sponsorlu bağlantılar

Kuveyt Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma

Katılım bankaları arasında hizmet veren Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018 yılında bu sayfadaki bilgiler sayesinde yapılabilmektedir. Sizde Kuveyt müşteri hizmetlerini 7/24 arayabilir ve tüm bankacılık hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kuveyt Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma

2018-05-06 15:59:01

 

Anında onaylanan kredi kartı:

Buraya tıkla, başvurunu yap Akbank kredi kartın hemen onaylansın.

 

sponsorlu reklamlar
Kuveyt Türk, Türkiye'de katılım bankacılığı alanında 1989 yılından beridir hizmet vermektedir. Sizde Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini 7/24 arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kuveyt Türk müşteri hizmetleri direk bağlanma yollarını bu sayfamızda sizler için paylaşarak Kuveyt müşterilerinin, çağrı merkezinde menüler arasında kaybolmadan direk olarak müşteri temsilcisine bağlanmalarını sağlıyoruz.

KUVEYT TÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİ DİREK BAĞLANMA

Kuveyt Türk müşteri hizmetlerine direk bağlanmak isteyenler aşağıda yer alan bilgilerden yararlanabilir. Ayrıca sizler için önerimiz Kuveyt Türk müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine, Kuveyt Türk internet şubesinden de tüm bankacılık işlemlerinizi (https://www.kuveytturk.com.tr/) kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra Kuveyt Türk mobil uygulamasını akıllı cep telefonunuza indirebilir yada en yakın Kuveyt Türk şubesine giderek kolaylıkla işlemlerinizi yapabilirsiniz. 

İLGİLİ KONU: Faizsiz kredi veren bankalar 2018


KUVEYT TÜRK DİREK BAĞLANMA:

1. "444 0 123" numaralı Kuveyt Türk müşteri hizmetleri numarası araması yapın.
2. Karşınıza çıkan menüde ilk olarak "2" ve sonrasında müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız "0" tuşuna basabilirsiniz.

Yukarıdaki tuşlamayı gerçekleştirdikten sonra eğer sıra yoksa direk müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma 2018 sayfasına da göz atarak Ziraat Bnakası müşteri hizmetleri çağrı merkezine de direk olarak bağlanabilirsiniz.
sponsorlu bağlantılar
Sosyal Medyada Paylaş

Yorum Yap!

Güncel:
EFT Nedir - EFT Nasıl Yapılır?
Tarih : 2019-09-28 23:32:42
Türkiye Finans Çalışma Saatleri 2019
Tarih : 2019-09-22 13:15:42
.
KREDİ HESAPLAMA
Kredibankalar.com'da
En uygun krediyi bul!

Onlarca bankanın ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve mevduat faizi hesaplaması yapmak için siz de kredi bankalar'ın hesaplama araçlarını hemen kullanın.

KREDİ HESAPLAMA