sponsorlu bağlantılar

Halkbank Müşteri Hizmetleri Numarası Direk Bağlanma

Kamu bankaları arasında hizmetine devam eden Halk Banksa'na 7/24 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz. Bir çok kişi Halkbank müşteri hizmetlerine direk bağlanma nasıl yapılır diye merak etmektedir. İşte sıra beklemenize gerek kalmadan Halk Bankası'na hemen bağlanmak için bir konu...

sponsorlu reklamlar

2019-01-07 14:46:07

 

ANINDA ONAYLANAN

KREDİ KARTI:

Siz de Akbank kredi kartı sahibi olmak istiyorsanız buraya tıklayın, başvuru formunu doldurun, kartınız hemen adresinize gönderilsin.

 

sponsorlu reklamlar
Halkbank, Türkiye'de hizmet veren kamu bankaları arasında yer almaktadır. Kredi faizlerinin uygun olmasından dolayı bir çok kişinin tercih ettiği Halkbank müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını bu sayfamızda paylaşacağız. Sizde 7/24 ulaşabileceğiniz müşteri hizmetlerinden sıra beklemeden ve menüler arasında kaybolmadan hızlı şekilde bağlanabilirsiniz. Bankanın müşteri hizmetlerini arayarak kayıp çalıntı bildirimi, şifre güncelleme veya şifre alma, internet bankacılığını akfit etme, bilgi güncelleme, kredi başvurusu, kredi kartı başvurusu, yatırım işlemleri, kredi faiz oranları ve pek çok bankacılık işlemlerinize erişebilirsiniz.

Halkbank Müşteri Hizmetleri

Tıkla-ara: 444 04 04

Halk Bankası çağrı merkezi numarasını aradıktan sonra sizi sesli komut sistemi karşılayacaktır. Bir çok kişinin acelesi olmasından dolayı bu menülerde kaybolmadan hızlıca müşteri temsilcisine bağlanmak ister. Bizde kredibankalar.com olarak sizler için Halkbank direk bağlanma yollarını bu konu altından sizlere sunduk. Halk Bankası'na kayıtlı telefon numaranızdan bankayı arayarak aşağıdaki yöntem sayesinde müşteri hizmetlerine anında bağlanabilirsiniz.

Halk Bankası Direk Bağlanma:

1.  İlk olarak "444 04 04" numaralı Halkbank müşteri hizmetlerini arayın.
2. Operatörden ses geldikten sonra "0" tuşuna basın.
3. Eğer sıra yoksa müşteri temsilcisine direk aktarılacak ve bankacılık işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.

Sitemizde yer alan sayfaları ziyaret ederek tüm bankaların müşteri hizmetleri numarasına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki bilgiler ile siz de Halkbank müşteri hizmetleri numarasını öğrenerek müşteri temsilcisini arayabilir, bankacılık işlemlerinizi çağrı merkezinden gerçekleştirebilirsiniz. Halkbank müşteri hizmetleri numarası 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

İlginizi çekebilir:

Halkbank kredi başvurusu
Halkbank kredi faiz oranları

Başvur:

Akbank Axess kredi kartı başvurusu

 

sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Ne Demişler?

2 yorum yapılmış

Circle image
gülsüm tosun

kıredimi tıkırtır ödediğim halde benden kefil istenmesi açıkçası beni çok üzdü

2018-12-24 14:53:40 -
Circle image
Sevgi cicek

Halkbank müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum ama telefon her defasında beni başka bir yere yönlendiriyor.

2018-07-06 11:42:02 -
Güncel:
Vakıfbank EFT Limiti Yükseltme
Tarih : 2019-06-07 18:20:00
İş Bankası Veri Uzmanı Sınavı 2019
Tarih : 2019-06-04 18:52:00
reklam kodu
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA