip numarasını yazdıktan sonra sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca Aras Kargo internet sitesi üzerinden kurye talebi oluşturabilir, en yakın şube adreslerine göz atabilir, ilden ile kargo gönderme süresi ölçebilir veya kargo ücretleri hesaplaması yapabilirsiniz. Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız aşağıdaki direk bağlanma yöntemini kullanabilirsiniz:

  • İlk olarak 444 25 52 numaralı Aras Kargo müşteri hizmetlerini arayın
  • Karşınıza gelen sesli komut konuşmayı bitirdikten sonra "0" sıfır tuşuna basın
  • Sıra yoksa müşteri temsilcisiyle görüşmeye başlayabilirsiniz.

Aras Kargo'dan Evde Kal Türkiyem Kampanyası

Aras Kargo'nun duyurusuna göre EvdeKalTürkiyem kampanyasına katılarak 65 yaş üstü evde kalan vatandaşların kargolarını ücretsiz olarak taşıyor. Kargo alım ve teslimatlarında sosyal mesafeye dikkat ettiklerini belirten Aras Kargo Genel Müdürü Utku Ayyarkın, pandemi haline gelmiş olan koronavirüs tehdidine kaşı olarak çalışanları ve müşterileri için gerekli tedbirleri aldıklarını belirtti.

Bu sayfamızda yer alan güncel bilgilere göz atarak siz de Aras Kargo müşteri hizmetlerine direk bağlanma yollarını öğrenebilir, Aras Kargo müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşarak kargolarınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yorum yap:

Yorumlar

3 yorum yapılmış

Murat Pehlivan

Gülsan Sanayi sitesinden Eskişehir Tepebaşı Şubesine gönderdiğim Kargo Oradaki yetkili kişi tarafından bana hangi şubeye gidecek diye bilgi almadan bir şubeye gönderdi ve Kargo geriye geldi

2022-02-05 16:51:58 -
Mensure Akdenizli

Benim bugün sabah kargom elime ulaşacaktı. Kargom bozulabilir ilaç vardı bunu bildirdigim halde bu saat oldu henüz gelmedi kargom

2021-12-22 21:12:52 -
Harun Balak

kargomuz gunlerdir teslim edilnedi isinizi layiki ile yapmiyorsunuz gerekli yerlere sikeyet konusu acicam durustlugu olmayan bir firma lutfen bu ulkede is yapmasin

2020-07-23 20:04:18 -
Hacer nişancı

Benimde kargom başka birine teslim edildi nasıl yapıyorsunuz işinizi anlamıyorum şikayetçi olucam sizden

2021-12-09 18:53:43
Kapat