Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022

Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası ile 2022 yılında hemen operatöre bağlanabilirsiniz.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 2022

Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma 2022 yeni numarasını istediğiniz zaman arayabilir ve evde internet başvurusu, fatura ödemeleri, bilgi güncelleme, şifre işlemleri, telefon internet ayarları, 4g açma, hattını yurtdışına açma veya kapama, kayıp bildirimi, numara değişikliği, hat taşıma işlemleri ve tüm operatör işlemlerine anında ulaşabilirsiniz. Aşağıda yer alan Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 7 gün 24 saat kesintisiz olarak sizlere hizmet vermektedir. Siz de hemen Türk Telekom'un müşteri temsilcisini arayarak aklınıza gelen tüm operatör işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Türkiye'de en büyük telekominasyon firmalarından birisi olan Türk Telekom, kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam ediyor. Aşağıdaki bilgiler ve online işlemlere giriş yaparak da hemen Türk Telekom'a ulaşabilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.


Turk Telekom Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda yer alan Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak siz de tüm işlemlerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz. Türk Telekom firmasının çağrı merkezi oldukça yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Bundan dolayı çoğu zamanda sıra beklemek zorunda kalabilirsiniz. Siz de sıra beklemeden işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız Türk Telekom online işlemleri (https://bireysel.turktelekom.com.tr/) kullanabilirsiniz. Türk Telekom sitesine girdiğinizde sağ üst köşede online işlemler yazmaktadır. Buraya tıkladığınızda ise "mobil, internet, ev telefonu ve tv" seçeneklerini göreceksiniz. Hangi ürünü kullanıyorsanız seçerek giriş yapabilir ve online işlemlerden her türlü operatör işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Online işlemleri kullanmak istemiyorsanız aşağıda bulunan Türk Telekom müşteri temsilcisine direk bağlanma yollarını da deneyebilirsiniz.

Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanma 2022:

 • İlk olarak Türk Telekom müşteri hizmetleri "444 1 500" veya "500" numarasını arayın.
 • Sonrasında sırasıyla "2" tuşuna basın.
 • Daha sonra "1" tuşu ve "0" tuşuna basın.
 • Karşınıza gelecek yeni menüde "0" tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanın.

Türk Telekom Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 2022

Siz de yukarıda yer alan Türk Telekom müşteri hizmetleri numarası 444 1 444'ü 7 gün 24 saat arayabilir, tüm operatör sorunlarınıza anında çözüm bulabilirsiniz. Kurumsal müşteriler ise 444 5 444 numaralı Türk Telekom kurumsal iletişim hattını araması gerekmektedir.

Türk Telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak için diğer yöntem, Türk Telekom müşteri hizmetlerini aradıktan sonra sesli komuta "Müşteri Hizmetleri" diyerek yanıt verin. Sonra tekrar müşteri hizmetleri dedikten sonra yanıtı verdikten sonra "Bunlardan hiç biri" diyerek yanıt verin. Karşınıza gelecek menüde "0" tuşuna basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. 444 1 500, 444 1 444 veya 500 Türk Telekom müşteri hizmetleri çağrı merkezini aradığınızda, ilk olarak sesli komut sistemi sizi karşılayacaktır. Sesli komut sistemine "müşteri hizmetleri" diye yanıt verdikten sonra sizden istenilen bilgileri tuşlayın. Ardından size menüleri sayınca mutlaka menülerde aradığınız seçenek varsa tuşlamayı ona göre yapın. Zaten istediğiniz şey karşınıza çıkmıyorsa operatör sizi direkt müşteri temsilcisine aktaracaktır.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanma

3. Yöntem:

 • 444 1 444 numarasını arayın. Otomatik robot yönlendirme sesi geldiğinde 1'e basın.
 • Daha sonra ise sırayla 1-3 - 1-4 rakamlarını tuşlayın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Bağlanmak İçin

4. Yöntem:

 • 444 1 444 numarasını arayın.
 • Sırasıyla 2 ve 0 rakamlarını tuşladıktan sonra direk bağlanabilirsiniz.

5. Yöntem:

 • 9333 veya 444 1 444'ü arayın.
 • Sırasıyla 1 ve sonrasında 3 rakamını tuşlayın.
 • Sonrasında ise 0 tuşuna basın.

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri Arama Ücreti

Faturasız Türk Telekom müşterilerinin çağrı merkezini aramarında ilk 25 saniye ücret kesintisi olmamaktadır. 25 saniye sonrasında ise konuşma yapılan dakika başına 60 kuruş alınacaktır. Faturalı aramalarda ise ilk 30 saniye ücretsiz, ardından konuşulan her dakika için 60 kuruştur. Telefonunuza tanımlı bir paket varsa konuşma ücreti paketinizden düşecektir.

Yurt dışından faturalı Türk Telekom müşteri hizmetlerini aramanın dakikası 45 kr olarak ücretlendirilir. Faturasız Türk Telekom hatlarından ise dakikada 60 kuruş ücret yansıtılacaktır.


Türk Telekom Şikayet Hattı

Türk Telekom hattınızla ilgili şikayetleri anında online olarak iletebilir ve şikayetiniz hakkında güncel detayları takip edebilirsiniz. Türk Telekom resmi internet sitesi (https://www.turktelekom.com.tr/) adresine girdikten sonra yukarı üst köşede bulunan online işlemlerden giriş yapmalısınız. Sonrasında sayfanın üst köşesinde bulunan "Tüketici Şikayetleri" sayfasından iletmek istediğiniz şikayeti ve irtibat numarasını doldurarak yolla butonuna basınız. Bu sayede siz de anında şikayetinizi Türk Telekom çağrı merkezine iletebilir ve sorunun hemen çözülmesini sağlayabilirsiniz. Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarınızdan yaptığınız 444 ile başlayan aramalar, tarifenizin standart Ev/İş yönü arama fiyatına göre ücretlendirilmektedir.
 

Türk Telekom müşteri hizmetleri direk bağlanma 2022 numarası bilgilerini bu sayfamızdan öğrenebilirsiniz. Bu sayfadaki bilgiler Türk Telekom müşteri hizmetlerine hemen bağlanmak isteyen kişiler için "deneme-yanılma" yöntemiyle denenerek bu sayfaya eklenmiştir.


Türk Telekom bedava internet

Yorum yap: